Jump to content

Koju gitaru posedujete?


BLACK JESUS

Recommended Posts

  • 4 weeks later...

YamahaRBX612A,Fender Stratocaster iz '76 (to sam zabo caletu icon_smile.gif ), neku Animal-ku za koju sam dao Korg-ov digitalni stimer...znaci gitara ima takav testerats zvuk, da sam je iskoristio samo u jednoj pesmi, kopiju Gibson SG (i to solidna kopija-ako mogu da dodam icon_wink.gif ), Zoom 707 I, Zoom 7010 (neko matoro govno, ali sluzi za neke stvari....tipa gadjanje ukucana kad me nerviraju mrred.gif ), Boss sustain, Guyatone pojacalo od 70W,mada mi je u procesu pravljenja drugo pojacalo od nekih 200W(nije iz fabrike, tako da je za dzabe musik19.gif ), i da...moju prvu akustaru Sevilla (predivan zvuk, dok nisam pozajmio ortaku da uci da svira na njoj, da bih konstatovao posle nekih 6 meseci, da mu bleji na vrhu ormana, prezivljavajuci pre toga gomilu stresova od strane njegovog mladjeg burazera no.gifno.gif )

icon_cool.gif

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ajd' i ja konacno da otkrijem sta imam, dakle to je takozvani "Wolf-signature" kopija Squire-a, predivan bas bele boje, sa uskoro zamenjenim pragovima. Zvuk je odlican i to ne samo za kopiju nego je pojam i za mnoge novije, skuplje (i originalne) modele, doduse, ima malo tvrde zice pa sam ja navik'o da zapinjem ko konj, na njemu se sviralo sve i svasta i sad mi ne pada na pamet za koju muziku je najbolji...

Nemam bas pojacalo icon_redface.gif kacim ga na komp... icon_biggrin.gif

 

Share this post


Link to post
Share on other sites

  • 3 weeks later...

imam ibanez roadstar series II....i neki DOD4 procesor sa 4 pedale. ne mogu da kazem da je los, al slaba vajda od njega kad je posle prvog nestanka struje za vreme sviranja vrisnuo...by the way, ZNA LI NEKO NEKOG KO SE BAVI OPRAVKOM PROCESORA U BG?

Share this post


Link to post
Share on other sites

  • 3 weeks later...
Guest Reaper

ZNA LI NEKO NEKOG KO SE BAVI OPRAVKOM PROCESORA U BG?

Marićev Muzički Servis

Prodaja i servisiranje muzičkih uređaja i instrumenata, originalni delovi, otkup muzičkih instrukmenata...

adresa: Deligradska 17

telefon: 011 / 687-865, 642-181

e-mail: [email protected]

URL: http://www.marving.co.yu

 

SkyMusic

Muzički instrumenti, DJ oprema, Hi-Fi i audio komponente, studijska oprema, servis...

adresa: Makenzijeva 67

telefon: 011 / 3444-500

e-mail: [email protected]

URL: http://www.skymusic.co.yu

 

Probaj ovde

Share this post


Link to post
Share on other sites

  • 2 weeks later...
  • 2 weeks later...
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...