Jump to content

Koju gitaru posedujete?


BLACK JESUS

Recommended Posts

a ni da se pohvalis sto si dobio trzalicu gratis :) elem salu na stranu lepo izgleda. da li bi mogao napisati kolika joj je cena + shipping i koliko je trebalo da stigne?

edit: nemoras,video sam na drugoj temi da si sve napisao..

Na Thomannu je gitara 352.1 Evra. Uz to su mi naplatili 35 Evra DHL usluge iz Nemacke. Dakle , Thomann 387.10 EVRA.

 

Na to dodaj 11600 na troskove ( carine , pdv , ) + 1200 dinara sto je banka uzela proviziju za slanje deviza u inostranstvo.

 

 

 

387.10 + 140 = 527.10 Jevreja.

 

Ali to je cena slave za nas Srbe , pogotovo mene levorukog.

Share this post


Link to post
Share on other sites

ali ce sunburst uvek biti najomrazenija farba za mene ;)

ni ja tu boju nevolim ali sta cu ta gitara mi je upala manje vise povoljno,a i tad sam bio u fazonu jebes boju bitno da imam na cemu da vezbam i da nije gitara toliki raspad :) ja ni nevolim takve oblike gitara i uvek kazem kada vidim takvog strata ili kopiju sa sunburstom u jbt ala je ruzna gitara,a moja mi je lepa :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Копију Гибсон лес паул а ла '70 која ми стоји на тавану у својој кутијици и којој је потребно да се промене зарђале жице.А када се једном сетим и отпишем факсић нешто ћу конкретно и радити с ђитром.

Edited by Onime no Kyo

Share this post


Link to post
Share on other sites

  • 3 weeks later...
Guest borovicns

Ja posedujem neki krsh iz 78 godine mislim da je Music Man sabre II i neki Squier strat:muzicar:

Ali mislim da je ok uz to imam i Digitech Valve Fx i Boss |GT 10.

Jel moze neko da mi da ocenu nemam bas iskustva u odabiru.

Pozz i hvala!:cool:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ja posedujem neki krsh iz 78 godine mislim da je Music Man sabre II i neki Squier strat:muzicar:

Ali mislim da je ok uz to imam i Digitech Valve Fx i Boss |GT 10.

Jel moze neko da mi da ocenu nemam bas iskustva u odabiru.

Pozz i hvala!icon_cool.gif

 

 

Pa taj musicman ne bi trebalo da je neki krs (mozda je u losem stanju) ali to je vrhunska firma i ako pogledas review na harmony central opsta ocena je 10 sto je retko za ostale iako vrlo dobre gitare....

 

Ja bih na tvom mestu to proverio, samo da ne bude sutra, da ti neko ponudi 30e za nesto sto realno vredi, a ti kazes - 'ma ok nosi!'

 

Vazi?

 

Inace vidim da je to jedna od prvih gitara koje je Leo Fender radio za music-man kad je presao kod njih. Moze to da bude veoma dobro parche (i vredno) zavisno od stanja, bilo bi lepo i neku sliku da bacis i da nam kazes u kakvom je stanju.

Edited by Mrav79

Share this post


Link to post
Share on other sites

sabre II je jedan od najvecih klasika music man-a,krajem 70tih i pocetkom 80-tih je bio zamjena za fat strata tj svako ko je ganjao takav stil i zvuk nije kupovao fendere,vec upravo sabre II.gitara,u relativno dobrom stanju,kosta boga oca ovih dana.baci je na eBay pa ces da vidis. :zuba:

Share this post


Link to post
Share on other sites

  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...