Jump to content

Black Sabbath


Srki

Recommended Posts

Nabavih i "Dio Years"..kvltove nema potrebe da komentarisem, samo cu nove pesme..prve Black Sabbath pesme in a looong time.."Devil Cried" zvuci kao neki Sabbath sa pocetka 90tih..kanda Dehumanizerski..ok pesma, kao i "Shadow of the wind", kazem ok, jer nisu me nesto posebno oduvale..a SotW zvuci kao neki DIO materijal kasniji a la Magica sta ti ja znam..ali "Ear In The Wall" je prejebena pesma..rekao bih najbolja pesma sabbatha jos od..pa bolja je od "Forbidden" bilo koje pesme..i ne znam..ma mlogo dobra pesma :rockdevil: Dio manijak.

Share this post


Link to post
Share on other sites

kvltove nema potrebe da komentarisem, samo cu nove pesme

 

Nisam samo najbolje pohvatao ovo u vezi ove 3 nove pjesme, jesu li to neke stare stvari, nikad objavljene pa sad izvadjene iz fioke, ili su to sad snimili povodom izbacivanja ove kompilacije sa Diom? Bice ipak ovo prvo, jel’ da?

Share this post


Link to post
Share on other sites

  • 2 weeks later...
  • 2 weeks later...

Black & Blue - drugi put

Koncert iz 1980 iz New York-a. Black Sabbath i Blue Oyster Cult. Pitam se sta bi bilo da je Dio bio prvi pevac Black Sabbath-a. Cini me se da je na ovom koncertu bolje otpevao Ozzy-jeve pesme nego svoje :) Pevao je on i bolje od ovoga, ali kakvu je atmosferu napravio, cini mi se da je i Ozzy-ja zajebao. Nakon svega sto sam cuo i video od ovog benda smatram da svaki metal gitarista (i Hoffman i Downing) treba da se zahvali Iommi-ju za sve sto je uradio u zivotu. Covek je Tito za sve nas.

Share this post


Link to post
Share on other sites

zadnja rechenica cale :D !

 

Nisam gledao nijedan live snimak Sabbatha sa diom..cu se utepam...u stvari, dobro,gledah ove gluposti sto skidah sa jutuba, al to ne rachunam...a skoro nadjoh linkove na rsu za neki snimak sa Dehumanizer turneje, i taman se odushevih, kad ono, isteko link..

Share this post


Link to post
Share on other sites

"Live From Radio City Music Hall" CD and DVD track listing:

 

01. E5150/After All (The Dead)

02. The Mob Rules

03. Children Of The Sea

04. Lady Evil

05. I

06. The Sign Of The Southern Cross

07. Voodoo

08. The Devil Cried

09. Computer God

10. Falling Off The Edge Of The World

11. Shadow Of The Wind

12. Die Young

13. Heaven And Hell

14. Lonely Is The Word

15. Neon Knights

Share this post


Link to post
Share on other sites

  • 4 weeks later...
zadnja rechenica cale :D !

 

Nisam gledao nijedan live snimak Sabbatha sa diom..cu se utepam...u stvari, dobro,gledah ove gluposti sto skidah sa jutuba, al to ne rachunam...a skoro nadjoh linkove na rsu za neki snimak sa Dehumanizer turneje, i taman se odushevih, kad ono, isteko link..

 

 

Skini programcic eMule, tamo imas sve zvanicne i nezvanicne koncete, ja sam bas skoro skinuo Sabbath storu Vol.1, Vol.2, Never say die live i The last supper. A Ronnie James Dio i9ma par lepih koncerata na kojima izvodi i neke Sabbath stvari. Preporucujem Evil or divine, mislim da je druga stvar na tom koncertu Children of the sea :opusteno:

 

Share this post


Link to post
Share on other sites

Skinuh ovaj live at hammersmith...odlichan, sta drugo se moglo ochekivati heh..samo se ja ponadao da ce biti negde i video verzije, al nista, heh...

 

Skini programcic eMule, tamo imas sve zvanicne i nezvanicne koncete, ja sam bas skoro skinuo Sabbath storu Vol.1, Vol.2, Never say die live i The last supper. A Ronnie James Dio i9ma par lepih koncerata na kojima izvodi i neke Sabbath stvari. Preporucujem Evil or divine, mislim da je druga stvar na tom koncertu Children of the sea :opusteno:

 

 

imam od DIOa sve lajvove ako se ne varam...a da koristim e-mule me mrzi...a jebo LAst supper, ne zanimaju me nesto lajvovi sa ozzyjem..nisam ni trazio to..

 

nije ni bitno...

 

Share this post


Link to post
Share on other sites

Хехе, мој човек!

 

Iskreno receno nisam ni ja neki ljubitelj gosn John Ozzy Osbourne-a covek ima odvratan glas, a jos mi je odvratnija pojava. Samo mi je zao sto su vecina najboljih pesama nastale u periodu kada je on bio frontman. Ronnie je definitivno mnogo, mnoooooooogo bolji pevach :pivopije:

 

Ali za mene je ipak Toni Iommi tata, pa covek je izmislio riff

Share this post


Link to post
Share on other sites

Немојмо баш претеривати. поред Тонија, мени је свакако кључни човек ту Гизер. Кад год је он свирао са неким од осталих бивших чланова бенда, знало се да ту има квалитета.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Немојмо баш претеривати. поред Тонија, мени је свакако кључни човек ту Гизер. Кад год је он свирао са неким од осталих бивших чланова бенда, знало се да ту има квалитета.
u pravu si: jasno je da je black sabbath jedan od kljuchnih bendova, ali dio je jebeno dobar pevach i vadi im prosek samo tako...
Lupetas gluposti.
to je tacno bio sam pijan kao guzica...nista protiv sabbatha..ja mislim da sam hteo da kazem, da je dio najbolji pevac koga je sabbath imao(po meni) Edited by The Trooper

Share this post


Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...