Jump to content

Napalm Death


Hail Metal

Recommended Posts

Svaka čast. :D Die-hard fan. :pivopije:

 

Hvala druze,stvarno mi je drago da cenis to.

 

 

Pa eto morao sam to ime da uzmem,s obrzirom da me je grupa odusevila,uzput hvala sto si mi je dao njihovu muziku :pivopije: .

Sredicu profil samo polako... :lol:

 

A kad ove vec postujem,aj da kazem sta mislim od bendu.

 

Dakle ovako Scum mi je omiljen album od njih i najvise ga cenim,omiljena pesma mi je Multinational Corporation,drugi album je isto odlican,ali vo kasnije sto je izlazilo po nekom mom misljenju je sve slabije i slabije.Toliko.

 

Harmony Corruption je neprevazidjen za grind kao i Live Corruption video koncert.Uz to su se mnogi stariji metalci bukvalno zaljubili u grind.Moj gitarista koji je stariji skoro 4 godine od mene dosao u Srbiju za praznike i prvo trazio Napalm Death-Live corruption DVD koji je ranije bio samo na video kaseti.Ali bukvalno je ta video kaseta onda pocetkom devedesetih isla iz ruke u ruku!

 

Share this post


Link to post
Share on other sites

Meni taj album nikako ne lezi(iako ima nekoliko dobrih pesama), posle prilicno originalna prva 2 albuma uskocili su u death metal kolce.

Bolja mi je Utopia, sve posle toga do poslednjih nekoliko albuma je smece.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Guest Pirate
Zensko da izdrzi ceo koncert Napalma,to ne moze svaka!!!

 

NapalmDeath.jpg

 

Uhhh. Koliko trazis za prvi red ploca?

Napalm mi je jedan od omiljenih bendova. O uticaju na metal scenu i van nje bespredmetno je i govoriti. Pogledajte samo postavu sa prve ploce scum, i njihovo muzicko nasledje. Izdanci ND su mi omiljeni bendovi. I hardhore/grincore/ induistrial/post-industrial/noise/elektronica/experimantal/dub/free jazz/ambient/dark ambient/d'nb/drone doom/shoegazing/... Sve na jednom mestu samo da se uzme. Uhhh.

 

Share this post


Link to post
Share on other sites

Uhhh. Koliko trazis za prvi red ploca?

Napalm mi je jedan od omiljenih bendova. O uticaju na metal scenu i van nje bespredmetno je i govoriti. Pogledajte samo postavu sa prve ploce scum, i njihovo muzicko nasledje. Izdanci ND su mi omiljeni bendovi. I hardhore/grincore/ induistrial/post-industrial/noise/elektronica/experimantal/dub/free jazz/ambient/dark ambient/d'nb/drone doom/shoegazing/... Sve na jednom mestu samo da se uzme. Uhhh.

 

 

 

Druze hvala na pohvalama.Nadam se da ce ti dovoljan odgovor biti da cu verovatno do kraja godine ostaviti ovde i fotografiju ostalih albuma koje nemam trenutno na vinilima.Bilo bi to i pre da nije ovih koncerata pa ce novac da ode za to.Rasprodavati ovakvu kolekciju bilo bi isto kao da mi otrgnes neki deo tela posle ovoliko godina prikupljanja,Astralis je u pravu.Ne zameri... :pivopije:

 

Share this post


Link to post
Share on other sites

Guest Pirate
Rasprodavati ovakvu kolekciju bilo bi isto kao da mi otrgnes neki deo tela posle ovoliko godina prikupljanja

 

Bas tako.

Zelim ti sto pre da ostvaris kompetiranje vinila.

A ako negde naletis na neku dobro dusu koja hoce da se resi lp scum/feto/peel session javljaj :pivopije:

Share this post


Link to post
Share on other sites

  • 3 months later...

Imam ja na kaseti peel sessions,onaj "skc poljski original".Nekako mi je simpatičan Scum,mada sam slušao i nešto posle,mada ima kontrasta (ovamo "multinational corporations" a posle "suffer the children") opet je tu.Nekad je bila ploča na SKC,al to je bilo davno :)

A ozvučenje na onom davnom koncertu u BG i nije bilo nešto.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Jedan od retkih grajnd bendova koje zapravo mogu da slusam, i mozda najbolji grajnd. :)

 

Ako nisi vec poslusaj Benediction (starije albume),to su im komsije iz Birmingema isto i prashe mnogo kvalitetan grajnd.Cak na prvom albumu Benedictiona je pevao Li Dorijan (prvi pevach Napalma).

Transcend the rubicon i Dreams of you dread su im najkvalitetniji a Dark is the season i Grand leveller su bas old school.

 

Share this post


Link to post
Share on other sites

  • 5 weeks later...
  • 2 weeks later...
Na prodaju vinil LP Napalm Death-Harmony Corruption,original Earache izdanje u perfektnom stanju.Sve informacije na PM.

 

 

kakva te je muka naterala da ovo prodajes. Kad vidim kakva izdanja mi izmicu sve vise shvatam da mi je potreban gramofon...kako bi ih imalo svrhe kupiti.

Share this post


Link to post
Share on other sites

kakva te je muka naterala da ovo prodajes. Kad vidim kakva izdanja mi izmicu sve vise shvatam da mi je potreban gramofon...kako bi ih imalo svrhe kupiti.

 

 

Ma jok,pojavio se duplikat i vec je rezervisan.Cuvam ga za jednog clana odavde koji treba da ga kupi sredinom avgusta.Sto se mene tice odonda kad sam stavljao fotografiju vinila ovde na temi imam jos toliko ploca od Napalma koje ranije nisam imao (uglavnom piratski koncerti 89./90.+Utopia Banished,Greed Killing,Diatribes...).Gledam da kupim i Smear Campaign,ima da se kupi nova ploca.Bacicu ovih dana fotku "osvezene" kolekcije vinila ovog benda.

 

Share this post


Link to post
Share on other sites

  • 2 months later...

Napalm Death - Live in Geislingen, Germany 1987

2jfb1gn.jpg

 

sa ovog linka, ali morate skinuti i ovaj programcic ispod(hjsplit) da bi spojili fajlive

snimak je dobar, za butleg bih mogao reci i odlican...jer je lik koji je snimao bio maltene na bini, zvuk gitara je losiji ali sve u svemu super snimak, ja nisam znao ni da ovo postoji...trajanje 23 min...

 

evo linka

http://darkbattm14-videos.blogspot.com/200...en-germany.html

 

ima na ovom sajtu jos dosta super koncerata, st koga zanima

Share this post


Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...