Jump to content

Koju gitaru posedujete?


BLACK JESUS

Recommended Posts

Ja i dalje imam najbolju mislim gitaru :PPPgitara.jpg

Kad imas tolko parica za esp uzmi onda i neke pvc prozore kod mene u firmi,ce ti dam popust ako uzmes vise od 25kila prozora rodjace a za vise od 50 kila ce da ti dam mog curana petronija:lol:

Edited by johnny bravo

Share this post


Link to post
Share on other sites

Pazario dakle?

 

Kakvi su utisci?

Sve najbolje :bigblue:

 

Drvo odlično nosi zvuk, vrat odličan, magneti su dobri (iako kažu da je još bolji zvuk sa EMG) i clean i distorzija jako dobro zvuče. Gitara je pravljena za metal svirku ali može da posluži i u druge svrhe. Stvarno sa zadovoljan, ne raštimava se nimalo. Na slici se ne vidi toliko ali izgled je bolji od mnogo skupljih gitara. Zadovoljan sam i nemam šta da se žalim a platio sam je 410 eura polovnu a očuvana je kao nova i stara je nekih 8 meseci.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Super.

Aj, nek te sluzi u veselju :pivopije:

 

 

Citao sam da sve ibaneze sa serijskim brojem koji pocinje sa C ustvari pravi korejski CORT.

 

Uostalom:

 

Any Ibanez that has a serial number starting with "C" was built by Cort. The MIJ have the "F" for the Fujigen plant, and the MIK have a "C" for Cort. Indonesian built Ibanez are also built by Cort, but in (you guessed it) Indonesia.

 

Ibanez, Parkwood, Schecter, G&L Tribute series and Fender’s Squier line of guitars are all built by Cort.

Edited by Tom Sawyer

Share this post


Link to post
Share on other sites

neznam kako da stavim sliku u post,pa evo link koga zanima...

 

http://i172.photobucket.com/albums/w37/vranga/161133.jpg

 

inace,gitara je jako dobra,stim duuugo drzi,drvo i vrat dobri,jedino izgleda da magneti malo jebu,ali mora to da pogleda neko strucno lice... sve u svemu,mene dobro sluzi!

 

 

Ja i dalje imam najbolju mislim gitaru :PPPgitara.jpg

kaaaaakoo ti je dobra gitara! gde si je kupila,i koliko kinte si dala?

Share this post


Link to post
Share on other sites

Da li mozda neko ima Epiphone Les Paul gitaru? Zanima me kakva je jer sam nabasao na neke solidne cene pa me zanima da li je neko imao mozda neka iskustva s njima. Ovi modeli su iz Kine, pa su mi u startu prilicno sumnjivi u gradji.

Share this post


Link to post
Share on other sites

  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...