Jump to content

Recommended Posts

• 2 weeks later...
  • Replies 655
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Popular Posts

vrh!!!!!!!! ma jebo hatebreed, jel slusa to neko uopste?

Da li neko slusa ovaj bend? Sta mislite o njima,koja vam je omiljena pesma,album?

KAKO JE DOBAR ALBUM   slušao sam ga stalno ovih dana, doslovno ubija  

red bi bio vratiti temu na vrh, mada nije tema o koncertu, ali ne verujem da ce neko izdrzati da tupi o necem drugom kad je krljacina za manje od mesec dana. ko iskopa neku skorasnju set-listu neka nakaci.

aaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! :puke: :puke: :puke: :puke: :puke: :puke: :puke: :puke: :puke:

• 2 months later...
  • 4 months later...
  • 1 month later...

Е, стварно мислим да би 99% бендова а нарочито death/grind групица требало да се поклони Напалму.

Како је ово јебено моћан бенд!

Како јебено моћан!

Па и мени то тешко пада иначе бих, без муке, могао да их прогласим за свој нај-метал бенд икада.

Мислим да је Барни мало претерао и да је више комуниста него хуманиста иако је у својим текстовима изнео много глобалне истине, знам и да је велики противник рата у Ираку и да никако не подржава Бушову политику, у тоталу.

Опште узев, Барни је јако добро информисан о свим политичким дешавањима у свету + важи за експерта у progressive металу.

ОК је лик иако мислим да се удаљио од своје идеје у неком другом правцу а стварно не бих волео да је то комунизам.

Било би добро да их видимо овде, док су још овако чудовишно брз, гласан и ипак карактеран бенд.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
  • Recently Browsing   0 members

No registered users viewing this page.

• Create New...