Jump to content

Koju gitaru posedujete?


BLACK JESUS

Recommended Posts

  • 3 weeks later...
Koliko si dao? Kakva je, jel se oseti po tezini i zvuku da je u pitanju mahagoni?

 

pa pazi... i LTD i epiphone koje imam su mahagoni (jedna od razlika je to shto su oni set neck a ibanez je bolt on), a josh je nisam probao na nekom jachem pojachalu. U svakom sluchaju, odushevljen sam magnetima (infinity 3 i 4) tako da cu na ovoj gitari preskochiti kastomizaciju magneta jer mi se zvuk na manjem pojachalu dopao.

 

platio sam je 320 ojra

Share this post


Link to post
Share on other sites

Pre neku nedelju sam uzeo RG370DX! :muzicar: Dzitra mi se svidja skroz! :muzicar:

 

BC rich, KKWT2, platinum edition

I uopste nisam zadovoljan... magneti su uzas, vrat tu i tamo... ne znam koji mi kurac bi da je uzmem

Ja sam svirao Virgin Platinum seriju sa string-thru i gitara je super! Magneti su bili sasvim solidni. KKW-a jos nisam probao... :muzicar:

 

:pivopije:

Share this post


Link to post
Share on other sites

:) od juce posedujem ovo.....

dimebagsig.jpg

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

....zajebavam se ... ali bih voleo da se ne zajebavam...lepotica :cry:

Edited by MegaDex

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ne znam nisam probao...kakav zvuk...predpostavljam da je signal ubica?

Pazi, izlaz je ubica! :rockdevil: Samo sto je on nesto jebavao elektroniku(splitovanje i ta sranja) pa i nije dobio full snagu magneta. Ali zvucalo je OK. Sada je ponovo nesto drndao elektroniku i kaze da je zvuk jaci. On puno filozofira, trebalo je samo da poveze kako treba pa da zvuci kao Dimme! :rockdevil: Ali ne... morao je da pametuje pa sada pokusava da "nabode" Panterin zvuk. Na magnetu su svi tonovi jasni i cisti, magnet fenomenalno "oseca" zice. Mozda je zbog zica dobio malo slabiji zvuk... jebem li ga. Uzeo je one "Stay in Tune" zice koje se meni ne svidjaju, tj. imaju mi nekako previse mekan zvuk... nije mi to nekako za rokanje koje je meni potrebno.

 

:pivopije::pivopije:

Edited by Wolflord

Share this post


Link to post
Share on other sites

Pazi, izlaz je ubica! :rockdevil: Samo sto je on nesto jebavao elektroniku(splitovanje i ta sranja) pa i nije dobio full snagu magneta. Ali zvucalo je OK. Sada je ponovo nesto drndao elektroniku i kaze da je zvuk jaci. On puno filozofira, trebalo je samo da poveze kako treba pa da zvuci kao Dimme! :rockdevil: Ali ne... morao je da pametuje pa sada pokusava da "nabode" Panterin zvuk. Na magnetu su svi tonovi jasni i cisti, magnet fenomenalno "oseca" zice. Mozda je zbog zica dobio malo slabiji zvuk... jebem li ga. Uzeo je one "Stay in Tune" zice koje se meni ne svidjaju, tj. imaju mi nekako previse mekan zvuk... nije mi to nekako za rokanje koje je meni potrebno.

 

:pivopije::pivopije:

 

Extra...kolko je platio to zadovoljstvo?

Share this post


Link to post
Share on other sites

Khm khm.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

rooo1.jpg

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

:mrgreen::mrgreen::mrgreen:

 

Edited by Dushan S

Share this post


Link to post
Share on other sites

  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...