Jump to content

Judas Priest


JUDAS

Recommended Posts

Ko ne voli "Painkiller" metalac nije!

 

Inace, da se zna: "Painkiller" - Judas Priest (1990.) - najbolji metal album svih vremena !!!

 

Kazem najbolji, jer ne moze da bude nista vece i bolje! Moze da dodje do visine na kojoj je on, ali

preko toga se ne moze :rockdevil: !!!

Share this post


Link to post
Share on other sites

Inace, da se zna: "Painkiller" - Judas Priest (1990.) - najbolji metal album svih vremena !!!

 

Kazem najbolji, jer ne moze da bude nista vece i bolje! Moze da dodje do visine na kojoj je on, ali

preko toga se ne moze :rockdevil: !!!

painkiller album jede zivu decu,

tehnicki potkovan milion posto

trevisov dupli bas, mislim sta reci :muzicar:

mozda malo i uradjen na silu, mislim bio je to prelom za kasniju karijeru priesta

 

ali ne vidim ni u jednom pogledu da je bolji od british steel...

british steel je za mene prvi vrhunac njihove karijere :pivopije:

pre bih rekao da ne moze bolje ni od jednog ni od drugog... :D

mozda cak i nisu za poredjenje, ali svaki album je bio korak za sebe i svaki je jedinstven, jer je priest radio i unapredjivao konstantno svoju muziku...

mislim priest(sa halfordom) nikad nije ni izdao losh album, bilo je dobrih i genijalnih albuma

Share this post


Link to post
Share on other sites

Nisam imao pojma da ima domaci metal forum..Zakon!

Inace Judas Priest je za mene najbolji metal band!

Omiljeni albumi Defenders of the faith i Painkiller.. :rockdevil:

 

Haha takodje.

Spotovi su im urnebesni, ali imaju taj neki shmek pa ne places od jada neg od smeha :D

Defenders of the Faith mi je bas omiljeni album. The Sentinel je strasna stvar, 1000x bolje od Painkiller-a, meni naravno.

 

Uzdravlje B)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Secam se kad mi bilo 12 godina, dao mi drug neku kasetu koju je maznuo od starijeg brata, na kaseti pisalo Best Of Metallica. I sednem ja, pustim kasetu i izbezumim se kolko je ono bilo dobro. Do tad sam slusao samo Purple i Whitesnake (nasledstvo od caleta) ali tu kasetu kad sam cuo nesto se u meni okrenulo... Elem, presnimio ja te stvari na svoju kasetu i izlizao je od slusanja. Heavy Metal... jebote.... a ja klinac skacem po sobi...keva popizdela. I proslo negde godinu dana od toga, odem ja kod tog druga i njegov brat me pita sta slusam - kazem ja heavy metal, pita koju grupu - ja kazem Metallica najveci bend na svetu. pa daj kaze otpevaj mi neku pesmu od njih - i ja pocnem "I'm elected electric spy...I'm protected electric eye..."

Lik pocne da se valja po podu od smeha.... reko da nisam pogresio negde u tekstu mozda....

Da nisi ti, kaze, uzimao kasetu od mog burazera? Ja klimam glavom, i dalje zbunjen.

On pocinje da se smeje jos vise.... Pa budale jedne, kaze, to je bre Best Of Judas Priest. jebes Metallicu, ja to odavno presnimio... Judas su Carevi!!!

Hehehe, tako sam ja poceo da slusam Judas...i slusam ih do dana danasnjeg....untill the end of time... :rockdevil:

Share this post


Link to post
Share on other sites

konachno vesti od priesta... nadajmo se da nece trajati josh dugo

ne mogu da sachekam taj jebeni novi priest...

 

ako bude i priblizan aktuelnom "Angel of Retreb." ja cu biti zadovoljan ^^

 

The Band are well under way in the studio - everything is coming together and sounding really fantastic!! Glenn & K.K. have been working very hard to put this album together - Scott is over next week and he and Ian will be laying down their parts - Rob will be back in the studio very soon to put his vocals down - so it's all going according to plan! As we always say - be patient - it will be worth waiting for!!

 

more info www.judaspriest.com

Share this post


Link to post
Share on other sites

mozda malo i uradjen na silu, mislim bio je to prelom za kasniju karijeru priesta

 

ali ne vidim ni u jednom pogledu da je bolji od british steel...

 

Stvarno je bio prelomni, nakon njega su se raspali... ;)

 

U potpunosti delim tvoje misljenje kada je British Steel u pitanju. Taj vinil imam kojih 25 godina, pa mozda to ima odlucujuci uticaj. Prva ljubav zaborava nema. Al' stvarno, British Steel, Screming for Vengeance, Defenders of the Faith, Painkiller... sve sama remek-dela Heavy Metala.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Upravo slusam Britsih Steel i kapiram da mi se vise svidja raspored pesama na vinilu, nego na disku. Daleko mi je efektniji pocetak sa Rapid Fire. :rockdevil:

ja imam jugotonovu LP-plocu iz 80te i Remaster, oba imaju isti redosled sa rapid fire na pochetku...

 

kakav je raspored na disku?

Share this post


Link to post
Share on other sites

Posle Iron Maiden moj omiljeni heavy metal bend. Rob Halford je jedan od najboljih metal pevača. Omiljeni album mi je Painkiller, mada je i Angel of Retribution dosta dobar (nisam slušao albume sa Ripper Owens-om). Najbolje pesme su: Electric Eye, Breaking the Law, Monsters of Rock, Night Crawler, Angel, Revolution... :rockdevil:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...