Jump to content

W.A.S.P.


lemmy sixx

Recommended Posts

Meni je KFD bas dobar album, atipican zvuk za W.A.S.P. , taj priliv industrije mi odgovara. Kao sto je Endorama za Kreator, pa ga ljudi ispljuvase, tako i za ovo sada. Dominator je svakako bolji od Neon God 1 & 2, ali ipak je DFTW jaci od njega, iskreniji su bol i mrznja u njemu posle 9/11.

Ni meni nece biti jasan toliki uspeh Crimson Idola, kad mislim da i od njega ima bolji. Ne kazem da je los, ali ne vidim toliku njegovu posebnost.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Crimson idol je jebeno remek delo! Iako mi nije omiljeni ipak skidam kapu jer su i muzika i ceo koncept extra. Meni je svaki album iz 80-ih vrh,a UT mi je bolji od Dyinga koji je takođe dobar. Ali interesuje me šta vi mislite o Still not black enough??? Meni je to super album,od prve do poslednje pesme.Ima dobrih balada: Breathe i Keep holding on,kao i malo jača I Can't ; onda tu je fenomenalna obrada J.Airplane pesme Somebody to love; prava rokerska himna Rock'n'roll to death...i još! Meni super album iako vidim da ga niko baš ne pominje a kamoli hvali

Share this post


Link to post
Share on other sites

Meni iz '80tih jedino Circus nesto slabiji..ostali su kvlt kvltova. SNBE je sasvim dobar album, jedino malko chudan zvuk ima..ali sa njega volem naslovnicu,RNRTD,Keep Holding On i ponajvise Goodbye America i Black Forever, a potonju bih stvarno voleo da chujem live!

Share this post


Link to post
Share on other sites

Slazem se.Najjace stvari i meni omiljene sa SNBE su definitivno "Black Forever" i "Goodbye America".Sjajne stvari.Obe bi uzivo legle do panja.

 

I'm politically incorrect and damn proud of it

I love my country but I'm scared to death of its government

 

:rockdevil:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ima jedna pesma sa drugog albuma, za koju je velika šteta što je ne sviraju na koncertima - Cries in the Night.

ta pesma je još iz preWASP perioda,kada je sa Killer Kane-om snimio numeru Mr.Cool čiji je tekst isti samo se refreni razlikuju. Sjajna pesma(i jedna i druga)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Slazem se.Najjace stvari i meni omiljene sa SNBE su definitivno "Black Forever" i "Goodbye America".Sjajne stvari.Obe bi uzivo legle do panja.

 

I'm politically incorrect and damn proud of it

I love my country but I'm scared to death of its government

 

:rockdevil:

 

 

Zanimljivo sta je Blackie sada rekao povodom ovoga:

 

"I once wrote “I love my country, but I’m scared to death of its Government”.

Nothing I have ever written is more true!."

 

Covek je do yaya pametan... he's got brains for sure.

 

 

P.S. Mislite li da je Neon God pokusaj kopiranja Crimson idol-a?

 

Share this post


Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...