Jump to content

Agonize


Cosmic Sailor

Recommended Posts

Potpuno shvatam ovog lika Galvatrona sto je ovo napisao. Meni su i stari i stric bili od prvog dana u ratu i za sta god i za koga god su se borili, to sigurno NIJE bila unitarna Bosna!!! Pa i mala djeca znaju da nam je to nametnuto. Sto se bar nas tice, mi smo uvijek bili bend koji je pripadao srpskoj muzckoj sceni i tako ce i ostati.

Niakd lazna "unitarna Bosna"!!!!!!!!!!!!!

Share this post


Link to post
Share on other sites

nikad zajednicka scena sa supcima iz BiH

ha ha !

dosta plitko razmisljanje!

ko je reko da moras da budes sa njima ako neces??

a sto mislis da su supci??

ustvari nije ni bitno , trenutno u BiH postoji par Jakih bendova sto i Srbija ima , takodje Par Jakih bendova !

e sada kada bi poceli zajedno da rade mislim da bi bilo puno bolje !

ali eto izgleda da je malo interesanata !

 

u svakom slucaju ja dajem Maximalnu podrsku i Srbijanskoj i BiH a i Hrvtskoj sceni ( mada sam malo upoznat) takodje i svakoj drugoj ex-YU sceni!!!

 

Agonize uskoro zavrsava novi promo cd i bice predstavljen publici!

 

Share this post


Link to post
Share on other sites

nemoj da poredis scenu u Srbiji i BiH posto je to smijesno,BiH nema scenu a Srbija ima, u srbiji ima puno kvalitetnih bendova kao sto su Sacramental blood i Heretical guilt koji mogu opusteno da oduvaju bilo koji bend iz BiH.ja sam iz Republike Srpske i kad kazem domaca scena mislim na RS i SiCG a ne na bosnu.

Share this post


Link to post
Share on other sites

nemoj da poredis scenu u Srbiji i BiH posto je to smijesno,BiH nema scenu a Srbija ima, u srbiji ima puno kvalitetnih bendova kao sto su Sacramental blood i Heretical guilt koji mogu opusteno da oduvaju bilo koji bend iz BiH.ja sam iz Republike Srpske i kad kazem domaca scena mislim na RS i SiCG a ne na bosnu.

Slazem se da srbija ima dosta bolju scenu!

ali i BiH ima par jako jako dobrih bendova , u prvom planu su Southern storm , Silent Kingdom , Toxicdeath , Agonize , Krv, Simbolic,secret south... itd sada da nenabrajam i veruj da su ovo bendovi koji mogu stati uz rame dosta dobrim bendovim !!

ja nekazem da BiH ima scenu ( ne jos uvek) ali se radi na tome !!

e samo je jedan problem jer kada ja na tomo njihovom forumu stavim neki Srbijanski bend niko ne pomeri tu temu sa domaca scena!!!

a ovde je malo drugacije!

ali to nije ni bitno , ja kazem da u BiH takodje ima jako dobrih i kvalitetnih bendova!

sto se tice R Srpske ( nako to stavlja pod srbijansku scenu , neko pod BiH a neko nigde) malo je losije , ima nesta trebinje i BL , ostalo je puno losije , ali razumljivo jer su to mali Metal centri ostalo!

recimo jedna Tuzla ima bendova koliko skoro cela R Srpska!

ali to nije ni bitn meni je drago da se bilo koja ex-Yu scena sto vise rasiruje!

Kao sto je rekao jedan od najvecih ljudi na srbijanskoj sceni , kada se spoje sve ex-yu scene onda bi bila jedna jebeno velika scena koja bi mogla da izbaci iz konkurencije sve istocne zemlje ( Rumunija , madjarska , pa cak i poljska)!

ali otom potom jer to neki fanovi nezele icon_frown.gificon_confused.gif

 

za sve koji su pitali postoji mogucnost da uskoro Agonize zasvira u Doboju!

ali jos o detaljima naknadno!!

 

Share this post


Link to post
Share on other sites

Slazem se da srbija ima dosta bolju scenu!

ali i BiH ima par jako jako dobrih bendova , u prvom planu su Southern storm , Silent Kingdom , Toxicdeath , Agonize , Krv, Simbolic,secret south... itd sada da nenabrajam i veruj da su ovo bendovi koji mogu stati uz rame dosta dobrim bendovim !!

ja nekazem da BiH ima scenu ( ne jos uvek) ali se radi na tome !!

e samo je jedan problem jer kada ja na tomo njihovom forumu stavim neki Srbijanski bend niko ne pomeri tu temu sa domaca scena!!!

a ovde je malo drugacije!

ali to nije ni bitno , ja kazem da u BiH takodje ima jako dobrih i kvalitetnih bendova!

sto se tice R Srpske ( nako to stavlja pod srbijansku scenu , neko pod BiH a neko nigde) malo je losije , ima nesta trebinje i BL , ostalo je puno losije , ali razumljivo jer su to mali Metal centri ostalo!

recimo jedna Tuzla ima bendova koliko skoro cela R Srpska!

ali to nije ni bitn meni je drago da se bilo koja ex-Yu scena sto vise rasiruje!

Kao sto je rekao jedan od najvecih ljudi na srbijanskoj sceni , kada se spoje sve ex-yu scene onda bi bila jedna jebeno velika scena koja bi mogla da izbaci iz konkurencije sve istocne zemlje ( Rumunija , madjarska , pa cak i poljska)!

ali otom potom jer to neki fanovi nezele icon_frown.gificon_confused.gif

 

za sve koji su pitali postoji mogucnost da uskoro Agonize zasvira u Doboju!

ali jos o detaljima naknadno!!

U ovoj prici ja sam potpuno neutralan, za rat me zaboli, naravno zao mi je nastradalih, ali rat su organizovali drugi VISI do nas!!!

Srbin sam i ne volim kad neko pljuje protiv mene, sto se tice svega mislim da je svadja neka vrsta utopije, jer znamo da nema nista od zajednicke scene i ostalog, Rat je tek zavrsen, rane se tesko zaboravljaju!!!

 

Prestanite sa glupom svadjom, okrenite se onome koji vam moze u ovom trenutku donjeti profit (SiCG i Hrvatska) u mom slucaju SiCG, jer je cinjenica da ce oni prvi u Evropsku Uniju, a Bosna nece za jos 50godina, ako do tada ne iybije jos jedan rat, jer se klinci i na jednoj i na drugoj i na trecoj strani (ali ponajmanje na nasoj) obrazuju da mrze ONE DRUGE!!!

 

Poz

Share this post


Link to post
Share on other sites

walk, da li si ti normalan covek???? cujes li ti sebe sta pricas??? ajde procitaj prvo ono sto napises pre nego sto postavis na forum, bice svima bolje!!!!!!!

 

kakve crne scene u bih i hrvatskoj??? Pogotovo kakva scena u bih??? dva grada jedva da imaju neke bendove, i ako je to scena, ti si onda promasio zanimanje!!!

 

i prekini vise sa pricom o bih! ili se seli kod njih, ili izbaci rs iz svog rada, a koliko vidim na zalost si iz rs. jako malo fali da ljudi pocnu da bojkotuju tvoj rad, koliko cujem od nekih iskrenih metalaca iz rs, a ti ces cini mi se morati da biras gde ti je mesto. galvatron ti je uostalom sve lepo rekao.

 

smrt vecitim neprijateljima!!! trenutno je u toku samo primirje, ali rat ce tu izbiti ponovo kad tad, a ti ces i tebi slicni biti jedan od krivaca!!!! rs je srbija, tamo su se branili i nasi interesi, i to pravi ljudi znaju!!!! islam se mora zaustaviti vec jednom!!!!!

 

p.s. galvatrone, javi mi se, zovem te celi dan a ti jos nedostupan. je li vasilij kod tebe? je li doneo grokhass?

Share this post


Link to post
Share on other sites

Bosna nema scenu,to je cinjenica i o tome ne treba vise pricati,ja sam gledao agonize u banjaluci prije nekoliko godina,a gledao sam i sacramental blood i heretical guilt i sad to kazem ponovo i reci cu to kad kod budem u prilici, sacramental blood(heretical guilt) moze da oduva agonize zatvorenih ociju,ja sviram u bendu i mi smo odlucili da ne idemo svirati u bosnu jer to nije mjesto gdje mi zelimo da sviramo i to nije mjesto gdje se mi osjecamo sigurno,a Srbija jeste mjesto gdje zelimo da sviramo i gdje se osjecamo sigurno,ti sad vidi sta ja mislim o toj sceni koju zagovaras (BiH scenu),nikad ne bih bio dio te scene,koja je imaginarna,ona postoji samo u ocima vas koji govorite da ona postoji.

 

walk dobar si ti covjek,to govorim jer te znam,ali ovde dajes izjave zbog kojih ce ljudi da te zamrze,ti napadas srbe da bi branio muslimane,kao sto ti je astral rekao procitaj post prije nego sto ga postavis

 

cujem da zelis da pravis svirku agonizea u banjaluci,to ce vjerovatno biti los pokusaj,evo ja prvi necu otici i jos nekih 15-20 ljudi za koje znam sigurno da nece otici na tu svirku,+ skoro svi metalci iz bl znaju sta momci iz agonize misle o srbima i republici srpskoj

Share this post


Link to post
Share on other sites

walk, da li si ti normalan covek???? cujes li ti sebe sta pricas??? ajde procitaj prvo ono sto napises pre nego sto postavis na forum, bice svima bolje!!!!!!!

 

kakve crne scene u bih i hrvatskoj??? Pogotovo kakva scena u bih??? dva grada jedva da imaju neke bendove, i ako je to scena, ti si onda promasio zanimanje!!!

 

i prekini vise sa pricom o bih! ili se seli kod njih, ili izbaci rs iz svog rada, a koliko vidim na zalost si iz rs. jako malo fali da ljudi pocnu da bojkotuju tvoj rad, koliko cujem od nekih iskrenih metalaca iz rs, a ti ces cini mi se morati da biras gde ti je mesto. galvatron ti je uostalom sve lepo rekao.

 

smrt vecitim neprijateljima!!! trenutno je u toku samo primirje, ali rat ce tu izbiti ponovo kad tad, a ti ces i tebi slicni biti jedan od krivaca!!!! rs je srbija, tamo su se branili i nasi interesi, i to pravi ljudi znaju!!!! islam se mora zaustaviti vec jednom!!!!!

 

ha ha!

kao prvo nisam normalan sigurno!

jer od toliko posla ubaciti sebi da radim sa Metalom nemoze se nazvati normanim!!! ali ako se dosta njih zrtvuju onda cu i ja!

 

2. nisam ni rekao da postoji scena u BiH vec sam rekao da postoji par bendova koji imaju velik potencijal i kvalitet!

a ima jos bendova koji rade ali nazalost situacija gora nego u srbiji jer nema studija, prostora za vezbe itd!

nazalost i u r.srpskoj je jos gora situacija!

a vidite jedino trziste gde ex-yu moze da plasira svoje proizvode je opet u okviru ex-yu!!!

ako shvatas sta pricam??

pitaj momke iz Sacramental Blood kako su prosli u Tuzli??

Takodje publika iz Tuzle je bila odusevljena snagom ovog bend!

i sta jeli sada treba da uskratimo bendu da svira pred dobrom publikom, jeli treba da uskratimo publiku da vidi odlican bend??

 

3.Nazoalost ja ovde pricam o BiH bendovima , a na BiH forumima pisem o R.S i Srbijanskim bendovima! i zelim da kvalitetne radove predstavim svima!

cak i ako se nadjem na Hrvatskom forumu pisem i o Srbijanskim , BiH i R.S bendovima!

NPR Predstavio sam Interfector ljudima u Citluku ( kod mostara, Hrvati su) i ljudi su uzeli album odmah , rekli da su kvalitetni i voleli bi pogledati svirku!!!

e sada od njih ce jos najmanje 20 ljudi cuti za interfector , pa od tih 20 jos i tako ce dosta ljudi u Hercegovini , u Hrvatskoj koji nisu culi za Interfector cuti za njih.

e to je za mene dobar potez , jer puno je teze da te publika voli nego mrzi!

jer interfector ima dobru muziku i to je za mene prioritet!

recimo u Sarajevu Th Stone ima najjaci status , ljudi ih vole vise nego vecinu stranih bendova , a sto , pa ljudi cene Kvalitet muzike i jebe im se za nacionalnost!

a da iz Doboja sam ( R.S) i da znam ljudi bojkotuju sto sam izdao Agonize , a izdacu i Silent Kingdom pa Toxicdeath , pa posle Bombarder (reizdanja) , pa sam ponudio ako su zainteresovani momci iz Trebinja ( mislim da su se prije zvali Dracon) i izdacu sve sto mislim da je dobro i kada mi se bend javi!

svaki bend cu pokusati da sto vise predstavim publici , bio iz BiH , R.S ,Srbije ili bilo odakle!

a to ako neko bojkotuje to je njegova stvar , jer ako ja nisam pokusao pomoci nekome nisam ni odmogao sigurno , a ako oni mene ne postivaju i nepodrzavaju to je njihova stvar!

oni koji znaju bit mog rada negledaju na neke stvari , a oni koji misle da su pametniji to je njihova stvar!

ja ovo neradim zbog para , slave ili bilo cega i kada bi prstao raditi bilo bi mi to olaksanje , ali zbog pojedinaca i necu jer ima puno bendova koji shvataju moj rad, puno vernih fanova koji zasluzuju da ima se pruzi prilika!

iskreni metelac se bori za metal a ako mislis da ima vaznijih stvari od metala ok , meni je na prvom mestu muzika i metal!

 

4. rat!! bas me interesuje kome je do rata ??

ti neznas pravu bit rata izgleda??

rat nastaje zbog interesa neke drzave jer malo se osvrni na enciklopedije i ostalo pa vidi zbog cega je nastao I svetski rat , zbog cega 2 svetski rat , a vreme ce pokazati sto se kod nas ratovalo ,ili bilo gde u svetu!

to su interesi velikana !! a ne tamo ratovanje za nesta!

a ja koliko vidim tebi je do rata , ako nisi primetio ja sam ovde za toleranciju i ostalo !!

ha ha ja krivac za rat wallbash.gif

krivci za rat mogu biti samo oni nabrijane glave i napunjene glupostima , i onda ajmo mi nekoga ubijati!!! ja nebi zelio da neko moju porodicu i moje prijatelje povredi i tako nebi zeleo ni ja nikome to uciniti , bez obzira na vjeru , naciju , boju ili bilo sta!

 

5. veruj da mi vise nije ni bitno dali ces napisati da sam lud , glup , pametan ili bilo sta!

moji stavovi su moji stavovi , a tvoji tvoju!

ja se borim za metal i muziku a ti za sta god hoces i svi koji me malo bolje poznaju znaju da je to istina!

 

ovde prekidam svaku diskusiju jer me neinteresuje neko prepucavanje!

misli sta god hoces , ali ja ostajem pri tome da je Agonize dobar bend i da imaju dobru muziku i imaju moju podrsku kao bilo koji bend iz R.Srpske , BiH , Srbije ili bilo koje druge drzave!!!

 

 

 

 

Share this post


Link to post
Share on other sites

,ja sviram u bendu i mi smo odlucili da ne idemo svirati u bosnu jer to nije mjesto gdje mi zelimo da sviramo i to nije mjesto gdje se mi osjecamo sigurno,a Srbija jeste mjesto gdje zelimo da sviramo i gdje se osjecamo sigurno,ti sad vidi sta ja mislim o toj sceni koju zagovaras (BiH scenu),nikad ne bih bio dio te scene,koja je imaginarna,ona postoji samo u ocima vas koji govorite da ona postoji.

 

walk dobar si ti covjek,to govorim jer te znam,ali ovde dajes izjave zbog kojih ce ljudi da te zamrze,ti napadas srbe da bi branio muslimane,kao sto ti je astral rekao procitaj post prije nego sto ga postavis

 

cujem da zelis da pravis svirku agonizea u banjaluci,to ce vjerovatno biti los pokusaj,evo ja prvi necu otici i jos nekih 15-20 ljudi za koje znam sigurno da nece otici na tu svirku,+ skoro svi metalci iz bl znaju sta momci iz agonize misle o srbima i republici srpskoj

ok to je tvoj stav prijatelju!

i imas pravo na njega!

samo bi voleo znati o kom je bendu rec?

da nepostoji ali eto uvek se iz nicega krene pa mozda i nesta bude!

 

ne nisi me shvaito je ne napadam apsolutno nikoga , recimo ja na BiH forumima pisem sve najbolje za recimo Interfector , The Stone , itd i ako neko da neku neosnovnu izjavu ja demantujem!

sto bi onda bilo branim srbe a napadam muslimane!!!

ali ne ja branim Metal!!

 

ok to je opet tvoj stav!

jebiga ja ih poznajem i necu se sloziti ali to je moje!

nije ni bitno meni je zao so to sve nefunkcionira jer jebiga moglo je biti puno svirki ali eto nije ni bitno!

 

meni je zao sto tako razmisljate ali eto imate pravo!

jer ja sam zeleo da nesta pokrenem i ako neuspem bice to samo dobar pokusaj!

 

Share this post


Link to post
Share on other sites

Prijatelju, nemam nameru s tobom dalje o ovoj temi, samo znaj da te zalim sto vodis bitku koju neces dobiti, i iz koje ces izaci kao neko koga vise ljudi ne voli nego voli. Nije to vredno, ali tvoja stvar.

 

Poz!

 

p.s. I tacno je ono gore receno - rat ce poceti ZBOG ponovnog pomirenja i mesanja medju narodima, jer se tad vracamo u period pre 1992. A tad, kad niko nije znao ni sta je po nacionalnosti, poceo je rat. Sta mislis zasto? I sta mislis zasto ne bi opet kad se ponovi ista situacija?

Share this post


Link to post
Share on other sites

walk ja podrzavam tvoju borbu za metal jer sam i ja metalac,svaka ti cast sto si osnovao izdavacku kucu,ja sam takodje protiv rata i znam zasto ratovi pocinju,samo ovde je bio rat i to se tesko zaboravlja to shvati,u pravu si kad kazes da dobroj publici ne treba uskratiti dobar bend ali na nasim prostorima je tesko predsaviti bend publici jer postoji mrznja izmedju ljudi generalno,mi metalci se donekle i podrzavamo i cesto nam nacionalnost nije bitna ali kad mene neko prvi uvrijedi zato sto sam srbin taj je zavrsio sa mnom i ne treba vise da mi se obraca,eto toliko

Share this post


Link to post
Share on other sites

p.s. galvatrone, javi mi se, zovem te celi dan a ti jos nedostupan. je li vasilij kod tebe? je li doneo grokhass?

E pozdrav prijatelju. Ja i Vasilij smo stigli iz Vladivostoka i trenutno smo jos uvijek kod mene u Brckom. Ici cemo u Beograd za par dna pa cu ti se javiti kad stignemo. Naravno, ponijeli smo i tri litre grokhassa. Samo da cujes avanturu putovanja vozom kroz Sibir. Naravno donijeli snmo i muzike. Novi Unkas je vrh!!!!!!!!

A ova tema, ma pljujem na nju!!!!!!!!!

Share this post


Link to post
Share on other sites

Brate walk ne slusaj ove kvazi Srbe koji se sad furaju , a danas sutra kad bi ne d`o Bog poceo jebeni rat prvi bi smugu preko grane......Poznajem ja takvih mnogo i stvarno mi ih pun kurac.Niko se ovde ne zalaze da balije ljubimo u shupak i da se lizemo sa njima , vec samo da pokusamo da napravimo jedinstvenu scenu.

Ja sam Srbin i moj stari je bio po rovovima ali nekad su mi drazi iz komsiluka muslimani nego ovi "Beogradjani" .Nisu okusili (hvala Bogu) rata sa muslimanima ,bjezanja sa svog,primanja humanitarne,rovove,kopanje transe itd. , ali su zato bucni i kurcni kad je sve proslo i jos mamu i jebem prizivaju novi RAT!!!!Joj ...cccc....mnhh

 

 

Ali to nije tema danasnje emisije, tema je Agonize.:-)

 

Walk nadam se da ces u najskorije vrijeme dovest AGONIZE pa makar i u Rupu.Vjeruj mi bic dobar odziv.Poz

 

 

I za sve ove sto kritikuju gosp. Walk-a , nek se zapitaju koliko su oni uradili za promociju metala u svojoj ulici a da ne govorim u citavoj drzavi, odnosno dvije.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ali to nije tema danasnje emisije, tema je Agonize.:-)

 

Walk nadam se da ces u najskorije vrijeme dovest AGONIZE pa makar i u Rupu.Vjeruj mi bic dobar odziv.Poz

 

 

I za sve ove sto kritikuju gosp. Walk-a , nek se zapitaju koliko su oni uradili za promociju metala u svojoj ulici a da ne govorim u citavoj drzavi, odnosno dvije.

sto rece jedan moj prijatelj dovoljno je da se borimo protiv narodnjaka , densera i ostalih ako jos budemo ratovali metalci izmedju sebe onda nam je kraj neminovan!

da tema je Agonize i jebemi se vise kome je do rata i sta prica!

 

ok ja sam razgovarao za Rupu , hm kada spomenes metal to je kao da si rekao da ces baciti bombu!

ali imam jednu drugu mozda i bolju soluciju , a to je Atlantik klub!

tamo nema nista vise pa bi taj prostor mogao jako dobro da posluzi!

sutra ili za 2-3 dana cu znati odgovor od gazde i ako bude pozitivan eto svirki u Doboju!

naravno dovescemo Agonize , ali ne samo njih bilo bi tu vise svirki ako bi bilo interesanata i posjete!

znaci budi siguran da ce nesta biti , ali samo mora biti podrska fanova!

ja se nadam da kada budem to odradio da ce biti ljudi i ako bude bice dosta svirki znaci ima tu dosta bendova koji bi svirali samo ako bude interesovanja!

znaci prvo Agonize , pa posle njih i Toxicdeath , Silent Kingdom , Krv , Interfector ,Apocalypsa ..i ne samo bendovi iz BiH , R.S vec i srbije itd!

samo je bitno da ima interesoanja!

ja cu sve obezbediti a na vama je da dovedete sto vise ljudi icon_wink.gif i ako svi budemo ispunili svoj zadatak bice odlicno pivopije.gificon_rockdevil.gif

 

 

ma nebi ja nista uradio da nisam imao podrsku fanova , bendova i svega ostalog i oni me drze u zivotu i daju nadu za bolje!

svi su zasluzni za nas uspeh ( neko to misli da nije ali eto) i imaju moju podrsku dok god postojimo!

 

Share this post


Link to post
Share on other sites

Brate walk ne slusaj ove kvazi Srbe koji se sad furaju , a danas sutra kad bi ne d`o Bog poceo jebeni rat prvi bi smugu preko grane......Poznajem ja takvih mnogo i stvarno mi ih pun kurac.Niko se ovde ne zalaze da balije ljubimo u shupak i da se lizemo sa njima , vec samo da pokusamo da napravimo jedinstvenu scenu.

Ja sam Srbin i moj stari je bio po rovovima ali nekad su mi drazi iz komsiluka muslimani nego ovi "Beogradjani" .Nisu okusili (hvala Bogu) rata sa muslimanima ,bjezanja sa svog,primanja humanitarne,rovove,kopanje transe itd. , ali su zato bucni i kurcni kad je sve proslo i jos mamu i jebem prizivaju novi RAT!!!!Joj ...cccc....mnhh

 

 

Ali to nije tema danasnje emisije, tema je Agonize.:-)

 

Walk nadam se da ces u najskorije vrijeme dovest AGONIZE pa makar i u Rupu.Vjeruj mi bic dobar odziv.Poz

 

 

I za sve ove sto kritikuju gosp. Walk-a , nek se zapitaju koliko su oni uradili za promociju metala u svojoj ulici a da ne govorim u citavoj drzavi, odnosno dvije.

A uz to ja bi prvi otisao u Srbiju, jer mrzim rat i sve ljude koji su zeljeli rat!!!

 

Oni koji su dobrovoljno isli u rat su za mene budale, jer su zeljeli rat!

 

 

Share this post


Link to post
Share on other sites

niko ovde nije za rat,ja sam prvi protiv rata,ali ovde je vec bio rat i u tom ratu bosna je podjeljena i to treba tako i da ostane,zar su ljudi koji su poginuli u ratu poginuli dzabe,sad strani politicari pokusavaju da nametnu tu bosnu,da kao zivimo zajedno u toleranciji,ja sam protiv toga,ja zelim da Republika Srpska ostane Republika Srpska i da Federacija BiH ostane Federacija BiH i da se ne ujedinjuju,ja mislim da bar 90% Srba u RS tako razmislja,takvo misljenje imam i o metal scenama,ne treba da se ujedinjuju.

 

ja mislim da na ovom forumu treba zabraniti da se prica o politici,nacionalnosti,ratu koji je bio u ex-yu,........ i svim stvarima koje nisu vezane za metal,ja sam metalac i zao mi je kad moram da pljujem po nekom bendu ali neki bendovi to zasluzuju.

 

walk svaka ti cast za izdavacku kucu,to je dobar pokusaj se metal prosiri i da sto vise ljudi cuje metal.

 

poz

Share this post


Link to post
Share on other sites

niko ovde nije za rat,ja sam prvi protiv rata,ali ovde je vec bio rat i u tom ratu bosna je podjeljena i to treba tako i da ostane,zar su ljudi koji su poginuli u ratu poginuli dzabe,sad strani politicari pokusavaju da nametnu tu bosnu,da kao zivimo zajedno u toleranciji,ja sam protiv toga,ja zelim da Republika Srpska ostane Republika Srpska i da Federacija BiH ostane Federacija BiH i da se ne ujedinjuju,ja mislim da bar 90% Srba u RS tako razmislja,takvo misljenje imam i o metal scenama,ne treba da se ujedinjuju.

 

ja mislim da na ovom forumu treba zabraniti da se prica o politici,nacionalnosti,ratu koji je bio u ex-yu,........ i svim stvarima koje nisu vezane za metal,ja sam metalac i zao mi je kad moram da pljujem po nekom bendu ali neki bendovi to zasluzuju.

 

walk svaka ti cast za izdavacku kucu,to je dobar pokusaj se metal prosiri i da sto vise ljudi cuje metal.

 

poz

A gdje je meni zahvalnica za distribucije nistarijo malena?!

mad.gifmad.gifmad.gif

Em kredit, em nema postarine.

Pricacemo o ovome!?

laugh.giflaugh.giflaugh.gif

Share this post


Link to post
Share on other sites

Prijatelju, nemam nameru s tobom dalje o ovoj temi, samo znaj da te zalim sto vodis bitku koju neces dobiti, i iz koje ces izaci kao neko koga vise ljudi ne voli nego voli. Nije to vredno, ali tvoja stvar.

 

Poz!

 

p.s. I tacno je ono gore receno - rat ce poceti ZBOG ponovnog pomirenja i mesanja medju narodima, jer se tad vracamo u period pre 1992. A tad, kad niko nije znao ni sta je po nacionalnosti, poceo je rat. Sta mislis zasto? I sta mislis zasto ne bi opet kad se ponovi ista situacija?

Nazalost u pravu si!Sad se nalazimo na istoj poziciji kao sto smo bili i 92-e godine!Opet su na sceni nametanja odluka,preglasavanja i sto je najgore brisanje svih srpskih obiljezja(od imena gradova pa do ukidanja srpskog jezika u skolama)a sve u cilju da ovo postane prva islamska zemlja na balkanu!Jednom prilikom sam vidio na tv-u enciklopediju islamskih zemalja u svijetu i pod slovom "b" se nalazi BiH!(mada 60 posto njenog stanovnistva cine hriscani)

Ovo dovoljno govori s kim i s cim mi imamo posla ovde! violent.gif

Share this post


Link to post
Share on other sites

Brate walk ne slusaj ove kvazi Srbe koji se sad furaju , a danas sutra kad bi ne d`o Bog poceo jebeni rat prvi bi smugu preko grane......Poznajem ja takvih mnogo i stvarno mi ih pun kurac.Niko se ovde ne zalaze da balije ljubimo u shupak i da se lizemo sa njima , vec samo da pokusamo da napravimo jedinstvenu scenu.

Ja sam Srbin i moj stari je bio po rovovima ali nekad su mi drazi iz komsiluka muslimani nego ovi "Beogradjani" .Nisu okusili (hvala Bogu) rata sa muslimanima ,bjezanja sa svog,primanja humanitarne,rovove,kopanje transe itd. , ali su zato bucni i kurcni kad je sve proslo i jos mamu i jebem prizivaju novi RAT!!!!Joj ...cccc....mnhh

 

 

Ali to nije tema danasnje emisije, tema je Agonize.:-)

 

Walk nadam se da ces u najskorije vrijeme dovest AGONIZE pa makar i u Rupu.Vjeruj mi bic dobar odziv.Poz

 

 

I za sve ove sto kritikuju gosp. Walk-a , nek se zapitaju koliko su oni uradili za promociju metala u svojoj ulici a da ne govorim u citavoj drzavi, odnosno dvije.

 

 

SINE OBRISI SLINE!

Edited by damian

Share this post


Link to post
Share on other sites

Koncert Agonize u DOBOJU!!

 

Kocert ce biti Sredinom Februara , jos ce mo naknadno javiti datum!

cena ulaznice ce biti sto manja! (to ce mo jos javiti)!

Koncert ce biti odrzan u Klubu Atlantik ( kod robne pijace)!

 

sa Agonize ce verovatno ( to ce mo jos potvridit) svirati Banjalucki bend ANTIDOPE!!

 

kada budemo imali sve informacije obavesti ce mo!

 

Pa ako se pokazete dobro eto svirki u Doboju

musik19.gif

Share this post


Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...