Jump to content

Carcass


Paklenko 666

Recommended Posts

2 hours ago, Demon Seed said:

Slušao sam danas prvi put album Heartwork ceo, izneverovo koji sam ja St. Anger death metala propustio!

Neki nasilju skloni pojedinci bi te posetili u nedoba zbog ove nemontirane izjave. Poneli bi klešta. I aparate za varenje.

  • Like 2
  • Upvote 2

Share this post


Link to post
Share on other sites

21 minutes ago, Koroviev said:

Neki nasilju skloni pojedinci bi te posetili u nedoba zbog ove nemontirane izjave. Poneli bi klešta. I aparate za varenje.

Aparati za varenje su uvek dobrodošli :azal:

Dobro ae Lulu death metala haha

17 minutes ago, Сале said:

Аматер. Држ се ти психоделично/атмосферичног црног метала.

U svako doba, ne bih ovo ni pustio nego ortak neki teo i ja kao ae :P

jako sam se napinjao da mi se dopadne, ali bilo je kao God Hates Us All da slušam recimo

  • Downvote 1

Share this post


Link to post
Share on other sites

Jedno si zaboravio. Lulu, to je nešto s čim se ništa ne može uporediti. Niente. To je dogmatski dokaz pada u beslovesnost. Lulu nema pandana. No. Sad se urazumimo i dohvati se lirske ploče zvane Reek of Putrefaction, s koje ti toplo preporučujem hit-singl Oxidised Razor Masticator. Ili bilo koji hit singl s te parade tananih emocija.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Kacmo kod Lulua, slucaino pustih onu View da se malo zabavim uz onai deo I'm the table...pa ono i nie toliko losa pesma, jos e video skracen za neki minut i po od zvanicne trake, stoe naravno pozeljno kod eksperimentalnih pesama :bigblue:

Dvoumim se da pustim album, mada znam da nema sanse da slusam one naracie matorog laprdala od 9 minuta i jace...ali veruem da bi krace pesme mogle da mi legnu :)

Edited by KazimKazim

Share this post


Link to post
Share on other sites

7 minutes ago, KazimKazim said:

Kacmo kod Lulua, slucaino pustih onu View da se malo zabavim uz onai deo I'm the table...pa ono i nie toliko losa pesma, jos e video skracen za neki minut i po od zvanicne trake, stoe naravno pozeljno kod eksperimentalnih pesama :bigblue:

Dvoumim se da pustim album, mada znam da nema sanse da slusam one naracie matorog laprdala od 9 minuta i jace...ali veruem da bi krace pesme mogle da mi legnu :)

Sva su ta dvoumljenja plod jednog radikalnog i suludog egzibicionizma. Citirao bih jednog mladog čoveka:

"Nije ovo meni prvi Carcass album, samo sam ga iskusno izbegavao do sad, kse kse."

Da se izgrednik principijelno držao iskusnog izbegavanja, Bafomet nas ne bi, sve koliko nas ima, večeras naveo na debilne puteve (KT)Lulua.

Share this post


Link to post
Share on other sites

1 minute ago, Kumodraski Vo said:

To je potajno dobar album :D Samo sto je Metallica u pitanju, da je snimljen sa ne znam nekim malo vise alternativnijim bendom ne bi primio toliki hejt..

Poslusaj onaj Sunn O/Scott Walker album, mozda ti se to dopadne..

Evo! Šta sam rekao? Došlo se do dovođenja u istu ravan Blentalike i Sunn O. Bafometu se pomolimo.

Share this post


Link to post
Share on other sites

2 minutes ago, Kumodraski Vo said:

Poredim sve sto me podseca jedno na drugo, a za statuse me ne interesuje :P

To mozda ako tripujes hipstere oko sebe..

O tome ti i govorim, činjenici da je došlo do toga da te jedno podseća na drugo. Oko mene nema nikog, pa ni hipstera. njih posebno ne.

1 minute ago, Demon Seed said:

Slameni hipsteri a

Ne smej se dečku. Ti si ovo počinio.

Share this post


Link to post
Share on other sites

realno Metalika >>>>>>>>>> svi ti Carcassi, atmosferični, Sunnovi i ostali
u suštini Metalika >>>>>>>>>>>>>> sva ostala muzika ikad na gomili na šestomilioniti stepen x2 i plus još toliko

crni Larse, kako si toliko moćan i pametan?

Edited by Underkuruz
  • Downvote 2

Share this post


Link to post
Share on other sites

  • 1 month later...

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...