Jump to content

Judas Priest


JUDAS

Recommended Posts

  • 2 weeks later...
  • 2 weeks later...

Сад гледам ко све долази и капирам да нешто опако фали... Има ли овде јуначке организације која би довела Џудасе? Мислим да би то било лепо. :da::pivopije:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Zmyche:

ne znam o cemu se radi... ali ako pricate o pesmi Race with a devil on Spanish highway, to je instrumental Al Dimeole, a obradjivao ga je i James Murphy na svom solo projektu , i mnogi drugi ... ne mog se setim gde sam jos cuo ...

 

Layla:

pre bih isao na koncert u prvi red, nego sto bi se latio organizovanja, lakse mi je ;).

 

Share this post


Link to post
Share on other sites

Realno! Ko je sve došao/dolazi u Srbiju, a od Judas-a ni traga ni glasa. Bar su oni više nego odlični i (verovatno bitnije) mnogo poznati, da može da se organizuje veći koncert. Bukvalno su najstariji Heavy bend, a neće svirati 100 godina.

'Oćemo Judas Priest u Sbriji!

Share this post


Link to post
Share on other sites

Realno! Ko je sve došao/dolazi u Srbiju, a od Judas-a ni traga ni glasa. Bar su oni više nego odlični i (verovatno bitnije) mnogo poznati, da može da se organizuje veći koncert. Bukvalno su najstariji Heavy bend, a neće svirati 100 godina.

'Oćemo Judas Priest u Sbriji!

То је то :pivopije::pivopije:

 

Share this post


Link to post
Share on other sites

Kada sam bio u NS na Blaze-u pricao sam sa jednim likom koji je tamo prodavao merchandise,i spomenuo je da ce neko mozda dovesti Judase u februaru/martu sledece godine....e sada moze biti da je to patka,mada ko zna,kako nam dolaze razne budze u poslednjih godinu i po dana,ne bi me zacudilo da gledamo JP uskoro :wub:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Pa vodile su se debate, jedni pričaju ovo, jedni pričaju ono i onda me udarilo da nadjem, jer svi su lenji da traže po netu, prelistaju neke informacije i nadjem :D:mhihi::blush:

 

U svakom slučaju - DOVEDITE NAM DZUDASEEEE :D

Edited by ZmYchE

Share this post


Link to post
Share on other sites

Dovedite ih pre nego što se pretvore u žive mumije. Kad sam gledao njihov poslednji DVD, bio sam impresioniran koliko su jaki i dan danas, a ujedno mi je bilo teško pri pomisli da su već matori i da neće moći još dugo to da rade.

 

 

 

Zalosno je gledati Roba na tom dvd-u kako se muchi, strashno...

Share this post


Link to post
Share on other sites

Zmyche:

ne znam o cemu se radi... ali ako pricate o pesmi Race with a devil on Spanish highway, to je instrumental Al Dimeole, a obradjivao ga je i James Murphy na svom solo projektu , i mnogi drugi ... ne mog se setim gde sam jos cuo ...

 

Promasaj totalni :D. Niko nikog nije pokrao..."Race With The Devil" koji su Priesti objavili je obrada benda The Gun, sto je jelte Zmaja i rekla u nastavku njenog posta za koji je dala link :). S druge strane, "Race With The Devil" koji izvode Girlschool je njihova autorska stvar i jedan od njihovih uspeshnijih singlova. Dalje, josh neshto shto ste smetnuli s uma je chinjenica da originalni "Sin After Sin" album iz 1977 NE SADRZHI "Race With The Devil" vec je ista iako snimljena dosta davno, objavljena tek kao bonus na remasterizovanoj verziji "Sin After Sin" - a koja je ako se ne varam izashla 2001e. Toliko :pivopije:

 

Share this post


Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...