Jump to content

Koju gitaru posedujete?


BLACK JESUS

Recommended Posts

Па баш јуче сам нешто покушавао, ал не иде јбг, не могу да нађем тај тон на педали. У једном тренутку ми се учини да сам нашао нешто што ми се свиђа, па сам померио и сјебо. Превише је напоран посао...

  • Upvote 1

Share this post


Link to post
Share on other sites

  • 2 weeks later...
Guest HEFEST

:pivopije:

Скоро увек свирам са кофицом на глави . :mhihi:

 

Hahahaha!! Kakav si ti kralj. Kapiram da je i Bakethed tako pocinjao. Ne daj se, samo napred!!!

 

Inace resio sam najzad da i ja kupim gitaru iako sam totalni pocetnik. Znam da odsviram 5 pesama, a prva koju sam naucio je bila Enter Sandman jos u osnovnoj skoli. Treba mi neka za neoklasično šredovanje jer ja ne planiram da učim postepeno nego idem odma na arpeđose. Jbg to me interesuje, a ne Đorđe Balašević i slicne pesme od dva, tri akorda. Imate li nekih preporuka, a da bude sto jeftinije?

  • Upvote 1

Share this post


Link to post
Share on other sites

Hahahaha!! Kakav si ti kralj. Kapiram da je i Bakethed tako pocinjao. Ne daj se, samo napred!!!

 

Fala care ! :D

 

 

Inace resio sam najzad da i ja kupim gitaru iako sam totalni pocetnik. Znam da odsviram 5 pesama, a prva koju sam naucio je bila Enter Sandman jos u osnovnoj skoli. Treba mi neka za neoklasično šredovanje jer ja ne planiram da učim postepeno nego idem odma na arpeđose. Jbg to me interesuje, a ne Đorđe Balašević i slicne pesme od dva, tri akorda. Imate li nekih preporuka, a da bude sto jeftinije?

Razumem te potpuno,tako sam i ja gledao, kakvi kurci balasevici, valjkovi i ostala sranje, samo shred i heavy riffage.

Ali neke stvari moras da naucis pre arpedjija i shredovanja....

Sto se tice gitare,to cu da ostavim iskusnijim kolegama da ti preporuce, uglavnom zavisi od tvog budzeta.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Guest HEFEST

Guitar hero sam doktorirao na tastaturi. Ne treba mi jos i plasticna gitara.

 

Ocu jednu nako pravu lepu na kojoj solaze zvuce jebacki. Posto sam se ogranicio na jednu picku imam visak slobodnog vremena i hteo bih da to upotrebim na pravi nacin. Samo kultura!!!

  • Upvote 1

Share this post


Link to post
Share on other sites

Узми сквајера и јевтино појачало од десет вати. Види дал ти лежи свираније гитаре, ако не баталиш после годину дана и видиш значајан напредак, размисли о побољшавању опреме. :D

  • Upvote 1
  • Downvote 1

Share this post


Link to post
Share on other sites

  • 5 months later...
  • 2 months later...
  • 11 months later...
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...