Jump to content

Potražnja muzičara


Recommended Posts

Potreban bubnjar, po mogucstvu u blizini sapca, svira se Judas Priest, Helloween, Megadeth, Metallica, Stratovarius. Neka se javi na pp. I normalno da ima svoj set bubnjeva. Tel: ( nije moj ne nadajte se ) 015/328-574, trazite Mladju ( opet nije Anarki icon_mrgreen.gif ).

Edited by Anarki StarScream

Share this post


Link to post
Share on other sites

musik19.gif gitarista trazi bend tj. ja.! svirao bih pretezno prog i power poput nightwish,shadow gallery,iced earth,sonate..........

sviram oko godinu dana s tim da mi je ucitelj mare moondive pa ako nekom treba slican 064 290 75 45 Marko

Share this post


Link to post
Share on other sites

Bend iz Beograda trazi VOKALA za MACHINE HEAD, KORN, MUDVAYNE, FEAR FACTORY, CHIMAIRA, SHADOWS FALL - sviramo zajedno oko 2-3 godine i planiramo ubrzo po pronalazenju vokala da radimo autorske pesme (uticaj gore navedenih bendova)

napomena - lik mora da zna stvarno da PEVA I DA NE STEDI GLAS

javite se sto pre!!!!

KOSTA 064/2219157

CHILI 064/2238082 wallbash.gif

 

wallbash.gifwallbash.gifwallbash.gif

udri

Share this post


Link to post
Share on other sites

Potreban basista

 

 

za rad u jednom half-metal bendu (u ono half stavite sta vam drago i sta nam dodje), pre svega za jedan projekat koji upravo zavrsavamo. Ima sest pesama u kojima su gotovi tekstovi, gitara i bubnjevi.

Ja sviram gitaru, burazer bubnjeve.

Kad to odradimo snimicemo demo CD ocigledno.

 

zovite na:

 

064/322-47-91

 

Share this post


Link to post
Share on other sites

EEE,EVO MENE.DAKLE:==>GITARISTA,SOLO(SVIRA GITARU 2-3 GODINE,ALI JE PRAVI ZALUDJENIK PA KAO DA JE SVIRAO DUPLO VISE), I JA===>VOKAL&RITAM GITARA(SVIRAM JE NEKIH DVA MESECA,ALI NAPREDUJEM)<===TRAZIMO BASISTU I BUBNJARA(VRRRLO JE POZELJNO JE DA IMA DUPLU BAS PEDALU!) IZ BG-a ILI OKOLINE,DA BI KONACNO OFORMILI POSTAVU ZA DEATH/THRASH BEND.NAS DVOJICA IMAMO PO 18 GODINA,PA BI BILO POZELJNO DA I OSTALI BUDU PRIBLIZNE STAROSTI.E,SAD-AKO NEKI GITARISTA KOJI STVARNO SIJE SOLAZE ZELI DA SVIRA SA NAMA-SLOBODNO NEK SE JAVI,POSTO JA IONAKO U PRVO VREME PLANIRAM DA SE SKOCENTRISEM PRETEZNO NA VOKAL,DOK NE NAUCIM MALO BOLJE DA SVIRAM OVAJ MOJ IBANEZ GSA-60BK.SVIRACE SE SLEDECI BENDOVI:DEATH(NAJVISE),PA:CHILDREN OF BODOM,SLAYER,KREATOR,SODOM...MOGLI BI DA USKOCE I NEKI CANNIBAL CORPSE,DEICIDE,PA I NEKI MANJE POZNATI UNDERGROUND DEATH METAL BENDOVI...KASNIJE,KAD SE USVIRAMO RADICEMO I AUTORSKI MATERIJAL NARAVNO,ALI KRAJNJE OZBILJAN...MISLIM DA SAM MALO SMORIO,ALI JEBIGA-NIJE MOGLO KRACE.ZAINTERESOVANI NEKA MI POSALJU PRIVATE...POZZ

icon_rockdevil.gif

 

064/21-82-054.

 

STAY METAL & UNDERGROUND ! ! !

Edited by Marko, Mon_a[MOR]e

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ups,zajebao sam se icon_redface.gif Nema veze evo me opet.

Dakle,potreban je basista za power metal bend.Dosada su se svirale obrade tipa Nightwish,Stratovarius,Sonata Arctica ali bend sada zheli da se vishe pazhnje posveti autorskom radu.Treba nam basista na koga mozhemo da rachunamo na duzhe staze i ako mislish da si ti taj javi se.Ostavi pp ili pishi na [email protected] ili me zovi na 0638761641.

 

Poz'

pivopije.gif

Share this post


Link to post
Share on other sites

no.gif

 

Treba mi basista i pevac za MEGADETH tribute...

PP me!

 

Marty i Ja sviramo!

Hocu ja megadeth, ali bi mi mnooooooogo znacilo ako bi se probe imale radnim danima jer imam u principu redovne probe s dva benda vikendom. A bubnjar? Treba naci takvog ubicu, a za pevaca eventualno pitaj RNA

Share this post


Link to post
Share on other sites

DAKLE:==>GITARISTA,SOLO(SVIRA GITARU 2-3 GODINE,ALI JE PRAVI ZALUDJENIK PA KAO DA JE SVIRAO DUPLO VISE), I JA===>VOKAL&RITAM GITARA(SVIRAM JE NEKIH DVA MESECA,ALI NAPREDUJEM)<===TRAZIMO BASISTU I BUBNJARA(VRRRLO JE POZELJNO JE DA IMA DUPLU BAS PEDALU!) IZ BG-a ILI OKOLINE,DA BI KONACNO OFORMILI POSTAVU ZA DEATH/THRASH BEND.NAS DVOJICA IMAMO PO 18 GODINA,PA BI BILO POZELJNO DA I OSTALI BUDU PRIBLIZNE STAROSTI.E,SAD-AKO NEKI GITARISTA KOJI STVARNO SIJE SOLAZE ZELI DA SVIRA SA NAMA-SLOBODNO NEK SE JAVI,POSTO JA IONAKO U PRVO VREME PLANIRAM DA SE SKOCENTRISEM PRETEZNO NA VOKAL,DOK NE NAUCIM MALO BOLJE DA SVIRAM OVAJ MOJ IBANEZ GSA-60BK.SVIRACE SE SLEDECI BENDOVI:DEATH(ubedljivo NAJVISE),PA:CHILDREN OF BODOM,SLAYER,KREATOR,SODOM,DESTRUCTION,TANKARD,...MOGLI BI DA USKOCE I NEKI CANNIBAL CORPSE,DEICIDE,PA I NEKI MANJE POZNATI UNDERGROUND DEATH METAL BENDOVI...KASNIJE,KAD SE USVIRAMO RADICEMO I AUTORSKI MATERIJAL NARAVNO,ALI KRAJNJE OZBILJAN...JEBIGA-OVO NIJE MOGLO BITI KRACE.ZAINTERESOVANI NEKA MI POSALJU PP...POZZ

icon_rockdevil.gif

 

ILI 064/21-82-054.UROSH

 

STAY  METAL & UNDERGROUND ! ! !

jos vazi gore navedeni oglas.Napomena:ubedljivo najvise ce se svirati DEATH!Ovo kazem posto se javio jedan lik ali je odustao kad je cuo da se svira najvise DEATH.Jeste napisano caps look-om ali procitajte...kontakt na pp ili 064/21-82-054.Urosh

Edited by Heavy jerk

Share this post


Link to post
Share on other sites

To mozes samo i samo ako postanes clan Rent-A-Basista sindikata. Za detalje se obrati meni ili Eagle Nature-u !!!!

 

MONOPOLIZAM ZAUVEK!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

 

evotigana.gifevotigana.gifevotigana.gifevotigana.gifevotigana.gif

Share this post


Link to post
Share on other sites

To mozes samo i samo ako postanes clan Rent-A-Basista sindikata. Za detalje se obrati meni ili Eagle Nature-u !!!!

 

MONOPOLIZAM ZAUVEK!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

 

evotigana.gifevotigana.gifevotigana.gifevotigana.gifevotigana.gif

ljudi bas u ruke!nemogu da verujem da niko nece da svira!Ili su svi pomreli!

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ima li neko zainteresovan(i sposoban naravno) da peva u Thrash metal bendu?Svira se Kreator,Slayer,Sepultura,Sodom,Exciter,Metallica ,a pored toga po neka pesma Maidena,Judas Priesta i Motorhead-a ali mnogo bitnije su grupe koje sam prve nabrojao.Inace u planu je svirka u oktobru,a ozbiljniju pripremu za to planiramo za pocetak avgusta...ukoliko je neko zainteresovan neka posalje PP !!

poz

 

Share this post


Link to post
Share on other sites

  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...