Jump to content

W.A.S.P.


lemmy sixx

Recommended Posts

Evo 2 dana nakon Peste je barem vratio Carlija, matora lopuza je skapirala da jedno 2% publike zeli da cuje "Heaven's Balls Hung" (koju kapiram da svira samo da bi imao priliku da se prekrsti na sceni), a 98% Carlija ili barem neki drugi Idol klasik.

Ja ne kapiram kako neko moze da bude tako lenj. Da za godinu dana izmedju turneja navezba JEDNU JEDINU novu pesmu, (Live...), a da izbaci 4-5 drugih. I jos svira po istim mestima gde je svirao i na prvom delu turneje... Koliko je ljudi bilo uopste u Budimpesti?

Letos je svirao na festivalu u Svedskoj "Torture...", "Last Command" i jos neku tako pikanteriju...zasto to nije ostalo u listi? Ko ce ga znati. Valjda ljudi zele po ntodvadeseti put da cuju istih 6-7 pesama... ili je problem sto ove, kao Heretic, nemaju spotove?

Share this post


Link to post
Share on other sites

Verovatno mu se prvi deo te turneje nije uklopio u budžet, pa je došao po još koji evro da nažica za gorivo kući. U Budimpešti je bilo oko 500-600 ljudi...bar je delovalo tako, jer je bilo prilično komotno, a ne kao kod nas stiskavac.

Share this post


Link to post
Share on other sites

  • 1 month later...
  • 4 months later...
  • 1 month later...
  • 3 weeks later...

Ju, W.A.S.P. ce da svira show od 2h? :D 'Ajd' da vidimo da odrze rec....a bilo bi lepo i da ovaj 'early set' ima neke interesantne pesme, jer realno on vrti tipa 45 minuta istih pesama ranijih vec ihaha...ne mora Animal, ali Ballcrusher, I'm Alive, Heretic...bilo sta da STVARNO iznenadi...

  • Upvote 1

Share this post


Link to post
Share on other sites

Da opet dodju u Srbiju, isao bih i treci put da ih gledam.

Bas me zanima da li ce ubacivati nesto od matorih pesama

sto nije davno (ili nikad pre) svirao, da li ce neke stare pesme svrati cele

ili ce opet one gubave medley-je....

Od novijih pesama bih voleo da cujem The Burning Man.

Share this post


Link to post
Share on other sites

  • 11 months later...

Evo, juce je pocela dugo najavljivana turneja,

odsviran prvi koncert, i to u Londonu.

Ovako je izgledao odabir pesama:

 

1. The Heretic (The Lost Child) / The Torture Never Stops

2. The Real Me

3. L.O.V.E. Machine

4. Crazy

5. Wild Child

6. Hellion / I Don't Need No Doctor / Scream Until You Like It

7. Sleeping (in the Fire) / Forever Free

8. The Headless Children

9. I Wanna Be Somebody

 

The Crimson Idol set

 

10. The Titanic Overture

11. The Crimson Idol Medley (containing snippets of The Invisible Boy, Arena of Pleasure, I Am One, & The Gypsy Meets The Boy)

12. The Idol

13. The Great Misconceptions of Me

 

Encore:

 

Intermission

(Spinal Tap Heavy Metal Memoires commercial)

13. Drum Solo

14. Widowmaker (shortened version)

15. Take Me Up

16. Chainsaw Charlie (Murders in the New Morgue)

 

Encore 2:

 

17. Blind in Texas

 

Zanima me vase misljenje.

  • Upvote 1

Share this post


Link to post
Share on other sites

Razumem da ti se svidja ako nikada nisi gledao W.A.S.P., ali covek je opet ispao zesca lencuga i lazov. Osim Heretica, sve ovo je vec svirao u poslednjih 4-5 godina, a i Heretica izgleda ne pika vise od 2-3 min -_- Nista novo, nikakvih pravih iznenadjenja, osim ovog jednog koje se plasim kako li ce da ga prezentuje.

 

Gledacu ih 99% u Pesti,. ali sam razocaran. Sa prva tri albuma isto, 90te i 00te ne postoje (osim dve iste dosadne sa poslednja dva). Nece da umres ako jednu jebenu turneju vrnes neki Killahead.

Edited by Angelystor

Share this post


Link to post
Share on other sites

Meni je, da budem iskren, ova lista nedovoljno dobra da idem cak u Budim da ih gledam.

Sto kazes ti, nista nema novo i "never ever played anywhere before", a sa toliko

pompe najavljivana turneja, svakog meseca feljton o istorjij benda na sajtu, itd....

Ovo je tipicna "tresla se gora rodio se mis" situacija....

Da dolaze u Srbiju, isao bih i treci put, tu nema dvojbe. Problem su finansije....

Share this post


Link to post
Share on other sites

Gledao sam ih do sada tri puta, sasvim dovoljno od mene, barem dok se fura setlista bez mnogo iznenadjenja. Taj fazon - da dodju opet kod nas vjerovatno bih po inerciji otisao da ih vidim, ali za sada nema sanse da se cimam negdje vani radi njih.

 

Edit:

Hocemo Mean-motherfucking-Man jbt!

Edited by Runner

Share this post


Link to post
Share on other sites

Evo, drugi koncert sinoc, vec je izbacio Heretica :haha: Umesto istog, "On Your Knees" (first time since...a month ago).

A na sve to Heretic ide kao medley sa Torture never stops,

 

a isti slucaj Sleeping (in the Fire) i Forever Free....

Kako covek drzi do svog vremena, to je nevidjeno.....

Edited by fenster

Share this post


Link to post
Share on other sites

Pa da, ni tri minuta Heretica nece da odsvira bemgausta, valjda treba da mu budemo zahvalni sto je i taj jedan koncert castio ljude.

 

Nego, moje predvidjanje se vec ostvarilo:

 

...dotle mu mozda padne na pamet da izbaci nesto...

 

http://www.setlist.fm/setlist/wasp/2012/o2-academy-newcastle-newcastle-upon-tyne-england-bddf1b6.html

 

:haha:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...