Jump to content

Judas Priest


JUDAS

Recommended Posts

Čitajte malo pažljivije:

 

"JUDAS PRIEST's upcoming tour will include shows where the group's entire upcoming "Nostradamus" album (based on the legendary 16th century prophet Nostradamus) will be performed as well as concerts featuring the band's classic songs".

Dobro si to pokazao, stvarno nisam primetio. Hvala, super!

Ima nade!!!!!

Share this post


Link to post
Share on other sites

Simpatican intervju sa Halfordom - ne znam da li je ovo vec bilo (trazio sam - nisam nasao), nadam se da ce vam se svideti:

 

http://www.metal-rules.com/zine/index.php?...iew&id=1174

 

Posebno je zanimljiv deo gde objasnjava da postoje neke sanse da na sledecoj turneji sviraju stvari iz Ripper ere, mozda pesmu ili dve ;)

Edited by V MaN

Share this post


Link to post
Share on other sites

pa citamo nismo nepismeni, drvice kurac 45 minuta sa novim albumom, pa tek onda stare stvari, kolko god bude dobar taj nov, jebo to.

Ne. Kaže da će biti neki koncerti gde će svirati ceo novi album, i neki koncerti gde će se svirati stari klasici od Priesta. Znači, nije rečeno ''Sviraće se SAMO novi album na koncertu''. Biće ipak da će se kod nas svirati samo stari klasici. :rockdevil:

 

BTW, 'oćemo li da krenemo sa onim klasičnim nagađanjima i pričama o idealnoj set listi? Ja neću da se ustručavam, počinjem prvi:

 

1. Painkiller

2. Leather rebel

3. Heading out the highway

4. Breaking the law

5. Some heads are gonna roll

6. Revolution

7. Worth fighting for

8. Diamonds and rust

9. Tyrant

10. Victim of changes

11. Cathedral spires

12. Freewheel burning

13. Ram it down

14. Turbo lover

15. You've got another thing coming

- - - - - - - -

16. The Hellion/Electric eye

17. Living after midnight

18. Hell bent for leather

 

Ovo bi trajalo nešto manje od 100 minuta, što je, čini mi se, taman onoliko vremena koliko će moći da sviraju kod nas, ipak su headlineri.

 

NEXT!

Share this post


Link to post
Share on other sites

Zašto da ne? Za promenu, uvek je zanimljivo da počneš sa pesmom koja bi se očekivala negde pri kraju. Sećam se kako je bilo kada je Helloween startovao koncert u BG sa Halloween. Niko nije očekivao i svi su bili oduševljeni. Naravno, nije Painkiller toliko dobra da potpuno zaseni ostalih sat i po svirke.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Halford bi tacno umro kad bi krenuo sa Painkillerom... Jedva je otpeva i kad se zagreje, zamislite na sta bi tek licilo da je peva na hladan start :mhihi:

 

Enivej, ja bih voleo da pocnu sa Hell bent for leather (pesma bas ima uvod za ovako nesto), a ako ne budu svirali Beyond the realms of death ima da protestujem :sad:

Takodje bih mnogo voleo da bude i The Sentinel

 

Mislim, ko zna kako bi zvucao Jugulator ili Cathedral Spires sa Robom.

 

Postoji samo jedan nacin da to saznamo ;)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Da znaš da sam hteo da uguram i Sentinel i Beyond realms of death. Ali ne verujem da će biti 20 pesama.

A jebiga, Halford ne mora da se muči da izvrišti Painkillera, nek je otpeva oktavu niže. Slušljivije je nego da slušamo kako se muči da izvuče visoke tonove kao pre 20 godina. Niko mu neće zameriti, zna se da je omatorio.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ja bih voleo da cujem pesme Judasa sa Ripperom, ali da ih peva on, ne Halford. Mislim, ko zna kako bi zvucao Jugulator ili Cathedral Spires sa Robom. Bolje da batale to, iako su Jugulator i Demolition vrh albumi. Ima li neko ko voli albume sa Ripperom uopste?

 

JA! Ustvari, više volim LIVE pesme kad ih Ripper izvodi. Mislima da je čovek kralj i da mnogo bolje zvuče njegove pesme s Priestom LIVE nego na albumu.

 

 

Edited by Huszar

Share this post


Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...