Jump to content

Koju gitaru posedujete?


BLACK JESUS

Recommended Posts

vala bas,onaj ibanez ko papagaj.... nego,kako su bre ono zice stavljene?! ja jos nisam video da neko tako stavlja zice...

 

Na gitarama sa Floyd Rose i slichnim tremolo sistemima uglavnom treba seci krajeve zhica sa ball endovima. Ovako bude malko sharenije, a ima i taj WTF faktor :)

 

 

Btw, kolko si ga platio? ako nije tajna...

 

600 evara. Mozda je malko vishe nego shto treba za RG te klase, ali, poshto je relativno redak model, ne zalim novce.

 

 

Tako i treba da stavlja zice na takvoj gitar\m/

Ali je ruzna u picku materinu...

 

Svako ima svoje mishljenje. Meni je izuzetno lepa, faktor izgleda i jeste bio presudan kad sam je uzimao. Sta, kao ne mogu da kujem tr00 metal na ovome? :evotigana:

Edited by ogisha007

Share this post


Link to post
Share on other sites

Sta, kao ne mogu da kujem tr00 metal na ovome? :evotigana:

 

 

mozes da kujes u studiju ali ne i na bini! U stvari mozes i na bini ako sviras neki raspali thrash, i naravno ako imas natapiranu kosu i duboke bele patike!! :) :) :)

Edited by Dragan Pagan

Share this post


Link to post
Share on other sites

Mogao si mnogo pametniju gitaru za tu kintu.A Ibanez Rg realno ne vredi preko 400 evra takav kakav jeste

 

Racunaj i kofer i Steve's Special u tu cenu, pa ces videti da je nisam bash toliko preplatio. Hteo sam bash ovu gitaru, ne neku drugu, i nisam cepidlacio po pitanju cene.

 

Share this post


Link to post
Share on other sites

Strigoi, baci neke slike ako mozes, bilo bi lepo videti tu vintage lepoticu :pivopije:

 

 

ma gitara je dobra ako ti odgovara, taj maple vrat mi deluje sjajno...

 

kakav je ovako taj vrat?

 

Brz je, tanak, blago lakiran. Uzivancija za sviranje.

Edited by ogisha007

Share this post


Link to post
Share on other sites

Gibson SG, 1966, Made is USA, Montana...Jebe kevu :rockdevil: samo fali generalka.... a da zadnji magnet je Dimarzio Pro, tako sam kupio, sjajan zvuk...al' kako kazhem fali djeneralka. :muzicar:

 

Auuuu, pa ovo je bruka :cool: ...ajde kaci slike jebote!!!

 

:pivopije:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Diso,pogresno si se postavio u startu...treba prvo da pitas koliko kosta,pa onda odakle mi pare itd ... :):pivopije:

Ма нема проблема, знам да си честит дечко и да си одвајо од устију. Чујем да је било - Нешина Кура :) ''мршавите уз кастм шоп''.

Share this post


Link to post
Share on other sites

  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...