Jump to content

Koju gitaru posedujete?


BLACK JESUS

Recommended Posts

hehehe...isao danas do sky music-a...i gledam neki novi model les paul-a...

voodoo se zove...2000 i nesto jevreja...ja hteo da umrem od smeha...jos pitam prodavca iz zajebancije kao:'sta,ti meni das dve hiljade jevreja da ga nosim kuci...???"

 

 

neverovatno sranje...nikad u zivotu nisam video novog gibsona koji je toliko isfusaren...kao da i nije lakiran...jedino sto mi se svidja je kofer od imitacije zmijske koze...pitam ga koliko kofer,a on mi rece 300e...!!!!

nisu normalni...!!!!

Share this post


Link to post
Share on other sites

hehehe...vox...imao sam ja vox-a kao klinac...pazi sad...ako nisi znao pre pet sest godina korg je kupio celokupni asortiman vox-a...i otad su ugasili...izbegavaj ga...inace ranije je vox uz marshalla imao najbolje gitarske komponente...ja sam imao cuveno ac30 kombo pojacalo...kao ono na cemu je blackmoore svirao...bilo je do jaja...

Share this post


Link to post
Share on other sites

E da video sam tog Les Paul-a...sto ti kazes kofer je savrshen a gitara tu i tamo...inace narucio sam Original CryBaby (Chrome) i Vai-jev Bad Horsie...pa cu da ih testiram par dana i vidim koji ce mi vise odgovarati...mada bi ja najradije uzeo oba smile.gif ...inace Crybaby je oko 100e a Horsie oko 110 ili 120e

Share this post


Link to post
Share on other sites

hehehe...vox...imao sam ja vox-a kao klinac...pazi sad...ako nisi znao pre pet sest godina korg je kupio celokupni asortiman vox-a...i otad su ugasili...izbegavaj ga...inace ranije je vox uz marshalla imao najbolje gitarske komponente...ja sam imao cuveno ac30 kombo pojacalo...kao ono na cemu je blackmoore svirao...bilo je do jaja...

 

Vox sam svirao,i bio je jebeno odlican.

Glede cena,dunlop cry baby je oko 100 eura.Barem kod nas.Vox znam da je bio oko 150,ali to bejase davno.

I ne spominjite mi Marshalle!!! :x :x :x Odmah se setim svoje lepote JCM 800,i svog debiliteta kada sam ga jebeno prodao.DEBIL!!!!!!!!!!!!!

Share this post


Link to post
Share on other sites

jcm 2000 je prebudzen...previse drive-a ima...i nema dobar ton za ciste farbe...hehehe video one decije marshall-ove boksove u sky-ju...neka minijaturna serija...a ipak dvanaestice unutra...shitarija...

 

Kazem ja...JCM 800 je jos uvek mogao ulepsavati zivot mojim komsijama.

Share this post


Link to post
Share on other sites

  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...