Jump to content

Koju gitaru posedujete?


BLACK JESUS

Recommended Posts

Ja imam neku Academy tajvansku gitaru staru preko 20 godina, dobio sam je na poklon

11268_1216627908818_1622466142_542358_7845994_n.jpg

 

i Epiphone Les Paul Special II

17173_1263824608706_1622466142_641868_1917973_n.jpg

 

imam i neku akustaru kupljenu za dva i po soma u idei, a imao sam Asterovu kopiju Stratokastera (sranje zivo, uvalio sam je drugu 2200 dinara vise nego sto sam je platio :twisted:)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Shto? Ja sam hteo da ispadnem shmeker i gitaru od 210 evra staru 25 dana "drugu" iz benda dam za 170. Oko petine cene za nov instrument manje. Dao mi je 150 i dan danas se pravi blesav.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Izmenjao sam krsh gitara, ali stigao sam do dve koje u ovom trenutku sasvim zadovoljavaju moje potrebe...

Highway One strat, prva serija iz 2002., njemu sam kao nesh budzio elektroniku, stavljao DiMarzio magnete, i Gibson SG Voodoo serija, tu nishta nisam dirao. Obe zvuche fenomenalno, s njima sviram sta god hocu...

Share this post


Link to post
Share on other sites

  • 1 month later...
  • 2 weeks later...

ranis:

 

jbg,ovaj mahogani u kombinaciji sa abonosom je tako dobar da ne jebe emg.salim se,ali i ne previse,uglavnom,drvo izlazi,tako za sad ne namjeravam da mijenjam,ako ostane u mom vlasnistvu duze vremena doci ce do premetacine.a magnet nije razlog da se ne kupi gitara,najmanji je problem 81 prodati i staviti nesto dobro.

 

dimmu:

 

jbg,sem sto je COW visa klasa od dk2m-a,glavni razlog je sto mi je trebala gitara sa fiksnim bridzom,jer sam upao u neke bendove za razlicitim stimovima,a nemam para za jos 2 gitare,a i predrk je gitara.uvijek sam vise volio mahogani od aldera,a i abonos od aldera/rouzvuda.

 

andrija:

 

jbg,sledeci je atak na neck-thru jacksona,nadam se da ce mi neke pare pasti sa neba pa da COW ne padne kao zrtva tog ataka.meni najteze pada ovo mijenjanje,ja bih volio da sam mogao svaku gitaru koju sam posjedovao da zadrzim,ali nema se para a i trebalo bi mi bar omanje skladiste. :bigblue:

Share this post


Link to post
Share on other sites

  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...