Jump to content

W.A.S.P.


lemmy sixx

Recommended Posts

(Jos) Jedna lepa vest sa tekuce turneje, vratili su "Heaven's Hung In Black" :rockdevil: Nju bas odavno nisu svirali.

 

Tako se proslavlja 30godisnjica benda, i to koji si proslavio pijuci krv i bacajuci sirovo meso u publiku, tako sto ces se moliti na jebenoj sceni.

Share this post


Link to post
Share on other sites

(Jos) Jedna lepa vest sa tekuce turneje, vratili su "Heaven's Hung In Black" :rockdevil: Nju bas odavno nisu svirali.

 

Tako se proslavlja 30godisnjica benda, i to koji si proslavio pijuci krv i bacajuci sirovo meso u publiku, tako sto ces se moliti na jebenoj sceni.

Nije mi jasno Burning Man zasto ne svira (samo jednom ju je odsvirao uzivo, koliko mi je poznato),to je najbolja pesma na Dominatoru.Drugar iz Amerike mi kaze da su (skoro) svi metalci iz osamdesetih ovih danapostali new born/born again hriscani.... BL nece da talasa, i on je tu negde :)

Što je godišnjica u pm. Ona Idol turneja od pre par godina je bila mnogo gotivnija.

Ma i lista iz 2006. je bila OK, 2009. takodje (mada vec lici na deja vu).Ovde je usrao motku sto je najavljivao godinu dana veliki spe'takl,ponovo idu davno i nikad nigde nesvirane pesme, a na kraju nista od toga.Ne mogu da verujem da sa ITEC samo IDNND svira, ne svira nista sa SNBE.....CI je bio vrh vrhova od turneje, i to je to, a za ovo se ne isplati iciu Madjarsku (bar meni ne)......

Share this post


Link to post
Share on other sites

  • 2 months later...

Ispostovao bih i ja kod nas...pa cak sam i hteo sad u Pesti, ali kurcina, samo Lucu ispratio... Da sam dao kintu, dao bih samo za GMOM.

 

Ovo sto kaze Lemmy though je istina, valja ga ignorisati pa da skapira matora babatina da gresi negde, ali kurac kad on na ovoj turneji imao ne znam kol'ko sold out koncerata i sl...

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ispostovao bih kurac...kada taj drkadzija nije u stanju da ispostuje ljude koji mu plate jebenu kartu,onda neka se napusi kurca.Prvi puta sam ih u BG-u gledao,i tada je koncert bio bezobrazno kratak,negde oko 1h20min.Ali set lista je bila toliko jebeno dobra,razvalili su,sa sve klacenjem na mikrofonu,da nikome nije smetala duzina (tj.kratkoca) koncerta.Medjutim,ovo u Pesti je bio bezobrazluk i lopovluk svetskih razmera.50 jebenih minuta...pa jebena predgrupa je svirala duze od njih.Nikada vise dinara necu dati toj govnarcini.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Obe beogradske svirke su bile vrh,

nijednoj nisam zamerio trajanje, prvi put

sam bio presrecan sto mi se uopste ukazala

prilika da ih gledam uzivo, cujem Sleeping in the Fire sa onom jebackom solazom,

i Charlie-ja celog, sretnem svirace licno, pokupim

autograme od svih i trzalicu od Douga. Svi su dobar utisak

ostavili osim zna se koga.

Druga svirka je bila podjednako dobra, super sam se i na njoj proveo.

Ekstra je bilo videti spot za Babylon's Burning "premijerno".

Isao bih i treci put, ali ne van zemlje.

BTW, ima li neko BB spot u celom trajanju, kao sto je isao na koncertu?

Ako ima neka kaci :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ne, ja podvlacim znacaj svake pesme sa prve svirke,

jedino malo deblje podvlacim to sto je SITF sviran sa

solazom najslicnijom onoj na albumu, a CC sviran ceo,

a do momenta svirke nisam verovao da tako nesto moze

da se desi :D

CC su godinama svirali bez naboljeg, srednjeg dela (iz samo njima znanih razloga),

a SITFna 18 zivih nastupa 18 razlicitih solaza je bilo, a nijedna kao izvorna

Randy Piper-ova (takodje boga pitaj zasto).

U pravu si i za Arenu, ali THC je ipak default, nije neocekivan/iznenadjenje :)

Nikad mi nece biti jasno zasto Arenu nije svirao dok je CI bio nov album,

kao ni to sto nije spot objavljen na Fisrt Blood....

Share this post


Link to post
Share on other sites

  • 1 month later...
  • 2 weeks later...
  • 10 months later...

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...