Jump to content

Koju gitaru posedujete?


BLACK JESUS

Recommended Posts

(:

sto bi neki rekli :" cak stavise" ahahah.

 

Ma gitara je odlicna. :da:

 

Molim te napisi koji je serijski br, pogotovo ako ima neka slova ispred.

Koliko je kostala gitara, ako nije tajna, a ako jeste, posalji mi na pm :rolleyes:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Pa imam Squier Strata-a,Affinity verziju(moja prva elektricna gitara za koju sam skupljao pare kao mali majmun na ulici koji igra za banane :) ) i imam Ibaneza GRG270b,to je moja ljubimica(za koju sam isto stekao kesh kao majmun) :D

Share this post


Link to post
Share on other sites

  • 2 weeks later...
Imam Lead Star gitaru ali ne znam nesto preterano o njoj,cak i na netu nisam nasao neku specifikaciju o njoj tako da ako neko zna nesto o toj gitari ili jos bolje ako je imao nek napise nesto.Ko je proizvodi,kolika je cena itd..

Moguce da je u pitanju "Musima". Ako jeste, u pitanju je DDR podrijetlo. (ne ddr memorija vec old school istocna nemacka pre rushenja berlinskog zida :lol: ) Musima je ustvari bila velika firma koja je radila razne instrumente sve od kraja WW2 pa negde do sredine osamdesetih valjda...Imali su i lead star model, a zanimljivo, isto ime su nosile i LP i strat kopija. Sta vise, jedan iz `82 mi spava vec godinama u ormanu :D Iz inata necu ni da prodam ni da lomim. Definitivno romanticnije od danasnjih kineza, ali nista da poludis od vintage shmeka. Vrat javor, a telo je mistery wood, bog te pita sta su tamo sekli, niko nije uspeo da provali :)

E sad mozda i nije Musima...

 

Toliko od mene.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Moguce da je u pitanju "Musima". Ako jeste, u pitanju je DDR podrijetlo. (ne ddr memorija vec old school istocna nemacka pre rushenja berlinskog zida :lol: ) Musima je ustvari bila velika firma koja je radila razne instrumente sve od kraja WW2 pa negde do sredine osamdesetih valjda...Imali su i lead star model, a zanimljivo, isto ime su nosile i LP i strat kopija. Sta vise, jedan iz `82 mi spava vec godinama u ormanu :D Iz inata necu ni da prodam ni da lomim. Definitivno romanticnije od danasnjih kineza, ali nista da poludis od vintage shmeka. Vrat javor, a telo je mistery wood, bog te pita sta su tamo sekli, niko nije uspeo da provali :)

E sad mozda i nije Musima...

 

Toliko od mene.

Moguce,probacu da proverim ponovo!

Share this post


Link to post
Share on other sites

  • 1 month later...
  • 2 weeks later...

Evo malo pre sam se castio sa Schecterom Omen-7 Extreme sedmozicarom...veoma zadovoljan posle prve probe cak i sa magnetima i debljinom zhica..ali to ponovo mora da se menja da bi se dobilo potpuno iskustvo poshto je u svakoj poziciji zvuk malo blatnjav kada se odvrne distorzija...clean fenomenalan i prelep potpuno nisam ocekivao...sto je najbolje vrat lepo lezi uz ruku nisam osetio nikakave poteskoce poshto sam citao par recenzija omen seriji i svi se zale na shirinu vrata i tako nekih gluposti meni savrsheno leze...plus nije toliko teshka gitara kao sto je tezak obican omen 7 sto je weird potpuno...trebace mi vremena da se naviknem na ovaj trip ali za sada ide bash cool osim pronalazenja najosnovnijih akorda 30 sekundi nishta drugo mi nije smetalo hahaha

 

omen7_extreme_bch.jpg

Share this post


Link to post
Share on other sites

  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...