Jump to content

World of WarCraft


Old Smuggler

Recommended Posts

  • Replies 219
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

 

Oboren Hodir na PTR-u :D

 

Sada se spremam za Freyu :D

 

Inache...ne da je mnogo bagova,nego to nije normalno...Ja se iskreno nadam da cje sve to biti ispravljeno uskoro,jer bi Uludar trebao da krene za neka 2 meseca moja pretpostavka ( bazirana na iskustvu sa SWP-a i kada je pushten PTR za njega ).Inache koliko sam chuo sada ne vredi ni pokushavati docji na PTR,videh da je nekim ljudima queue i po 20 dana...

Share this post


Link to post
Share on other sites

  • 1 month later...
AND WHAT IS HIS POWER LEVEL???

 

OVER NINE THOUSAND!!111

 

Lame :D

 

And it Thaddius after all..

 

Btw nije ovaj Ulduar toliko losh...shta znam ima par zanimljivih borbi ali jebeno smo vecj trecji dan na bagovanog Mimorina...

Alliance first je definitivno nash,drugi na serveru a medju top 100 u svetu...nije loshe :)

 

Samo malo manje one shot celog raida od strane Blizzarda i sve cje biti ok ...

Share this post


Link to post
Share on other sites

Šta ćeš, čovek je tu da nam udeli zrno svoje mudrosti.

 

Nista specijalno.To je nekih realnih 4,5k-5kdpsa.Sa normalnim pugom ja vucem sa mojim sugavim noobkinom po 7k.

 

Ma ništa posebno skroz. Čuj, možda ti izvlačiš 10k i 2-3k DPS na tom bossu ti ne govori ništa, ali meni je ovo povod za zajebanciju. Ne znam da li znaš za foru.

 

 

@ Elldamar

 

Koji ti beše gild/server?

Share this post


Link to post
Share on other sites

  • 3 weeks later...

Mala digresija: izvalio sam da ceo WoW+TBC+WotLK može da se instalira direktno sa WotLK diska, dakle ne treba gubiti vreme pre toga na instalaciju WoW-a i TBC-a. Posle samo trebaju post-3.0.1 patchevi i to je sve.

Share this post


Link to post
Share on other sites

znaci ako nisam nikada igrao jer dovoljno da samo kupim WotLK i da igram ili tako necu imati neke misije tj questove od ranije iz prva 2 dela??

Planiram da kad zavrsim fax kupim to i predjem cisto radi kampanjei price, bez upustanja u guild avanture :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ne ne, imaćeš sve questove i misije. Znači ništa ne nedostaje kad se instalira sa WotLK diska, sve tri igre su sadržane na njemu.

 

ALI!

 

Uz WotLK dobijaš samo CD key za WotLK, tako da ćeš svejedno morati da kupiš i WoW i TBC zbog njihovih CD keyeva. Ali čisto, ne moraš da instaliraš redom sa njihovih diskova, nego drmneš WotLK odmah, a kad kreiraš nalog na www.wow-europe.com, koristiš sve CD ključeve redom (WoW, TBC, WotLK).

 

Mada nema šanse da solo stigneš do endgejma WotLK-a jer "kraj igre" čine velike instance i rejdovi tako da ti gildovanje u tom slučaju ne gine. Ja ti preporučujem da kupiš samo osnovni WoW (košta 1000 din valjda) i da igraš tako ako ćeš da soliraš kvestove.

 

Ili još bolje, uzmeš od nekog trial ključ, igraš 10 dana džabe, vidiš dal ti se dojmi i tek onda vidiš dal ćeš da kupuješ uopšte.

 

 

edit:

 

Još da pojasnim, osnovni WoW je ovo: http://images1.wikia.nocookie.net/wowwiki/...-of-azeroth.jpg

The Burning Crusade donosi dodatni kontinent: http://wow.gamepressure.com/gfx/outland.jpg

WotLK donosi dodatni kontinent: http://bestgamewallpapers.com/files/wow-wr...h-northrend.jpg

Edited by voodoo_

Share this post


Link to post
Share on other sites

aha taj fazon, zaboravih na keyeve :)

nije lud taj Blizzard

 

u pravu si za osnovni WoW to je i najbolje u stvari...

mada opet kad izadje SC2 verovatno necu ni razmisljati o ovome :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

  • 3 weeks later...

E sad, SC 2 i WoW = drugi pojmovi... Barem probaj na 10 dana...

Ja sam se skinuo sa WoW-a (evo vec 4 meseca), za sada, i nedostaje mi, osJecam zavisnos' i zelim da se vratim toj drozi, ali ne mogu zbog posla... mejbi u buducnosti...

Share this post


Link to post
Share on other sites

  • 1 month later...

hmmm moj savet svima koji hoce da pocnu da igraju wow je svakako da se ne priblizavaju njemu... igrao sam ga od 6 razreda- 2006 , skinuo sam se sa njega u decembru/januaru ove god. znaci ovo je gore od narkomanije... stvarno je zavisna igra, od coveka te pretvori u crva... unistava ti socijalni zivot-onaj u pravom zivotu, uzima ti pare, unistava zdravlje, moze da napravi ozbiljne psiholoske posledice...

 

sve u svemu treba ga se kloniti...

 

od kako sam se skinuo sa njega lepse mi je sve, ne trcim toliko za kompjuter, ne stedim pare za uzinu kako bih imao da uplatim game card , vise izlazim napolje... sve u svemu srecan sam sto sam prestao...

 

ako nekom treba pomoc ili neki savet kako da prestane moze slobodno da mi se obrati...

 

ajde cheers xD

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ako nekog zanima prodajem acc ...

lvl 80 dreanei hunt

 

Full t 7.5 geared

Ostali gear je BiS pre - 4 dela Ulduar 25 man + gloves t.8

6000 + achievement poena

50 emlems of conquests free

100 emblems of valor free

100 emlems of heroism free

nekih 300 bg markica + 75 000 honor ( capped )

65 mounta

20 exalted reputacija + 15 revered

Crvena buba iz AQ 40

 

Hunt je najbolji dreanei hunt na serveru sa odlichnom reputacijom...par likova je na ignore zbog spamovanja i slichno...

Nije proglashavan nindzom nikada,uvek rado vidjen po pugovima na najvecjim gildama na serveru.

 

Bivshi GM srpskog gilda Exit .

WoTlK reputacija - Redovni raider najboljeg ally gilda na serveru ( Ulduar 8 alliance first + 2 server first + 2 WORLD 1st achievementa )

 

JC 455

Mining 450

Cooking 450

Fishing 450

First aid 450

 

Kod sebe ima 4k golda,u banci mat-a za josh 10k golda ... Elementium ore + Titansteel bar etc etc ...

80 % t1+t2+t4+t5+t6 setova + full t7 i full t7.5.

 

Ima tamo josh svashta neshto pa ako nekog zanima PM ...

 

 

 

 

 

 

 

 

Share this post


Link to post
Share on other sites

hmmm moj savet svima koji hoce da pocnu da igraju wow je svakako da se ne priblizavaju njemu... igrao sam ga od 6 razreda- 2006 , skinuo sam se sa njega u decembru/januaru ove god. znaci ovo je gore od narkomanije... stvarno je zavisna igra, od coveka te pretvori u crva... unistava ti socijalni zivot-onaj u pravom zivotu, uzima ti pare, unistava zdravlje, moze da napravi ozbiljne psiholoske posledice...

 

sve u svemu treba ga se kloniti...

 

od kako sam se skinuo sa njega lepse mi je sve, ne trcim toliko za kompjuter, ne stedim pare za uzinu kako bih imao da uplatim game card , vise izlazim napolje... sve u svemu srecan sam sto sam prestao...

 

ako nekom treba pomoc ili neki savet kako da prestane moze slobodno da mi se obrati...

 

ajde cheers xD

 

:) :) :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

jedan moj ortak je isto bio navuchen zestoko. tachno se videlo po njemu. retko je izlazio iz kuce, a kada izadje samo o wow-u pricha. sam je priznao da je zavisnik i kako zeli da se odvikne, ali ne moze. u zadnje vreme je popustio, ali i dalje igra, mada u manjim kolichinama.

mene nikad nisu privlachile ovakve igre, a kad vidim sluchajeve kao shto je ovaj moj ortak ili feanor, srecan sam shto ih ne konzumiram.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Sve zavisi od choveka, naravno da nije dobro ako se preteruje kao i u svemu ostalome. Desavalo se i meni da se navucem ali ne za duze vreme,jer se ipak na kraju smorim i odustanem a i igrica ipak postane poprilicno dosadna kad zavrsis levelovanje i nabudzis iteme i profesije. Sada igram samo ponekad i to zbog ljudi koje sam upoznao igrajuci wow, tako da mi to dodje kao chet a usput i igras, ma dobar je wow :D

Edited by LoveHateLove

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ma to je sve prenaduvano. Igra je sad toliko nerfovana i postala je mega bleja da može da se igra totalno kežual. Ja igram sat-dva dnevno i to ne svaki dan i super mi je, samo soliram kvestove, ne ložim se rejdove i tako to.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Raids su u mom misljenju sledeci nivo igre kada ljudima dosade questovi i PvP (i ostale stvari) - cela logistika i taktika i sve sto uz to ide, + gear. Ja znam (preko WoW-a, ne IRL naravno) mnostvo ljudi koji igraju samo zbog raidova i tako dalje... Takodje, narod voli da ubija (eto im sanse, moZu masakAr da odrade, ceo dungeon pobiJu jebote!), dosadno je ici po nekakav drop/item, pa nosi ga sa jednog kraja sa drugog (da ga nekakav NPC transmutira, ili ti da nesto trece), pa ondaK idi nazad u Northrend (infjuz uit d pauers ov d lic king), pa se vrati Elwynn i reward je rodni list Hoggera (Destroyer)... WoW je super, a nolajf je boles' koja se leci toljagom (prematurno receno) - mozda je resenje staviti starosno ogranicenje, a mozda uvodjenje nekog RPG-mystery elementa, idk... :ph34r:

 

Inace, volEo bih da cujem tu pricu skidanja sa droge... :da:

Share this post


Link to post
Share on other sites

  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...