Jump to content

Recommended Posts

Guest LadyCorpse

Kada nekome bude trebala pevachica, koja mozhe da izvlachi panterine stvari, ili da fura 'agresivan' stil Sandre iz Guano Apesa...call...and than again, I do solo singing, or any kind of singing...mozhda jednog dana i Arch Enemy, mada je moje grolovanje jadno, i pochetnichko....:/

(ili chak i Neverne bebe, njihovo pevanje, bez problema skidam =)....Janin glas mi vishe lezhi.. )

kontack on PM

:zeleni::mrgreen::zeleni:

Edited by LadyCorpse

• Replies 3.8k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Popular Posts

Trazim izuzetno talentovanog i povodljivog bubnjara koji ce svirati sve sto(i kako) mu se kaze...

Dvojica brace, usviranih ozbiljnih gitarista, sa nizom muz.skolom, sa 7 god iskustva elektr.gitare, sa opremom, ljubitelji ibaneza, koji i pevaju, soliraju i sva ta razna sranja, TRAZE(...il zele da b

Tražimo pevača!HITNO! Vostok bend       Potreban nam je pevač koji će zameniti Pavla Petrovića (Batlera iz Reality Show-a "Parovi") za potrebe sviranja po clubovima.   Bend je prilično uigran

POTREBAN KLAVIJATURISTA!

bend iz beograda (mada pola clanova nije iz istog), autorski progressive/fusion/metal, veliki uzori Pain of Salvation i Dream Theater

Imamo GOTOVE AUTORSKE kao i one koje su jos u procesu stvaranja, i za snimanje i izvodjenje pesama nam treba VOLJAN, dobar, opremljen i OZBILJAN klavijaturista, da zameni starog koji je bio sve to, samo ne DOVOLJNO SLOBODAN

takodje obradjujemo neke pesme od izvesnih bendova, usviravanja radi, to stoji u drugom planu..

AUTORSKE PESME PRIORITET!!!

za onoga koji je zainteresovan da radi sa ozbiljnim i talentovanim muzicarima, telefon je

063/1180488

Sava

Ako je neko zainteresovan za formiranje benda(Blues, Classic Rock, Hard Rock, taj fazon otprilike i recimo da sam 91' tako da bi bilo pozeljno par ljudov(i muzijaka i zenijaka), tacnije treba bass, bubanj, mozda usna harmonika i na taj fazon, ja sviram guitar) nek me kontaktira na msn, imate ga u profilu... bog vas veselio!

trazi se PEVAC za hard rock bend Critical Solution ,bend ima autorske stvari a radi i sa obradama (hard/glam rock 80-ih) javite se na pp , prednost Nis i okolina!!!!

otisho vam onaj?

ImpostereD (Godsmack tribute band) iz Beograda trazhi pevacha, svi zainteresovani nek se jave na PM ili na [email protected] ili [email protected] u planu su i stvari od Machine Head-a, Distrubed-a, Drowning Pool-a itd....

Mjetal i samo Mjetal.... :D

http://www.myspace.com/impostered111

Edited by EnumiO

Pevac trazi bend koji svira agresivniju muziku. Mogu i obrade, ali po mogucstvu autorski. Moze NU, metalcore, metal-alternative, HC-metal, mosh-metal, malo i death, taj fazon.

na PM, ili preko myspace.com/bfg37

ziveli! :pivopije:

Guest MantraH

A jel treba nekom bubnjar za alternativ{coal chamber,white zombie,tool,the perfect circle,MUSHROOMHEAD,sevendust i ostale budalastine} !!!!???? :ph34r::mrtav::uhoh::cool::D

p.s.beograd

Edited by MantraH

Pretpostavljam da je ovo glupo mesto da postavim ovakav oglas, ali da probam:

Potreban basista za bluz i bluz-rok.

Nema para, samo za dušu!

Đole

064/61-35-643

PS: Nije za početnike.

Kahm...naime, trazi se bubnjar za novoformirani hard rock bend. Svirale bi se domace i strane obrade, a poseban akcenat je na autorskim stvarima. Svaki iole iskusan ili neiskusan bubnjar koji zna da drzi ritam, a zeli da se oproba u hard rock vodama neka se javi na PM. Neko veliko iskustvo nije neophodno, vazno je samo da bude voljan za rad. :pivopije:

AKO NEKOG INTERESUJE FORMIRANJE NEKE AKUSTICNE ZAJEBANCIJE,MOZE DA ME KONTAKTIRA! :opusteno:

RADILI BI SMO OBRADE OD:

OPETH,KATATONIA,BLIND GUARDIAN,AGALLOCH,AMORPHIS,ULVER,NEST...

A AKO NEKOME TREBA GITARISTA ZA BEND KOJI BI MOZDA RADIO NEKI TRIBUTE DISSECTION,EMPEROR,DARKTHRONE,DIMMU BORGIR,BLIND GUARDIAN...TOG NEKOG USMERENIJA :opusteno:

sviram nekih 5 godina,imam ih 25,studiram u bg-u,stanujem na bez. kosi...

[email protected]

064 664 77 44

MILOS

Uhhh...da probam,ne moze da skodi...

Bend DEMONA'S CRY iz NS-a trazi bubnjara!!!

Svira se mesavina melodic death-a,black-a,a ima i elemenata gotha. Rade se autorske stvari.

ustvari koga zanima neka pogleda o bendu ovde http://www.rockserbia.net/Demona.html

posaljite mi PM ili me nadjite preko myspace.com/ghoul_666

Potreban bubnjar za ozbiljan autorski rad sa

duplom pedalom i dobrim radom nogu.

uzori - disturbed, lamb of god, testament itd

pesme ne lice na to ali to je ono sto slusamo icon_wink.gif

javite se na PM ...

pozz

i dalje se trazi

vishe informacija na PM...

potreban bubnjar za thrash/speed bend iz kovina.....

za pocetak se sviraju obrade slayera,kreatora,destructiona,sodoma,venoma,sepulture,exodusa i slicnog,cisto radi navezbavanja a planira se i ozbiljan autorski rad....

obezbedjeno mesto za probe sa sve bubnjevime....

kontakti:

0649542892

0649994593

AKO NEKOG INTERESUJE FORMIRANJE NEKE zajebane AKUSTICNE ZAJEBANCIJE,MOZE DA ME KONTAKTIRA! musik20.gif

RADILI BI SMO OBRADE OD:

OPETH,KATATONIA,BLIND GUARDIAN,AGALLOCH,AMORPHIS,ULVER,NEST...

A AKO NEKOME TREBA GITARISTA ZA BEND KOJI BI MOZDA RADIO NEKI TRIBUTE DISSECTION,EMPEROR,DARKTHRONE,DIMMU BORGIR,BLIND GUARDIAN...TOG NEKOG USMERENIJA musik20.gif

sviram nekih 5 godina,imam ih 25,studiram u bg-u,stanujem na bez. kosi...

[email protected]

064 664 77 44

MILOS

• Recently Browsing   0 members

No registered users viewing this page.

• Create New...