Jump to content

W.A.S.P.


lemmy sixx

Recommended Posts

ne znam, meni ako je nesto nestvarno, to je ovaj zadnji Dream Theater DVD, najvise na starim pesmama, posto ne mogu da verujem da on moze onako da otpeva Metropolis i Under A Glass Moon uzivo, a opet je ne mogu da sumnjam u autenticnost :mrgreen:

 

offtopic!

Share this post


Link to post
Share on other sites

@Invictus: http://en.wikipedia.org/wiki/Maiden_England

@vladream: http://www.waspnation.com/liveraw.html

Pijan i drogiran bend.....

Ako je to glavna teza, ja bih pre mogao da zakljucim da je njima kao takvima mnogo lakse i isplativije bilo da snimaju ako treba sve zive nastupe, pa da proberu pesme koje su najbolje ispale i sloze ih na zivi album, koji ce kasnije jos malo peglati i picaniti da bi zvucao onako kako zvuci, nego da su se povrh svega okupili da bi odsvirali/snimali u nekoj praznoj dvorani...... Sto bi to neko radio?

Edited by commissar

Share this post


Link to post
Share on other sites

@Invictus: slazem se, tako uostalom pise i na njihovom sajtu, na dva mesta je snimano. Ono sto stvarno nikad nisam cuo je to da je neki bend nekad svirao u praznoj dvorani da bi napravio fake live album, to mi bas cudno zvuci, ne znam sta bi se time moglo postici.

@dr.lecter: sto prevara, ako dobro zvuci i sto zivi pod navodnicima? Ta dva albuma jesu ziva, nebitno je to sto na su na njima skoro sve pesme sa razlicitih koncerata.

Edited by commissar

Share this post


Link to post
Share on other sites

@Invictus: slazem se, tako uostalom pise i na njihovom sajtu, na dva mesta je snimano. Ono sto stvarno nikad nisam cuo je to da je neki bend nekad svirao u praznoj dvorani da bi napravio fake live album, to mi bas cudno zvuci, ne znam sta bi se time moglo postici.

 

efekat dvorane, iako prazne :mrgreen:

Share this post


Link to post
Share on other sites

  • 2 weeks later...

ipak cu da gledam W.A.S.P. na ovom Crimson Idol touru :rockdevil::rockdevil::rockdevil:

 

8.3 Hollywood......to mi reci.....ova vest ulepsala dan :rockdevil:

 

inace karta za ovo u sred L.A. je 23 dolara ilii nepunih 1100 dinara.....kako ovi nasi lese za karte to je strasno...

Edited by shock!

Share this post


Link to post
Share on other sites

  • 3 weeks later...

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...