Jump to content

Carcass


Paklenko 666

Recommended Posts

  • 4 months later...
  • 1 month later...

Sećam se u nekim intervjuima pričali kako neće proći mnogo vremena za izlazak novog albuma, kao u fazonu već imamo materijala za pola albuma.. i eto samo šes' godina smo čekali na tu novu pesmu, a već dogodine i ceo album:mhihi:

Mogu se kladim da klinci koji su bend otkrili izlaskom Surgical-a u fazonu, Carcass who

Share this post


Link to post
Share on other sites

Slažem se ja da ne treba da štancuju albume svake ili svake druge godine, al što je mnogo, mnogo je.. Ne zaboravi da je ovaj bend nekada za 5-6 godina čak tri puta uspevao da redefiniše pravac, a ovaj Surgical, iako sjajan album ipak ništa tako revolucionarno nije doneo - čista kombinacija poslednja tri Carcass albuma.. Ali ok, ne bunim se previše povodom toga, samo nek album bude dobra detčina, može malo više one njihove stare prljavštine (a manje melodije;)), ali čisto sumnjam da će ići baš toliko u nazad.

Share this post


Link to post
Share on other sites

lako je bilo tad redefinisati pravac, aj ga redefiniši sad kad je skoro pa sve već odsvirano :haha:

generalno od tih povratničkih albuma "sitna deca, krupna žena a ja treća smena" bendova očekuješ da bude u njihovom fazonu, zazvuči kao nekad i otprilike da se ne obrukaju ponajviše :haha:

što nije loša tema, vidiš - čiji je povratak zvučao najsvežije? izuzev Illud svežine naravno

ne čekaj, baš ću da otvorim temu sad haha

Share this post


Link to post
Share on other sites

49 minutes ago, HUMAN said:

a ovaj Surgical, iako sjajan album ipak ništa tako revolucionarno nije doneo - čista kombinacija poslednja tri Carcass albuma

Не схватам шта ти "револуционарно" очекујеш од овог бенда. Раде оно што најбоље умеју и ја сам тиме сасвим задовољан. Не очекујеш ваљда да екпериментишу са клавијатурама или не знам ти ни ја чиме?

Share this post


Link to post
Share on other sites

  • 1 month later...

Nisam impresioniran uopšte, nekako tromo zvuči, čak i ovi brži delovi mi nešto deluju usporeno i na silu.. Malo živne pesma oko solaže, i onaj rif posle nje nije loš, ali generalno mi zajebano da slušam tako prosečnu stvar od nekada jednog od najinventivnijih dm bendova. Nadam se da će ostatak albuma biti barem malo interesantniji..

Share this post


Link to post
Share on other sites

  • 1 month later...
  • 2 weeks later...

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...