Jump to content

Agonize


Cosmic Sailor

Recommended Posts

  • 2 months later...
  • 2 weeks later...
  • 2 weeks later...
Je li neko cuo za ovaj band? Mozda momci iz Interfectora? Cini mi se da su Agonize iz Tuzle. Gleda sam ih na OBN televiziji i nevjerovatno sviraju, razbijaju! Sviraju po uzoru na Death (da ne recem da ih kopiraju). Anyone?

Najbolji BH metal..

 

Mislim da nema potrebe trošiti riječi na njih.. ako je neko u mogućnosti, neka posluša The Chosen One i vidjeće o čemu govorim.

Share this post


Link to post
Share on other sites

  • 1 month later...

za ono smece federacijsko nemam komentar...momak svaka cast...ja sam iz Sarajeva i ev prije par minuta sam se registrovo i kad vidim ovako nesto dode mi da te posaljem u 100 picki materina i nikad vise ne dodem na ovaj forum, a sto nam to treba... icon_rolleyes.gif

 

agonize su ok, i uz toxicdeath jedan od najjacih bh-ih death bendova. (iako ne sviraju cisti death metal, nego vise onako melodicni black/death). sada im treba izaci novi album, a oni koji nisu nista slusali neka poslusaju "The Chosen One" da znaju o cemu se zapravo radi.

 

 

Share this post


Link to post
Share on other sites

  • 4 months later...
za ono smece federacijsko nemam komentar...momak svaka cast...ja sam iz Sarajeva i ev prije par minuta sam se registrovo i kad vidim ovako nesto dode mi da te posaljem u 100 picki materina i nikad vise ne dodem na ovaj forum, a sto nam to treba... rolleyes.gif

 

agonize su ok, i uz toxicdeath jedan od najjacih bh-ih death bendova. (iako ne sviraju cisti death metal, nego vise onako melodicni black/death). sada im treba izaci novi album, a oni koji nisu nista slusali neka poslusaju "The Chosen One" da znaju o cemu se zapravo radi.

WALK Records

sa Ponosom predstavlja drugi album benda :

 

AGONIZE

"When Memory Dies..."

 

 

 

 

Na drugom albumu "When Memory Dies.." AGONIZE je napravio Veliki pomak u odnosu na Prvenac "The chozen one" !

Za snimnje i mix je bio zaduzen Droga u studiu "OAC" u Tuzli! Producenti Droga i Agonize!

AGONIZE "When Memory Dies.." vam predstavlja 9 (+Intro) Brzih,Melodicnih ,agresivnih i Tehnicki perfektni Death metal pesama sa velikim black i heavy metal utjecajima!

1.The Door (intro)

2.Dayoudie

3.Another Wasted Paradise

4.When Memory Dies..

5.The Bliss

6.This Agonizing Soul

7.Enlightenment

8.Perpetual Demise

9.Evil , and nothing good to say

10.Pathate

 

bend je poceo sa radom jos 1997 god!

trenutna postava je:

Adnan Hatic - Guitars & Vocals

Tihomil Grgic - Drums

Anton Grgic - Guitars

Dario Stevanovic - Bass

vise informacija na www.agonizeband.com

Album je odstampan i uradjen u SONY Austria!

Bend ce poceti sa Koncertnom promocijom albuma zato poslusajte album , posetite svirku i uvjerite se zbog cega je AGONIZE jedan od najvecih bendova BiH!

 

Album AGONIZE " When Memory Dies.." ce biti u prodaji od 01.Novembra.2004 god.

Album cete moci nabaviti u WALK Records-u a takodje i u Svim distribucijama WALK Records-a!

Takodje ce biti u prodaji i distribuciji u dosta evropskih drzava i sire!

za vise informacija nas kontaktirajte!

 

 

WALK Records

74217 Podnovlje , Doboj

 

tel:065/690728 ili 053/680020

mail: [email protected]

www.walkrec.tk

 

Share this post


Link to post
Share on other sites

  • 1 month later...
za ono smece federacijsko nemam komentar...momak svaka cast...ja sam iz Sarajeva i ev prije par minuta sam se registrovo i kad vidim ovako nesto dode mi da te posaljem u 100 picki materina i nikad vise ne dodem na ovaj forum, a sto nam to treba... rolleyes.gif

 

agonize su ok, i uz toxicdeath jedan od najjacih bh-ih death bendova. (iako ne sviraju cisti death metal, nego vise onako melodicni black/death). sada im treba izaci novi album, a oni koji nisu nista slusali neka poslusaju "The Chosen One" da znaju o cemu se zapravo radi.

FUCK OFF!!!!!!!!!!!!!!!!Ovde ti nije mjesto,idi kod svog druga Cotohe na Shitanorium!!!! evotigana.gif

Share this post


Link to post
Share on other sites

imaces uskoro prilike da ih vidis u Srbiji na par koncerata sa Sacramental Blood.Najverovatnije u maju.

Novi Album Agonize / When Memory Dies... ce se moci uzeti posrestvom Rock Express records/a!

uverite se sto je ovaj bend jedan od vodecih u BiH!

 

Share this post


Link to post
Share on other sites

AKO BI SE DESILO DA AGONIZE NASTUPE U SRBIJI,POZIVAM SVE LJUDE DA NE ODLAZE NA NJIHOVU SVIRKU(NITI DA KUPUJU NJIHOV ALBUM!!!)JER CLANOVI BENDA SU EXTREMNI SRBOMRZCI!!!

 

!!! B O J K O T !!! violent.gifviolent.gifviolent.gif

e vidi stari to je neistina ziva!

ja sam srbin i super sam sa njima i veruj mi da su mo dosta puta pomogli!

sto znaci da je to neistina!

a svi koji vide Agonize uzivo vide ce njihovu energiju , snagu i odlicnu svirku!

ako su Agonize srbomrzci zasto hoce da dovedu The Stone i May Result u sarajevo i tuzlu???

znaci kada ih upoznas uzivo videces da je to neistina!

ali ok ako ih nevolis to je tvoja stvar!

ja ih poznajem , gledao sam koncert i bio bi razocaran da nisam!

 

Share this post


Link to post
Share on other sites

kako si ti samo naivan covek???? zar mislis da ce ti u lice reci da te mrze? jasna je prica za ovaj jebeni bend jos od pre, postoje ljudi koji prate sta se desava na okolnim tzv scenama, a jedna od jacih prica je ona sa theaebys foruma gde napljuvase srbe van svih granica zbog kreatora sto su pogresili u titlu napisavsi sarajevo,serbia!!!!!!!

 

ovom bendu bolje da nikad ne dodju u srbiju, zivi se vratiti nece, samo to cu reci!!!!

 

jos zalosniji su ovi naivni srbi kad ne vide isitnu.

Share this post


Link to post
Share on other sites

kako si ti samo naivan covek???? zar mislis da ce ti u lice reci da te mrze? jasna je prica za ovaj jebeni bend jos od pre, postoje ljudi koji prate sta se desava na okolnim tzv scenama, a jedna od jacih prica je ona sa theaebys foruma gde napljuvase srbe van svih granica zbog kreatora sto su pogresili u titlu napisavsi sarajevo,serbia!!!!!!!

 

ovom bendu bolje da nikad ne dodju u srbiju, zivi se vratiti nece, samo to cu reci!!!!

 

jos zalosniji su ovi naivni srbi kad ne vide isitnu.

ha ha !

no comment!

ok ajd neka ostane tako !

ako ti mislis da si upravu neka bude jer si vise puta bila sa njima i poznajes ih licno!

pa onda su tebi puno puta pomogli , ok ali neka si ti upravu!

ako neko kaze da se Mordor nalazi u Nisu ( a ja bio u Beogradu) i to mi stalno tvrdi ok neka bude kako on kaze , a ja cu i dalje ici u Beograd!!

e tako vi tvrdite za Agonize!

ali nije ni bitno !

e toliko o sirenju metala!!

 

necu da komentarisem nista jer nezelim da kazem los reci!

za mene postoje samo metalci , fakat mi se jebe dali to bili Pravoslavci , Katolici , Islamci , Satanisti , Ateisti , Jevreji ...!

 

 

Share this post


Link to post
Share on other sites

  • 3 weeks later...
e vidi stari to je neistina ziva!

ja sam srbin i super sam sa njima i veruj mi da su mo dosta puta pomogli!

sto znaci da je to neistina!

a svi koji vide Agonize uzivo vide ce njihovu energiju , snagu i odlicnu svirku!

ako su Agonize srbomrzci zasto hoce da dovedu The Stone i May Result u sarajevo i tuzlu???

znaci kada ih upoznas uzivo videces da je to neistina!

ali ok ako ih nevolis to je tvoja stvar!

ja ih poznajem , gledao sam koncert i bio bi razocaran da nisam!

Covjece nemoj biti naivan!!!Svaka cast tebi i tvom radu,ali ne mogu da shvatim da si toliko"slijep!Pa sjeti se samo istorije u zadnjih 50-ak godina(da ne govorim o zadnjih 500!!!)Koliko puta su se bratili sa srbima a kad dodje njihovih 5 minuta-Jasenovac! icon_confused.gif

Share this post


Link to post
Share on other sites

e vidi stari to je neistina ziva!

ja sam srbin i super sam sa njima i veruj mi da su mo dosta puta pomogli!

sto znaci da je to neistina!

a svi koji vide Agonize uzivo vide ce njihovu energiju , snagu i odlicnu svirku!

ako su Agonize srbomrzci zasto hoce da dovedu The Stone i May Result u sarajevo i tuzlu???

znaci kada ih upoznas uzivo videces da je to neistina!

ali ok ako ih nevolis to je tvoja stvar!

ja ih poznajem , gledao sam koncert i bio bi razocaran da nisam!

I jos nesto,gledao sam njihovu svirku,kvalitet nije upitan-vec stavovi!

Share this post


Link to post
Share on other sites

  • 2 weeks later...
Novi Album Agonize / When Memory Dies... ce se moci uzeti posrestvom Rock Express records/a!

uverite se sto je ovaj bend jedan od vodecih u BiH!

Postoji velik mogucnost da se odrzi mini turneja po BiH RS krajem februara , pocetkom marta!

 

May Result , Agonize i The stone!

bice to jedna mini turneja koja bi trebala da obuhvati Tuzlu , Sarajevo i Banja Luku!

budite deo ovoga!

 

Share this post


Link to post
Share on other sites

  • 2 weeks later...

Daj ljudi pretjerujete sa tim sranjima ,da su momci iz Agonize srbomrzci....Stvarno nema potrebe za tim.Poznajem ih relativno dobro i mogu vam reci da su sasvim u dure.A sto se tice mjuze nisu toliko kvalitetni koliko ih hvale,ALI U SVAKOM SLUCAJU PODRZAVAM.Ova teme bi trebala ic na Domacu scenu, jer ovo je ipak YUmetal forum.Znam i u kakvim su odnosima ovi iz Interfector-a sa njima, ali to treba vi momci da prevazidjete i da se napravi vec jednom jedinstvena BIH metal scena.Dosta je izgovora da nece ona "druga" strana i tako u nedogled da prebacujeta lopticu.Potrebna nam je ujedinjena scena.Jer u protivnom i jedna i druga ce propast (ako uopste i postoji RS).

 

Poz walk-u i potrudi se da ih dovedes u Doboj, Teslic,Tesanj,MOdricu......i druga relativno njima a i tebi susjedna mjesta.Jer postoji interesovanj.A ne samo u te tzv. centre.Poz

 

 

Share this post


Link to post
Share on other sites

Daj ljudi pretjerujete sa tim sranjima ,da su momci iz Agonize srbomrzci....Stvarno nema potrebe za tim.Poznajem ih relativno dobro i mogu vam reci da su sasvim u dure.Ova teme bi trebala ic na Domacu scenu, jer ovo je ipak YUmetal forum.Znam i u kakvim su odnosima ovi iz Interfector-a sa njima, ali to treba vi momci da prevazidjete i da se napravi vec jednom jedinstvena BIH metal scena.Dosta je izgovora da nece ona "druga" strana i tako u nedogled da prebacujeta lopticu.Potrebna nam je ujedinjena scena.Jer u protivnom i jedna i druga ce propast (ako uopste i postoji RS).

 

Poz walk-u i potrudi se da ih dovedes u Doboj, Teslic,Tesanj,MOdricu......i druga relativno njima a i tebi susjedna mjesta.Jer postoji interesovanj.A ne samo u te tzv. centre.Poz

slazem se sa tvojim recima i mislim da si upravu sto se tice pravljenja jedinstvene scene ( jer jos je nema)! ali ima nade biggrin.gif

 

sto se tice dovodjenja u gradove oko nas!

pa ja sam vec odavno to pokusao!

recimo modrica je malo slaba , derventa katastrofa , brod slab , samac onako , ali doboj takodje srednje!

(ovo kazem u odnosu koliko se meni ljudi javljalo , uzimalo diskove , interesovalo i tako) !

ja vec odavno ganjam gazdu Rupe da mi da prostor da se odrzi koncert!

bend je najlakse dovesti to mi veruj !!!

ali je problem sto su odzivi jako slabi , a jos nece ljudi da podrze i onda dozivis finansiski kolaps i tako nemozes nista uraditi!

malo se ljudi interesuje za sve to!

ali eto ja cu dati sansu , tj napravicu koncert Agonize/a u Doboju , a videcemo kliko podrze ljudi iz okoline ( Teslic, Modrica, samac,brod,derventa,tesanj..itd) i ako bude interesovanja , eto i Toxicdeath , Silent Kingdom , Krv, Interfector i jos mnostvo bendova ne samo od nas vec i iz srbije a mozda i iz inostranstva)

kazem ti nije problem napraviti koncert vec koliko ljudi to podrze!

a veruj da ih je malo!

eto ako bude interesovanja videcemo da sto prije sredimo svirku Agonize u Doboju!!!

a veruj da uzivo zvuce jako jako dobro i daju 100% energije!

a dali ce se desavati ista to iskljucivo zavisi od vas! pivopije.gif

 

 

Share this post


Link to post
Share on other sites

Znam i u kakvim su odnosima ovi iz Interfector-a sa njima, ali to treba vi momci da prevazidjete i da se napravi vec jednom jedinstvena BIH metal scena.

Samo kratko - niti zelimo jedinstvenu unitaristicku drzavu, niti zelimo jedinstvenu scenu, niti pripadamo istoj. Da li je zato poginulo 20000 ljudi? Ako da, OK. Ali mi nismo u svemu tome i kraj. Protiv nametanja unitarizma, i NATOa ne mozemo nista uciniti, ali i te kako mozemo birati gde, kada, i s kim cemo svirati. I pod kojim uslovima. Pre bih se ubio nego nazvao svoj bend BH bendom.

 

Podrzavam svaku metal borbu, pa i onu koju Walk vodi, ali sa nacinom se ne slazem i kraj price. Ali price "metal je moja religija" na vrh mi je one stvari. Na svojim ledjima sam najbolje osetio koliko sam bio naivan.

Edited by Apeiron

Share this post


Link to post
Share on other sites

odvratna tema!!!!

 

ne znam covek zasto se uopste pravdas, potpuno ste u pravu i svaka vam cast sa tim sto radite (iako mi se muzicki ne svidjate preterano, osim par pesama).

 

ko zeli sa muslimanima tikve da sadi, neka izvoli, i pljune na svoje pretke koji su od turske ruke smrt docekali!!!!!!!!

 

pogotovo je odvratno videti "srbe" kad tako nesto podrzavaju.

 

smrt!!!!!!!!

Share this post


Link to post
Share on other sites

odvratna tema!!!!

 

ne znam covek zasto se uopste pravdas, potpuno ste u pravu i svaka vam cast sa tim sto radite (iako mi se muzicki ne svidjate preterano, osim par pesama).

 

ko zeli sa muslimanima tikve da sadi, neka izvoli, i pljune na svoje pretke koji su od turske ruke smrt docekali!!!!!!!!

 

pogotovo je odvratno videti "srbe" kad tako nesto podrzavaju.

 

smrt!!!!!!!!

ajd da samo neke stvari razjasnimo!

ovako evo spisak clanova Agonize-a:

Adnan Hatic- Gitara, vocal

Tihomil Grgic- Bubanj

Dario Stefanovic- Bass

Anton grgic- Gitara

ok znaci tu ima svakakvih religija!

meni je zao svake nevine zrtve koja je izgubila zivot zbog ciljeva nekih jebenih vodja , bez obzira na naciju i sve!

zao mi je svakog deteta koja je izgubilo zivot samo zato sto se naslo u takvoj situaciji ! bez obzira na veru i naciju!

a svi mi otprilike nastanemo istim utom ali se razlika onda pravi samo sto vas roditelji odnesu u crkvu ( srbi i hrvati) ili u djamiju ( islami) i onda nastaje razlika , hm dali je to neka razlika???

cuj ja sam gledao i takav slucaj gde braca ubiju jedan drugog ( a ista nacija , vjera , krv!!) i meni je zao svakog neduznog coveka , jer svi smo mi isti ljudi ali nas razdvajaju neke nelogicne stvari!

ali nije to ni bitno za mene su metalci , metalci , puno vise nego neke druge vjere!

 

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ne bi me neko vrijeme jer sam bio u Rusiji i kad se vratih evo sta vidim: srpska kuca izdaje takeve srbomrzce kao agonize. Stravicno!

Jedina stvar koja je mozda stravicnija su Srbi koji zazivaju na "zajednicku" scenu i samim tim pljuju po svemu za sta smo se borili u zadnjem ratu. Dobro vam je i napisao ovaj iz Interfactora. Svi vi koji mislite da je to u redu, ocigledno bas i nemate predstavu sta se desavalo u prvoj polovini 90-ih, pa ni sta se sad desava. Dobro vam je i napisao ovaj iz Interfactora. Ja sam bio na ratistu u rovu od pocetka. Za sta sam se smrzavao i bivao ranjavan?! Da mi sad takvi dolaze i paradiraju u srpskoj zemlji. Svega mi, vidim li ih, tesko njima. Nece biti prvi koje sam poslao na onaj svet. Jednom kad nekom zabijes bajonet u srce, kasnije se pokazuje kao mnogo lakse.

SLAVA DEATH METAL!

SMRT NEPRIJATELJIMA!

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ne bi me neko vrijeme jer sam bio u Rusiji i kad se vratih evo sta vidim: srpska kuca izdaje takeve srbomrzce kao agonize. Stravicno!

Jedina stvar koja je mozda stravicnija su Srbi koji zazivaju na "zajednicku" scenu i samim tim pljuju po svemu za sta smo se borili u zadnjem ratu. Dobro vam je i napisao ovaj iz Interfactora. Svi vi koji mislite da je to u redu, ocigledno bas i nemate predstavu sta se desavalo u prvoj polovini 90-ih, pa ni sta se sad desava. Dobro vam je i napisao ovaj iz Interfactora. Ja sam bio na ratistu u rovu od pocetka. Za sta sam se smrzavao i bivao ranjavan?! Da mi sad takvi dolaze i paradiraju u srpskoj zemlji. Svega mi, vidim li ih, tesko njima. Nece biti prvi koje sam poslao na onaj svet. Jednom kad nekom zabijes bajonet u srce, kasnije se pokazuje kao mnogo lakse.

SLAVA DEATH METAL!

SMRT NEPRIJATELJIMA!

da jedan srbin izdaje kvalitetan ben tako bi ja to nazvao!

 

a zasta smo se borili ( ili vi) hm diskutabilno pitanje , neka se neko ne uvredi ali gorka istina nizasta ni mi , ni oni , niti iko!

ili lakse receno da bi se ratniprofiteri nakupili para i sada i boli kurac za nas bedne i male ljude!

to se vidi iz prilozenog!!

 

bas to sam i rekao zasta?

ako neko ima neki odgovor neka kaze??

a veruj da nisi jedini , ima ih dosta ali sada razmisljaju drugacije veruj mi!

 

nisam ljubitelj ubijanja , vise volim normalno resenje tako da ubijanje nebi voleo upoznati!

niti me to bas nesta interesuje!

 

ali eto da vratimo temu na pocetak!

Agonize sprema nove stvari i bice uskoro predstavljene!

uskoro i novi koncerti!!

 

Share this post


Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...