Jump to content

Koju gitaru posedujete?


BLACK JESUS

Recommended Posts

  • 2 weeks later...

Daj sliku tog LP-a, taman sam hteo da pitam posle odgledanog spota :D

 

Koliko para za hetfilda?

dobio sam je brutalno jeftino iz razloga koje nema smisla sad da navodim (long story), al nije ni bitno.

treci sam vlasnik, gitara je odlicna, rucni rad kikija iz ns-a (ako si cuo za njega, jedan od boljih majstora),u super stanju.. samo bridge pup da promenim i to je to.

 

eo ti LP closeup

37321_403414471446_620796446_4860856_894887_n.jpg

  • Upvote 1

Share this post


Link to post
Share on other sites

Vrlo dojajna djitra :D

 

Pretpostavljam ad ti je i hetfild ruchni rad, poshto vidim custom inlaye, a daska izgleda seksualno (lichi mi malo na mog ruchnog Jacksona) + su potovi na (meni) neobichnom mestu :D

Share this post


Link to post
Share on other sites

Vrlo dojajna djitra :D

 

Pretpostavljam ad ti je i hetfild ruchni rad, poshto vidim custom inlaye, a daska izgleda seksualno (lichi mi malo na mog ruchnog Jacksona) + su potovi na (meni) neobichnom mestu :D

da da, ono gore sam napisao za explorera.. a lp-a sam ja prvi vlasnik, to mi je radio robi iz krizevaca(kod zagreba), covek radi vrhunski.

mos videti skoro sve sto je radio u poslednje vreme ovde: http://www.glazbeni-forum.com/showthread.php?t=30085&page=32

oprez: bacanje sline je neizbezno:)

Edited by Buried in Smoke

Share this post


Link to post
Share on other sites

mislis na lp-a ili explorera? explorer je honduras mahagoni, a za lp znam samo da je mahagoni. mozda neka druga podvrsta mahagonija jer je jebeno duplo, ako ne i troduplo tezi. full body naravno, bez rupa. a i par mm je deblji od standarda. ko god je uzme u ruke, prvo se iscudjava kolko je teska. krmaca :D

 

to je i meni bilo sranje kad sam uzeo lp-a, jer sam pre toga imao explorera, pa deana ml-a, isti djavo sto se tice pozicioniranja ruke, al ajde kao privikao sam se.. nakon godinu i po :D

Share this post


Link to post
Share on other sites

  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...