Jump to content

Koju gitaru posedujete?


BLACK JESUS

Recommended Posts

E kad vidim sta ljudi posjeduju dođe mi žao što nisam pametan pa da kupim jednu poštenu gitaru, al ja volim eksperimentisat tako da nakon 9 gitara i 3 basa sada imam sledeću kombinaciju koja se siguno neće dugo održati.

 

Gitare:

Tenson Les Paul koji nije lakiran, nego je premazan ne znam ni ja čim - nekim plavim bondeksom. Baciću jednom sliku da vidite koliko je ružna, al ima extra zvuk pa sam je pazario.

 

Stagg I400-BK - Ovom gitarom sam dokazao sebi da Stagg gitare nisu onakvo smeće kakvo sam ja mislio da jesu, iako je to ipak gitara za manje od 150€ i to govori dovoljno

 

Bass:

Aria Pro II - Mad axe - Zvuk je solidan, al je ružna...

 

Jerzey aktivni petak - iako nisam nikad do dana kupovine čuo za ovu firmu, a nisam je našao ni na netu bas je ipak dobar, a i odlično izgleda.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Pelat, sunka, mozzarella, persun, bosiljak, origano...znaci nesto kao Vesuvio...nismo hteli mnogo da experimentisemo icon_smile.gif

 

I da, najvaznije od svega...picu nam je donela riba za cirke 25 minuta...i obe su bile vrele! icon_smile.gifmhihi.gif

Edited by Marty F

Share this post


Link to post
Share on other sites

Pelat, sunka, mozzarella, persun, bosiljak, origano...znaci nesto kao Vesuvio...nismo hteli mnogo da experimentisemo icon_smile.gif

 

I da, najvaznije od svega...picu nam je donela riba za cirke 25 minuta...i obe su bile vrele! icon_smile.gifmhihi.gif

icon_smile.gificon_smile.gificon_smile.gif ..savrseno...bosiljak origano i mocarela...vrhcina...!!!

 

to moramo da jedemo...

Share this post


Link to post
Share on other sites

  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...