Jump to content

W.A.S.P.


lemmy sixx

Recommended Posts

Da zameni "Blind In Texas"?!?!?!?Ti si lud?Nista nemoze zameniti "Blind In Texas".

 

zasto da ne? Kapiram da tamo negde postoji baja u Los Andjelesu ili Shtokholmu koji je 10x chuo live BiT i malo mu presla vec preko kurca, pa sto da ne uleti ova..?

 

Hahaha u pravu si care! Jos samo neko da mi kaze da nesto moze zameniti Manimal ili Wild Child, pa cu onda da batalim W.A.S.P. potpuno.

 

Kakav bre Manimal ti spominjes? Svirali je na jednoj turneji uzivo i to je to..sta tu ima da se menja? I sta se vi bunite ako WASP menja neke pesme live..kao da ce da ih uskoro opet gledate :) :) :)

 

Nije valjda?! :unsure: Pa to mi je (bio) jedan od najjacih live albuma ikada objavljenih.

Auuuuu!

 

meni je Double Live Assassins bolji od njega za kol'ko ocesh..

Share this post


Link to post
Share on other sites

"Blind In Texas" je jedan od zastitnih znakova W.A.S.P.-a.To je nepromenjiva konstanta.

 

"Double Live Assassins" je fenomenalan live.Uvod u "Mean Man" je sjajan... :)

 

Slusam ovaj novi album po neznam ni ja vise koji put,i jednostavno mi ne ulazi u usi...ni jedna jedina pesma.Dosadan je do zla boga.

Share this post


Link to post
Share on other sites

@commissar

 

1. to je bilo prilicno popularno za HM bendove tokom 80-ih.

 

2. a i bilo je mnogo jeftinije.

 

3. a i cuje se da je publika jedan isti sempl koji se vrti sve vreme (samo mu se glasnoca malo povrmeno menja zavisno od toga sta Bleki kaze u kom trenutku), provalices i sam ako malo naculis usi.

 

samo jedna ipravka - nije snimljeno u studiju, nego u hali ili areni da bi se dobio taj veliki reverb (jeka, veliki prosotor gde bend svira), a onda publika samo ubacena u miks

 

samo jedna ipravka - nije snimljeno u studiju, nego u hali ili areni da bi se dobio taj veliki reverb (jeka, veliki prosotor gde bend svira), a onda publika samo ubacena u miks

Share this post


Link to post
Share on other sites

Da li neko od vas ima kvalitetne spotove W.A.S.P.-a? Znam da se nekad javio neko ko je imao, a sad ne mogu da ga nadjem. Na berzi ne vredi. Trazim kolekcije iz osamdesetih sto su na VHS izasle "Wasp Videos In The Raw" i jedan spot iz filma aka "Ragewars", ako neko ima nesto pa da se razmenimo.

 

Inace jel neko gledao onaj snimak iz Atine 2004? Dobar je koncert ali je snimak bruka.

Share this post


Link to post
Share on other sites

"Blind In Texas" je jedan od zastitnih znakova W.A.S.P.-a.To je nepromenjiva konstanta.

 

"Double Live Assassins" je fenomenalan live.Uvod u "Mean Man" je sjajan... :)

 

Slusam ovaj novi album po neznam ni ja vise koji put,i jednostavno mi ne ulazi u usi...ni jedna jedina pesma.Dosadan je do zla boga.

misliš na ono u Mean Man, kad Bleki priča o Chrisu i pandurima?

 

Ja dolazim na koncerte da bih chuo bend, a to dal ce on da pije krv iz lobanje ili da bljuje jebenu vatru mi je najmanje bitna stvar!!! Extra mi je nelogichan taj tvoj stav...

Pa bre koj moj da kacim snimak od 30 sekundi...mora da ima negde ceo snimak koncerta, to treba da se trazi :D

pa što bezveze trošiš pare na koncerte onda,bolje ostani kući i slušaj cd-ove .

Edited by Jonathan_Steel

Share this post


Link to post
Share on other sites

eve set lista sa ove turneje..chisto da vidite sta propustate..

 

Medley 1:

On Your Knees

Inside The Electric Circus

Hate To Love Me

 

L.O.V.E. Machine

Wild Child

Take Me Up

 

Medley 2:

School Daze

Paint It Black

Scream Until You Like It

I Don't Need No Doctor

Real Me

 

The Idol

I Wanna Be Somebody

Heaven's Hung In Black

Chainsaw Charlie

Blind In Texas

 

Iskreno..ona lista iz Beogrda je 3x bolja od ove..samo Arena Of Pleasure mi je bolja od celog ovog drugog medleya..koji je horror..ok School Daze je mnogo dobra pesma..pa i Paint It Black obozavam..ali koj ce im kurac ove ostale 3? gluposti...i svira sa novog Take me up..jebala ga..

Share this post


Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...