Jump to content

Carcass


Paklenko 666

Recommended Posts

Earache Records will be issuing a "best of" collection from legendary U.K. grindcore band CARCASS on May 17. Titled "Choice Cuts", the compilation contains over 20 tracks, including two full Peel Sessions broadcast back in 1989 and 1990. It also features a comprehensive booklet including an in-depth interview with drummer Ken Owen.

 

"Choice Cuts" (view cover here http://www.earache.com/images/cd_covers/mosh220.jpg track listing:

 

01. Genital Grinder

02. Maggot Colony

03. Exhume to Consume

04. Swarming Vulgar Mass of Infected Virulency

05. Tools of The Trade

06. Corporeal Jigsore Quandary

07. Incarnate Solvent Abuse

08. Buried Dreams

09. No Love Lost

10. Heartwork

11. Keep on Rotting in The Free World

12. R**k the Vote

13. This Is Your Life

14. Crepitating Bowel Erosion (Peel Session, Jan. 2, 1989)

15. Slash Dementia (Peel Session, Jan. 2, 1989)

16. Cadaveric Incubator of Endoparasites (Peel Session, Jan. 2, 1989)

17. Reek of Putrefaction (Peel Session, Jan. 2, 1989)

18. Empathological Necrotism (Peel Session, Dec. 16, 1990)

19. Foeticide (Peel Session, Dec. 16, 1990)

20. Fermenting Innards (Peel Session, Dec. 16, 1990)

21. Exhume to Consume (Peel Session, Dec. 16, 1990)

 

Eto.Jos kad bi se Carcass ponovo okupili...

Share this post


Link to post
Share on other sites

Carcass - This Mortal Coil - e to je pesma icon_wink.gif

 

do jaja bend, inace ja sam cuo nesto o tome da su oni svi doktori

osim bubnjara valjda...

Samo jedan je (bio) student medicine...

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ja mislim da je Jeff (basista) bio patolog. Inace sada radi kao racunovodja(!).

Dok je Bill (najbolji gitarista svih vremena) sada u blues/rock sastavu Firebird.

Ken (bubnjar) se oporavlja od tumora na mozgu (zvuci poznato, zar ne?) i sprema se da ponovo pocne sa muzikom. Mike je kao sto znate u Arch Enemy-ju. Ne znam sta bi od Carl Regadas-a.

 

Share this post


Link to post
Share on other sites

Posto ih ne slusam previse,i neznam puno o njima , hoce li mi neko reci zasto su se raspali?

Pa raspali su se jer su prekrsili ugovor koji s potpisali sa izdavackom kucom Columbia (cunts). A prekrsili su ga jer je pomenuta izdavacka kuca trazila od njih da budu vise mainstream. posle su se vratili u Earache i uspeli da snime (jedva) Swansong i jedan spot (Keep On Rotting..).

Share this post


Link to post
Share on other sites

  • 2 weeks later...

Stari dobri i jezivi carcass sta reci tate icon_smile.gif))) uvek ih volim na svom meniu icon_smile.gif))

Kolko znam ili koliko se secam i meni se cini da je jedan od njih po profesiji Patolog tako da nije iznenadjenje zasto je tematika njihovih pesama kakva jeste icon_smile.gif)

pozdrav Soli

Share this post


Link to post
Share on other sites

Carcass jedini bend od svog grinda cora koji mogu da slusam. Inace sam thrasher ali ovaj bend me nije ostavio ravnodusnim. Heartwork pa donekle i Nercoticsm su dva najbolja albuma koje sam od ovog pravca cuo. Svako ima svoj ukus sto se njih tice ali svi koji su ga slusali moraju priznati da je ovo svemirski bend, steta je samo da su se u vrhuncu slave raspali.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Carcass jedini bend od svog grinda cora koji mogu da slusam. Inace sam thrasher ali ovaj bend me nije ostavio ravnodusnim. Heartwork pa donekle i Nercoticsm su dva najbolja albuma koje sam od ovog pravca cuo. Svako ima svoj ukus sto se njih tice ali svi koji su ga slusali moraju priznati da je ovo svemirski bend, steta je samo da su se u vrhuncu slave raspali.

Nije steta, nego je dobro sto nisu stigli da ujebu. Strepim od svih ovih najava comeback-a.

 

Kai, danas kada sam slusao Heartwork poceo sa da razmisljam u tom pravcu, ali Swansong je jako, jako drag album. icon_cool.gif

Nek bude ovako:

 

Necro, Swan, Heart, Sympho, Reek.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Nije steta, nego je dobro sto nisu stigli da ujebu. Strepim od svih ovih najava comeback-a.

 

Sto se plasis comeback-a? Ja bih voleo da cujem perfektne gitare ovog benda makar i na prosecnom njihovom izdanju jer sam tek ogladneo za njima.

 

http://carcass.goddamnbastard.org/index.html

 

Najbolji Carcass sajt koji sam video. Proverite Carcass screenplay.

 

Stvarno dobar sajt koji odavno nisam posecivao. Screenplay je odlican!!!! biggrin.gifbiggrin.gifbiggrin.gificon_rockdevil.gificon_rockdevil.gif

Share this post


Link to post
Share on other sites

  • 4 weeks later...

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...