Jump to content

Koju gitaru posedujete?


BLACK JESUS

Recommended Posts

Lepa oprema Zmijo icon_wink.gif ...nista red bi bio da se onda i ja upisem na listu mhihi.gif

 

Ibanez JS1000 Burnt Transparent Blue

Yamaha Pacifica 112 (Fat Strat)

Woodstock Vintage Custom (ozvucena klasicna gitara)

 

Marshall JCM 2000 TSL602

 

Digitech Hot Rod

Boss DS-1

Boss CH-1

Lexicon MPX-100 Dual Channel Processor

Korg AX1500G

Korg Pandora Px4

Line 6 Guitar Port

 

Korg GA-20 Guitar/Bass tuner

D'Addario Chord Master

2 Dunlop Bottleneck-a (stakleni i metalni)

 

I da uskoro bi trebali da mi stignu (nadam se) Bad Horsie II i Dunlop CryBaby (Chrome) pa cu da izaberem onaj koji mi vise bude odgovarao musik19.gif

Lepo, lepo icon_biggrin.gif

Share this post


Link to post
Share on other sites

Guest Ivanhoe

Pazi sad:

 

- Gibson USA Les Paul

- Gibson USA explorer

- Fender USA Eric Clapton signature Strat

- Fender precision bass

 

-Zoom GFX 808

-Dunlop CryBaby Wah

-Boss VF-1 Mini Rack Multi Effects processor

 

-JCM Slash signature Marshall Stack

(Prosla tri marsala sam prodao)

....................................................

 

 

 

 

Ma salim se, imam Hohner-ovu kopiju Les Paul-a, zoom 606, behringer 30 W, Jim Dunlop slide, i one ljubicaste big stubby 2mm Dunlop-ove trzalice.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Guest Dukas

Kramer XL - VI USA, NJ sa EMG HZ hum-om.....solidno, cak sam i prilicno zadovoljan zvukom, ali mi se ne svidja to sto ima do jaja lose civije i rastimava se........ Sviram samo na pojacalu, koristim wah i ne podnosim procesore - cista sintetika, imam Fender Frontman 25R

Share this post


Link to post
Share on other sites

trenutno posedujem jackson JS-30(americki model) malo custom-iziran

zoom GFX-4 processor i sad uzimam gallien-krueger 50W pojacalo dosad sam sljakao sa marshal 15W

a za koji mesec kupujem ESP mr model(inace prestige seria i nema je kod nas)!!!!!!!!!

pa zadovoljan sam musik19.gif

Share this post


Link to post
Share on other sites

trenutno posedujem jackson JS-30(americki model) malo custom-iziran

zoom GFX-4 processor i sad uzimam gallien-krueger 50W pojacalo dosad sam sljakao sa marshal 15W

a za koji mesec kupujem ESP mr model(inace prestige seria i nema je kod nas)!!!!!!!!!

pa zadovoljan sam musik19.gif

ESP prestige?! Jel moze neki link da padne da vidim sta je to posto se nisam s'otime susreo nikada?

 

P.S. Cemu konstatacija da je nema kod nas?! icon_rolleyes.gif

Edited by Ivan_

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ta konstatacija je jako vazna buduci da doticni kolega mora da nam pojasni kako gitaru kupuje u inostranstvu (verovatno) i da bi ispao velika faca. Inace ja nikad nisam cuo da ESP pravi nesto sto se zove Prestige serija, a buduci da jako dobro znam firmu Ibanez, verovatno bi tuzili ESP kad bi upotrebio njihov trademark za svoje instrumente.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ta konstatacija je jako vazna buduci da doticni kolega mora da nam pojasni kako gitaru kupuje u inostranstvu (verovatno) i da bi ispao velika faca. Inace ja nikad nisam cuo da ESP pravi nesto sto se zove Prestige serija, a buduci da jako dobro znam firmu Ibanez, verovatno bi tuzili ESP kad bi upotrebio njihov trademark za svoje instrumente.

Nema razloga za... Mozda je mislio na signature?

Share this post


Link to post
Share on other sites

Nema razloga za... Mozda je mislio na signature?

pre na custom?! posto na svim ESP-ovima (ne ltd-vima) na pozadini headstocka pise "esp custom guitars"

 

a mozda in a deluxe?! icon_smile.gif) deluje slicno... luksuz, prestiz... deluxe, prestige... icon_smile.gif

Edited by Ivan_

Share this post


Link to post
Share on other sites

  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...