Jump to content

W.A.S.P.


lemmy sixx

Recommended Posts

E evo ga, našao sam:

 

vcap_tid106813_thumb.jpg

 

*Performer: W.A.S.P.sbn.png

*Title: Babylon's Burning

 

*Type: Studio Clip

*Album: Babylon

*Year: 2009

*Genre: Heavy Metal

*Country: United States United%20States.png

 

*Audio: mp3@128kbps

*Video: xvid@1777kbps

*Resolution: 720x540

*Size: 57MB

******************************

*Length: 00:04:11

 

 

http://www.megaupload.com/?d=1B7YJUZY

 

ili

 

*Аудио: mp3@256kbps

*Видео: mpeg1@1546kbps

*Разрешение: 854x480

*Размер: 85MB

******************************

*Длительность: 00:04:12

 

http://rapidshare.com/files/334620935/W.A.S.P.__US__-_Babylon_s_Burning__2009___By_Thrashwar_.rar

Share this post


Link to post
Share on other sites

Možda su je oni skratili za spot, jer sve što može da se nađe ima ovo trajanje, čak i na njihovom space-u.

Ma taj od 80-ak giga odavno ima na mediaportalu, ili kom vec od krs ruskih sajtova.

Nadao sam se da nije skracivan, tj. da je ona verzija koju smo videli u SKC-u, ali.....

Koji k**ac uopste i skracuju pesme tako, sta im to znaci?!?

Pitam se kakav li ce biti spot za Crazy.....

Edited by Vegard Sverre Tveitan

Share this post


Link to post
Share on other sites

  • 3 months later...

Chris Holmes (guitar; ex-W.A.S.P.), Randy Piper (guitar; ANIMAL, ex-W.A.S.P.), Steve Unger (bass; ex-METAL CHURCH), Rich Lewis (vocals; ANIMAL) and Stet Howland (drums; ex-W.A.S.P.) have joined forces in a brand new band called WHERE ANGELS SUFFER (W.A.S.). The group's debut album, "Purgatory", has already been completed and is described by Howland as "heavy and ready to destroy." He adds, "We will play all the hits, as well as ALL the dangerous music the current [lineup of] W.A.S.P. is skipping. 'Fuck Like A Beast'? 'Mean Man'? Huhh? HUH?"

  • Upvote 1

Share this post


Link to post
Share on other sites

  • 2 months later...
  • 2 weeks later...
  • 1 month later...

I tako, krenuo i drugi deo Babylon turneje po Evropi, lista:

 

On your knees

The real me

L.O.V.E. machine

Crazy

Live to die another day

Wild child

Hellion

I don´t need no doctor

Scream until you like it (?, the setlist says Scream only)

Babylons burning

The idol

I wanna be somebody

--encore--

Chainsaw Charlie (murders in the new morgue)

Heaven´s hung in black

Blind in texas

 

Hahaha, znaci ne verujem koja je lopuza ovaj covek. Za godinu dana, on je uneo promenu od jedne jedine nove pesme! Plus izbacena "Children". Ja ne znam dokle on planira ovako. Svejedno, nista od mog cimanja do Bugarske il' negde... Ako ne ce Blackie da se trudi, necu ni ja.

 

JEBAO TE DA TE JEBAO REAL ME TAKO JEBENO GENIJALAN ALBUM A TI SE OD SVIH PESAMA HVATAS ZA TU JEBENU OBRADU VEC DVADESET GODINA!

Share this post


Link to post
Share on other sites

Odlicna je lista.Hellion jos nisam cuo uzivo,ali ce da bidne. :rockdevil: Jebiga,ima smaracina sa novih albuma,ali nije toliko mnogo,a i sviraju Crazy,jedinu odlicnu pesmu jos od "Dying For The World" albuma.Real Me smara,isto kao i The Idol,ali sta da se radi.Mi smo vec uzeli karte za Budimpestu,03.decembra je koncert.

  • Downvote 1

Share this post


Link to post
Share on other sites

Al' stvarno smara sa Real me.

Ne znam zasto ne svira nesto drugo sa THC (Heretic npr.)......

Ne znam zasto Burning Man nece da svira, cak i kad je Dominator bio taze,

svirao je samo jednom (koliko znam) tu pesmu.

Bilo bi lepo da odsvira Inside the electric Circus ili Show no Mercy, ali to

je TEK utopija......

Share this post


Link to post
Share on other sites

Eh, funny you should mention "The Heretic"...ta pesma je bila spreman za proslu turneju (ona gde smo su nas posetili drugi put), i onda je izbacena zato sto nije imao adekvatan video/spot da ide uz nju na ekranu :]

 

Odlicna je lista.Hellion jos nisam cuo uzivo,ali ce da bidne. :rockdevil: Jebiga,ima smaracina sa novih albuma,ali nije toliko mnogo,a i sviraju Crazy,jedinu odlicnu pesmu jos od "Dying For The World" albuma.Real Me smara,isto kao i The Idol,ali sta da se radi.Mi smo vec uzeli karte za Budimpestu,03.decembra je koncert.

 

Sto rece Grob, ovo sve si mogao da gledas u BGu prosle godine, i to sa vise pesama (+HC).

Za Idol i Crazy je stvarno svaki komenatar suvisan i nepotreban, tvojoj glavi samo ti mozes pomoci :]

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ok je lista, ali naravno, uvek može bolje. Real me svira jer poštuje Pete Townshenda, kontam da je to jedini razlog što je ta pesma konstantno u nekoj kombinaciji. Meni ipak nije jasna Scream until you like it i taj medli koji obično prave s njom umesto da pošteno razvale sa jednom celom pesmom, recimo Ballcrusher, Mean Man, nešto sa ovih ranijih. Mada se nebi bunio i da odsviraju nešto sa Unholy Terror-a.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Eh, funny you should mention "The Heretic"...ta pesma je bila spreman za proslu turneju (ona gde smo su nas posetili drugi put), i onda je izbacena zato sto nije imao adekvatan video/spot da ide uz nju na ekranu :]

 

Saban.Voleo bih Heretic ili Thunderhead,to bi bilo fantasticno cuti uzivo.Ali sanak pusti ocigledno,kao i za gomilu sjajnih pesama,pre svega sa drugog albuma.

 

Sto rece Grob, ovo sve si mogao da gledas u BGu prosle godine, i to sa vise pesama (+HC).

Za Idol i Crazy je stvarno svaki komenatar suvisan i nepotreban, tvojoj glavi samo ti mozes pomoci :]

 

Headless Children sam cuo uzivo,za tim se ne zali..Meni je vise zao nekih drugih pesama,ali kao sto rekoh gore to je i onako sanak pusti.Eto,bio je Widowmaker na prvom koncertu,tu sam se raspametio.

Sto se tice ovog poslednjeg,krajnje nepotrebnog komentara,kritike ne primam od ljudi kojima je "The Formation Of Damnation" los album.Usi u paralelnom univerzumu.Takodjer,ni od onih koji slusaju blek metal. :da:

  • Downvote 2

Share this post


Link to post
Share on other sites

  • 2 weeks later...

Počeli su da otkazuju neke svirke po Nemačkoj i Francuskoj, ali sve se nadam da je to do onih demonstracija i štrajkova koji tamo traju pa ostatak turneje nebi trebao da bude ugrožen. Možete to videti i na njihovom sajtu, na listi za turneju su markirane neke svirke crvenom, pretpostavljam da su pod znakom pitanja. Jebote gde je još decembar, svašta može još da se desi.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...