Jump to content

Agonize


Cosmic Sailor

Recommended Posts

Malo odstupa od 101 pravila bleck-a, ali nije lose, mislim na Logo. icon_rockdevil.gif

icon_smile.gificon_wink.gificon_surprised.gificon_surprised.gifbiggrin.gif Pa mislim da je dovoljno necitljivo,da ne odstupa od onih pravila icon_smile.gificon_smile.gificon_smile.gificon_smile.gif (ako je to uopste jedno od pravila ili sam ja mozda malo vise pio)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Nazalost zbog Posla momci iz Heretical Guilt su morali odgoditi turneju !!

u Doboju sutra ce nastupiti Necrophilisma iz Tuzle!!

 

ko nezna o cemu je rec , upitanju je jebeno dobar Brutal Death metal bend , a posetite www.necrophilisma.tk

Share this post


Link to post
Share on other sites

Svirka je bila odlicna.Iznenadila me ova Necrophilisma , momci stvarno znaju zanat.Steta jedino sto su oni kao pred grupa Agonize-u svirali duze one samog Agonize-a.

Ali sve u svemu svirka je bila "zmaj", samo naravno gdje bi to sve fino proslo da se chika caje ne mjesaju.

Svaka cast Walk.

 

P.S.

 

Kad je sledeca svirka, obeco si jos neke bendove dovest? :-)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Svirka je bila odlicna.Iznenadila me ova Necrophilisma , momci stvarno znaju zanat.Steta jedino sto su oni kao pred grupa Agonize-u svirali duze one samog Agonize-a.

Ali sve u svemu svirka je bila "zmaj", samo naravno gdje bi to sve fino proslo da se chika caje ne mjesaju.

Svaka cast Walk.

 

P.S.

 

Kad je sledeca svirka, obeco si jos neke bendove dovest? :-)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Svirka je bila odlicna.Iznenadila me ova Necrophilisma , momci stvarno znaju zanat.Steta jedino sto su oni kao pred grupa Agonize-u svirali duze one samog Agonize-a.

Ali sve u svemu svirka je bila "zmaj", samo naravno gdje bi to sve fino proslo da se chika caje ne mjesaju.

Svaka cast Walk.

 

P.S.

 

Kad je sledeca svirka, obeco si jos neke bendove dovest? :-)

drago mi je da je bilo ok icon_smile.gif)

ma Agonize bi svirao duze ali su policajci i papa sjebali!

doce oni opet icon_smile.gif)

 

evo sledece subote ce biti Silent Kingdom!!

jos cu javiti , a sa njima verovatno Banjalucki Monument!!

 

Share this post


Link to post
Share on other sites

P.S.

 

Kad je sledeca svirka, obeco si jos neke bendove dovest? :-)

 

Walk Records predstavlja:

 

23.04.2005 Doboj

 

Silent Kingdom - Black Metal - Sarajevo

 

Monument- Death/Thrash Metal- Banja Luka

 

Ulaz od 20:30 h!

Cena Ulaznice: 4KM

Mjesto: Klub "Rupa" ( preko puta Gimnazije)! Doboj!

 

Nastavljamo sa koncertinim aktivnostima icon_smile.gif)

Nakon dugo vremena Silent Kingdom je ponovo koncertno aktivan , uvjerite se zbog cega jedan od najjacih bendova BiH ( a i sire )!

 

Na koncertu ce se moci kupiti samo izdanja WALK Records!

 

Share this post


Link to post
Share on other sites

  • 2 weeks later...

jos jednom sam gledao Agonize uzivo i svaki put mi je sve bolje i bolje!

bez obzira sta ljudi pricali ( mada to pricaju oni koji bend nepoznaju) Agonize su odlican bend!

na oluji su takodje bili jedan od najboljih bendova!

svirke uzivo su im jebeno dobre!

a ko se buni zbog ritam masine na disku ( nije se imalo love da se odradi u nekom studiju) ja vam kazem da je ona ritam masina i slaba , jer Tiho (bubnjar Agonize-a) svira puno bolje i brze!

momak je sigurno jedan od najboljih bubnjara u BiH a i sire!

Njegovo sviranje je prava umjetnost , o brzini necu ni pricati!

 

u svakom slucaju ako imate priliku pogledajte ovaj bend uzivo necete se pokajati nimalo , i videcete zbog cega sve ovo pisem!

 

Share this post


Link to post
Share on other sites

  • 3 weeks later...
Da li ste slusali uzivo bendove poput Sacramental Blood, Heretical Guilt ili mozda Maroth??? E to su bubnjari icon_rockdevil.gif

da Vjerujem ti za to!

imacu priliku da vidim Sacramental Blood uskoro u Bl, SArajevu i Tuzli na turneji sa Toxicdeath!

da Laki jeste velik bubnjar , ali kazem vam Piper i Tihomil su me odusevili!

a i Bubnjar Toxicdeath je takodje odlican , a kao i novi bubnjar Silent Kingdoma , Stefan , momak zna zanat biggrin.gif

Share this post


Link to post
Share on other sites

Evo sta je rekao i za Agonize Branimir Lokner jedan od najvecih Muzickih kriticara ex-YU prostora!!

 

Prvo izdanje, koje je objavila izdavacka kuca "Walk Records", je album tuzlanskog sastava Agonize. CD je izasao krajem 2004. godine, a ovaj sastav je do sada realizovao i dva Demo ostvarenja: "The Chosen One" (2000.) i "Agonize" (2001.). Inace, krenuli su sa radom 1997. godine, i svoju karijeru su, moze se reci, postepeno gradili. Osnova njihovog pristupa je melodic death metal, ali sa vidljivim uplivima black metala, kao i simfonicnih heavy influenci. Agonize nisu toliko jednostavni za analizu, i njihov sound ne ulazi u uho nakon prvog preslusavanja. No, cini se da su u tehnickom smislu uspeli da savladaju zadane "teme", i nekih vidljivijih nedostataka njihov materijal zapravo i nema.

 

Bend radi u postavi kvarteta, i moze se reci da su clanovi grupe zanatski dobro "obuceni" instrumentalisti. Agonize je jos jedan sastav koji pokazuje da nova BIH metal scena ima lepu buducnost. Ne sumnjam da ce "Walk Records" svoj deo posla uraditi maksimalno profesionalno, te da ce promocija benda biti na visini.

 

Ocena 8,5/10

Share this post


Link to post
Share on other sites

  • 3 weeks later...
Ne znam dali si ikada vidio Lakija uzivo, ali on uopste nije nesto velik, nizi je od mene tj. ima nekih 170cm i 80 kg. wallbash.gifwallbash.gifwallbash.gifwallbash.gifwallbash.gifwallbash.gifwallbash.gif

Laki da ima 80 kila, pa jesi li normalan, covjek mozda ima 70, ali 80ne!

 

 

P.S. Miroslave jel to Silent K. nasao novig bubnjara, sta onog starog koji je ispadao (tako mi rekose) zamijenili!? Fino!

Share this post


Link to post
Share on other sites

  • 4 months later...

Sta ovi turci rade ovdje. Pa jesam li ja zato krvario na ratistu da se ovakvi sad reklamiraju na srpskom forumu!11 Pet tenkova je krepalo podamnom, jedva san zivu glavu izvukao spavao u blatnom rovu na -20 danima pod kisom granata i sad ovo da vidim ovdje!!! no.gif

 

  • Downvote 1

Share this post


Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...