Jump to content

Koju gitaru posedujete?


BLACK JESUS

Recommended Posts

  • 3 weeks later...

Evo,kurcenja radi da kazem da imam Gibson Les Paul antique artist Tom Morgan,koji je pravljen samo pocetkom 2007.god u samo 400kom i ja sam imao tu srecu da jedini u Srbiji (verovatno i sire) posedujem ovu gitaru.Nije to nesto preterano skup model,ali je mali limit,tako da ce jednog dana vredeti mnogo vise... :rockdevil:

 

 

gibsonlpmorgan.jpg17582.jpgVisit My Websitehttp://www.musicgadgets.net/2007/02/21/gib...-artist-series/

 

 

P.S. Evo i linka gde pisu detalji.

 

Pozz

Edited by nikolic025

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ako se sastruze boja,to vise nije ni gibson,a kamoli limited,a kakve veze ima ko je svira i u kom je bandu,kad je Gibson i limited od samo 400kom,a nije joj ni mala vrednost sada,a ted za 10-ak godina ili vise...

 

Bio neki matori kod mene i umalo nije bacio kasiku koliko mu se svidela gitara,a ima pak i ljudi kao vi sto se loze na black,black i eventualno black...

 

 

 

P.S. i nije 15,nego 18 u sredu,a ima i mladjih ovde,a ne verujem ni da je vecina vas mnogo starija...Da je neko od matorih imao ovu gitaru u ovim godinama,verovatno sad ne bi visio po forumima...

Share this post


Link to post
Share on other sites

Hitno i povoljno prodajem gitarsko pojacalo LINE 6 SPIDER 3,

 

75 W,400 W preset,12-tica zvucnik-selection,original pakovanje,kao novo,skoro nekorisceno!!!

 

Displej na pojacalu sa svojim procesorskim distorzijama za blues,jazz,metal,rock!

Digitalna elektronika,sjajan zvuk,kristalno jasni tonovi!!!

 

 

25000dinara

 

 

 

Jackson gitara JS 30 sa DiMarcio magnetima!!!Svetlo sivo-crne boje!U odlicnom stanju!!!

 

 

21000 dinara

 

064/1440081

Share this post


Link to post
Share on other sites

a sto se tiche  generalno boje les polova

 

 

 

ja sam se uvek lozio na skroz beli...Randy Rhoads

 

 

A ja na ovaj kao što ima Buddha, Les Paul Studio, ova boja:

 

LPSTWRGH1.JPG

 

:D

 

Uglavnom, ta wine red boja mi se sviđa, takve boje mi je i akustara (Takamine eg260c), mada se pogodilo da su sve električne gitare koje sam imao (i ova koju sad imam) crne. ;)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ako se sastruze boja,to vise nije ni gibson,a kamoli limited,a kakve veze ima ko je svira i u kom je bandu,kad je Gibson i limited od samo 400kom,a nije joj ni mala vrednost sada,a ted za 10-ak godina ili vise...

 

Bio neki matori kod mene i umalo nije bacio kasiku koliko mu se svidela gitara,a ima pak i ljudi kao vi sto se loze na black,black i eventualno black...

 

 

 

P.S. i nije 15,nego 18 u sredu,a ima i mladjih ovde,a ne verujem ni da je vecina vas mnogo starija...Da je neko od matorih imao ovu gitaru u ovim godinama,verovatno sad ne bi visio po forumima...

 

 

 

Da li to znaci onda da ni legendarna Kleptonova gitara Gibson-fool,nije vise gibson,jer je sastrugana i prefarbana?

 

125.jpg

 

1112.jpg

 

 

Ma opusti se,vaznije je da li dobro zvuci od toga da li je neki limited edition,a boja je vec stvar licnog ukusa. :pivopije:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Pa,moj gibson je poznat po njegovoj boji i sto ima potpis Morgana koji je dizajnirao.Kad bih prefarbao,mogla bi da prodje kao obican Classic,ali nije to to,jer onda nema tu vrednost.

A,moj drug ima gibson koji je extra,ali je dobro oguljen (ne izudaran,nego oguljen),i jos spada lak sa njega,odneo ga je kod nekoliko majstora sa ciljem da mu vrate stari sjaj,ali su mu svi preporucivali da ne radi to,jer je gibson autentican i covek ih je poslusao i svira izguljenog gibsona koji odlicno radi,a bas je fazon sto je mator i izguljen...Stoji da lak utice na zvuk i da gibson ima svoju tehniku lakiranja,ali u detalje ne ulazim...

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ako se sastruze boja,to vise nije ni gibson,a kamoli limited,a kakve veze ima ko je svira i u kom je bandu,kad je Gibson i limited od samo 400kom,a nije joj ni mala vrednost sada,a ted za 10-ak godina ili vise...

 

Vidi, u pravu si oko toga. Tak'i smo mi Srbi, zato nas i svrbi. Ja samo kapiram, mogao si za te pare da paznes stagod, ali ako ti to srce isti, o ukusima ne treba raspravljati, a obaska sto je raritet. Tako da, "more power to you". Jebiga, ja sam taj neki matorac, i mojih prva dva Les Paul-a su bili Tobacco Sunburst i Cherry Sunburst. Fakat nije bilo te tvoje farbe u to vreme, verovatno bi pogin'o da je nabavim. Sve u svoje vreme.

 

Neka ti je sretna i bericetna :pivopije:.

 

Share this post


Link to post
Share on other sites

  • 1 month later...

Puh, imao sam mnogo gitara, ali za progressive power metal koji sviram, nisam nasao bolju od:

 

ESP M II custom - kostala me je 2700 DM (nova, cekao 6 meseca da je Japanci sklepaju)

 

Interesantno je da sam pre neki mesec bio na sajmu muzike i da ista gitara danas kosta 3700 € - WTF?!?

 

Ako budem imao vremena, bacicu neke slike svojih mezimaca :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...