Jump to content

W.A.S.P.


lemmy sixx

Recommended Posts

Jos nas ceka drugi deo icon_rockdevil.gif.

Iskreno, ne mogu bas da skontam sta je to sto mi fali ali mi se album dopada mnogo manje nego i jedan prethodni WASP.

 

Bojim se da ce drugi deo biti samo nastavak ovoga... Sto je opet i dalje bolje od 90% novih stvari koje cujem, ali ipak od WASP ocekujem uvek da me oduseve

Share this post


Link to post
Share on other sites

  • 3 weeks later...
  • 2 weeks later...
  • 3 weeks later...

W.A.S.P. nijje skracenica ni za sta. imam intervju sa Blackie-m iz 1995. u kome kaze da W.A.S.P. nista ne znaci i da nikada nije znacilo, ali da su oni znali jos u samom pocetku da ce to izludjivati ljude, i od toga je nastajalo ono cuveno We Are Sexual Perverts, White Anglo Saxon Protestants, White Anglo Sexual Perverts i razne varijacije na temu.

 

btw, L.O.V.E. iz L.O.V.E. Machine je akronim za Large Outrageous Vagina Eater.

a B.A.D. je Black And Decker, koliko se secam...

 

Kill Fuck Die je super album, ima odlicnu produkciju. Helldorado mi se ne dopada kao ni sve ono kasnije jer je Blackie pokusao da resurrectuje ono staro a to mu, u tim godinama, bas i ne prilici... (Saturday Night Cockfight? ma daaaaaaaj!)

 

najbolji albumi su WASP, The Headless Children, The Crimson Idol. I KFD odmah iza njih.

 

Live... In The Raw je mozda bio dobar live u vreme kad je izasao (1987), ali sa ove distance je kurchina od albuma - onaj fake live efekat je toliko provaljen da je to grozno. ali, u to vreme su to valjda svi radili... Double Live Assassins je vrhunac WASP-a po meni, sve kasnije bolje da sto pre ode u zaborav.

 

pozz

 

WASP forever

 

ps sorry ako je neko vec postovao nesto slicno, procitao sam samo prvih 6-7 str. stvarno nisam mogao sve posto su sve uglavnom interne fore

Share this post


Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...