Jump to content

W.A.S.P.


lemmy sixx

Recommended Posts

Inside the electric circus je album kojim sam otkrio W.A.S.P., dodje mi da kukam kad vidim sta sam autor kaze o njemu...... U bilo kojoj kombinaciji se moze naci 6 dobrih pesama (od mogucih 10), za razliku od npr. The last Command (koji je, po meni, zestok promasaj).....

Ima jedna druga stvar: na ITEC je po svoj prilici njihov sokantni nastup prestao da pije vodu, sledeci album je neuporedivo ozbiljniji, ali i dalje je tu njihova sirova svirka, a Crimson Idol je u svakom pogledu definitivno njihov najbolji album.....

Meni se na primer jako dopada SNBE, a posle njega mi se jedino DFTW svidja, i to je to.

Edited by commissar

Share this post


Link to post
Share on other sites

Inside The Eletric Circus je slab,ne slazem se bas da je pile of shit,ali je slab.

Sa tobom se nikako ne mogu sloziti da je posle "Kill Fuck Die" sve mlako."Unholly Terror" je fantastican album,a o "Dying For The World" da ne pricamo.Remek delo.

slazem se da Circus nije toliko los, bas sam se slogirao kad sam procitao tu izjavu icon_smile.gif

 

pesme I'm Alive i Sweet Cheetah (gde li samo nalazi inspiraciju icon_smile.gif) su mi uvek bile vrh.. 9.5.-N.A.S.T.Y. da ne pominjem biggrin.gif

 

KFD mi je bio zanimljiv u neku ruku da su probali da urade nesto novo..

 

ne kazem da sve od Helldorado-a na dalje ne valja, jednostavno, nisam toliko slusao da bih dao objektivan sud.. ali, stoji da su mi pesme nekako zvucale dosta predvidivo cak i na prvih par slusanja.. valjda mi dosadio WASP posle toliko godina.. ali, i dalje rado slusam stare oprobane hitova naravno biggrin.gif

mada, sumnjam da ce Blackie ponovo u ovim godinama da napise neku pesmu kao sto je Sex Drive icon_smile.gif

 

Circus mi je bio zanimljiv i iz razloga sto je posle toliko godina Blackie ponovo presao na gitaru icon_rockdevil.gif

Share this post


Link to post
Share on other sites

OOOOOBAAAAVEEEEZNOOOOOO IH DOVEDITE!!!!!!!! icon_rockdevil.gifbiggreens.gif

To bi bilo divnoooo!!!! Ja bih ishla i u Bugarsku, ali mozda mi bude frka oko puta, ali zato ovde-aaaaaa icon_rockdevil.gif !!!

Znam ljude koji su samo prichali da bi se cimali i u Bugarsku, tako da bi ovde bilo jedno 64788593 puta vishe zainteresovanih! icon_mrgreen.gif

 

Ako treba, organizujemo peticiju po gradu i uzimamo potpise u KST i sl. mestima-je l` tako slowdiver-u? biggrin.gif

 

Pa shta vam je-gomila ljudi obozava taj bend-sigurno bi bilo ogromno interesovanje... Samo vi to shto pre sredite-da planiraju ljudi, kesh i sl...

Shto se mene tiche-smatram to vec ushtekanim! icon_mrgreen.gif

icon_rockdevil.gifbiggreens.gif

Share this post


Link to post
Share on other sites

  • 2 weeks later...

Ovo sam cuo od ortakinje (nije izvor rekla-kazala, devojka je u sferi muzike i zna ljude)...znaci nepotvdjena vest: wasp u beogradu 10 oktobra, skc. limitiran broj karata (kao i za gardijane, samo 1000). Ovo je jos nepotvrdjeno, ali sam mislio da podelim radost sa vama! pivopije.gifpivopije.gifpivopije.gifpivopije.gif

 

P.S. Evo sta sam iskopao..znaci velike su sanse http://www.legacy-promotion.net/portal/e10...ewtopic.php?878

 

P.P.S Sad sam tek video da ima link za koncert biggrin.gif:D:D ...modovi, slobodno brisite post ako hocete i sorry

Edited by Ozziris

Share this post


Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...