Jump to content

Koju gitaru posedujete?


BLACK JESUS

Recommended Posts

Shtef, ti tol'ko sereš da čovek pomisli da si Satrianiju davo časove...

icon_smile.gif

 

 

Cheerz! pivopije.gif

a ti tolko seres da moze da se pomisli da si biliju sheehanu davao chasove.... icon_razz.gif

 

tako nesto za mene moze da pomisli samo povrsan covek....da li hoces da se svrstas u povrsne ljude?

 

a i dosta vise uzdizanja satrijanija, volim coveka, al' dosta vise sa sranjem, ko da je on apsolutno nenadjebiv, a daleko je do toga....i drugi ljudi sviraju na istom nivou....

Share this post


Link to post
Share on other sites

de ces aktivne u DKMG. pukni lepo dimarzio tone zone na neck, i super distorsion na bridge, i ostavi buster koji imas u gitari i imas monstruma

 

A sto ne aktivne? Kako bi zvucala kombinacija SD JB/59(ili jazz) ? Zasto bas ti DiMarzio magneti?

Nameravam da pazarim nekog dinky-ja(najverovatnije dxmg),pa me zanima koje magnete da mu stavim,posto svi pricaju kako je HZ sranje.

 

Share this post


Link to post
Share on other sites

,7. 3. 2006, 03:24] koji magneti u mog DKMG-a i zashto? icon_smile.gif

 

zashto ne 81/60?

cepaj slobodno aktivne brate. icon_da.gif

 

od sada ce u mg seriju fabricki biti stavljani 81 i 85...tako da gde ces bolje preporuke pivopije.gif

 

inace emg hz serija je za tugu i opomenu no.gif dobra vest je da je skoro niko vishe nece stavljati kao stock magnete, chak ni esp

Edited by Jack The Riffer

Share this post


Link to post
Share on other sites

  • 2 weeks later...

A sto ne aktivne? Kako bi zvucala kombinacija SD JB/59(ili jazz) ? Zasto bas ti DiMarzio magneti?

Nameravam da pazarim nekog dinky-ja(najverovatnije dxmg),pa me zanima koje magnete da mu stavim,posto svi pricaju kako je HZ sranje.

joj sto volim te sve koji pricaju i oni sve najbolje znaju. HZ su po meni sasvim solidni magneti, ali nisu nimalo versatilni. Ja licno aktivne ne volim jer nigde nema zvuk drveta, a dkmg gitarama sam radio paintjobove i video sam koliko im je dobro drvo, i stvarno je dobro jer odozgo nije samo javorov furnir vec pravi dobar komad javore. zato im treba staviti dobre pasivne magnete, a po meni su najbolji dimarzio ako se svira metal. to je to icon_smile.gif

Share this post


Link to post
Share on other sites

isuse kako do jaja izgleda. jel to gibson sg530? ima takav oblik... kolko kesha?

reche chovek - LTD Viper anniversary serija, po njemu je uradjen viper-500, a dao sam 500 EUR za njega

Share this post


Link to post
Share on other sites

  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...