Jump to content

Koju gitaru posedujete?


BLACK JESUS

Recommended Posts

  • 1 month later...

Ima u mitrosu u beogradu. Mislim da je oko 225k dinara, svakako preskupo cak i za novog soloista.

 

@ Routasydan - ako ti je prva dzitra da. Inace ne vidim svrhu...

 

Ma naravno da nije prva, samo nisam je probao pa me zanima misljenje onih koj jesu. Moracu da odem do Mitrosa pa da isprobam malo jacksonke, da vidim na sta to lici :) Za sad ostajem na Ibanezu :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Danas sam skontao da cu morati da uzimam nov nulti prag za vipera, istroshio se, a djitra puni pet godina tek za tri meseca :(

Dodushe, neki quick fix je radio, pa ce da se drzi josh neko vreme.

 

Jedan Jackson COW ili DKMGT ili DK2T i to je kraj za mene :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

kellyjii su pain in the ass za svirati...nemash gde da naslonish ruku kad trzash...a sama gitara je loshe balansirana...tako da bezi vrat na dole kad svirash u stojecem stavu(sa kaishem)...

 

Jedan Jackson COW ili DKMGT ili DK2T i to je kraj za mene :)

 

chemu tolka averzija prema gitarama sa Floyd roseom? :mhihi:

Edited by Ranis

Share this post


Link to post
Share on other sites

kellyjii su pain in the ass za svirati...nemash gde da naslonish ruku kad trzash...

 

Nije bas tako. Nije kao strat oblik ali svakako se ruka ne umara.

 

 

 

a sama gitara je loshe balansirana...tako da bezi vrat na dole kad svirash u stojecem stavu(sa kaishem)...

 

E pa sad... Zavisi kako koja. Moja npr ne :haha: Ima veze samo sa time gde je tacno strap button itd. (izvinjavam se na engleskom ali ne mogu da se setim kako se kaze). I naravno ako imas malo kvalitetniji kais da ti pomogne da ti gitara "ne bezi"

Share this post


Link to post
Share on other sites

COW i to je kraj za mene :)

:mhihi:

 

kellyjii su pain in the ass za svirati...nemash gde da naslonish ruku kad trzash...a sama gitara je loshe balansirana...tako da bezi vrat na dole kad svirash u stojecem stavu(sa kaishem)...

 

 

 

chemu tolka averzija prema gitarama sa Floyd roseom? :mhihi:

 

Mislim da nije averzija. Jednostavno, ako cepas floyd, onda treba samo original, ili varijacije na temu (edge pro, kahler, schaller). Nema poente koristiti licencirane. A sve te dzitre do 1000e ga nemaju, sem izuzetaka (mh1000 i poneki schecter).

Edited by Џ.P.K

Share this post


Link to post
Share on other sites

kellyjii su pain in the ass za svirati...nemash gde da naslonish ruku kad trzash...a sama gitara je loshe balansirana...tako da bezi vrat na dole kad svirash u stojecem stavu(sa kaishem)...

problem sa balansiranjem se moze resiti tako sto se usrafi taj strap button (ko sto kaze decko dva posta ispod mog) na plocicu kod vrata.mozda izgleda ruzno i mozda onda imas rupu na plocici (neki zato kupe drugu pa je zamene i tada buse) ali opet vidjao sam to na par kelly-ja i posle toga vrat nije toliko vukao ka dole..ja nisam imao tih problema oko naslanjanja ruke,naravno prvi put kada sam svirao kelly-ja bilo je uzasno cudno i nisam se nikako mogao navici(bilo mi je cudno svirati gitaru bez gornjeg roga),ali kasnije nikakvih problema nije bilo...

Share this post


Link to post
Share on other sites

Danas sam skontao da cu morati da uzimam nov nulti prag za vipera, istroshio se, a djitra puni pet godina tek za tri meseca :(

Dodushe, neki quick fix je radio, pa ce da se drzi josh neko vreme.

 

Jedan Jackson COW ili DKMGT ili DK2T i to je kraj za mene :)

Imah DK27 to ti DKMGT samo baritonka,jebao je al imadeh male prstice(a i dalje ih imam) pa tradeovah za Ibanec IC 300(Iceman)

Share this post


Link to post
Share on other sites

  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...