Jump to content

Koju gitaru posedujete?


BLACK JESUS

Recommended Posts

pokrati malo zice, iskopacesh nekom oko ako se ne daj boze koja razmota (tako se seljachio jedan gitarista u nekom mom starom bendu, pa me je malo iznad oka pogodilo) :haha:

Edited by .Vuk

Share this post


Link to post
Share on other sites

Em izgleda ruzno (moj stav), em nije praktichno (ljudi koji furaju floydove dosta chesto furaju to, iako mi nije jasan nechiji motiv da prekinutu zicu koju je krivio po chiviji vraca natrag u upotrebu umesto da zameni komplet). A i da ne bih kenjao u prazno, naveo sam primer zbog chega ne volim neuredno namotane zice. :P

 

Pertle se vezuju, a ako su u pitanju fazondzijske patike, chvor na samom kraju, da ne mrda ni napolje ni unutra. Kakvo uvlachenje pertli bre, jesi li to u Borchi video? ;):D

Share this post


Link to post
Share on other sites

Sta znam Vuce, bedna su vremena, ja se trudim da menjam zice sto cesce mogu, medjutim to se ponekad otegne i na po dva-tri meseca. Druga stvar, sta ako ti je frka i moras odma da je zamenis, mada i ja sam ne ostavljam zice, jer uvek mi je dovoljno ono sto sam namotao na civiju. Inace da, u Borci smo uvlacili pertle u patike kad smo bili klinci :bigblue:

Share this post


Link to post
Share on other sites

  • 2 weeks later...

Nije nova,al bas danas slavi drugi rodjendan,pa da joj pozelim sve najbolje i da se cuje jos bolje nego do sada. :pivopije:

 

30aq4w0.jpg

 

Eeeeee,sta sam doziveo,da mi djitra izadje u nouvine,u magazinu Raš.Ma jebes gitaristu kad gitara pre njega postane poznata. :mhihi:

Jbt,jos cu morati da zakazujem termine kad smem da je sviram. :D

Share this post


Link to post
Share on other sites

  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...