Jump to content

Judas Priest


JUDAS

Recommended Posts

cuo sam da ce svirati pola novog albuma na koncertu al kad bi se zezali...

 

 

Uh pa kad bi to stvarno radili dobro bih razmislio dal da dodjem na koncert :) zezam se ovkors, naravno da bih doshao iako je novi album za mene jedno veliko sranje...prvi put ga nekako preslushah do kraja, i uopshte mi se ne svide, a drugi put ga preslushah na silu i jedva jebeno izdrzah...prosto da ne poverujesh da je ovo Judas Priest, bend koji je nekada pravio mnogo dobar heavy metal, ali eto omatorili su pa moze im se i oprostiti...znachi daj boze da ne promene onu setlistu i ne ture vishe pesama sa novog albuma....na kojem inache ima eto 2 eventualno 3 pesme koje neshto valjaju...e da, i zaista ne znam pod koji zanr bih turio ovaj album, jer ovo nije ni h od hevija...al to naravno nije ni bitno, eto samo moje neko glasno razmishljanje...

Share this post


Link to post
Share on other sites

Uh pa kad bi to stvarno radili dobro bih razmislio dal da dodjem na koncert :) zezam se ovkors, naravno da bih doshao iako je novi album za mene jedno veliko sranje...prvi put ga nekako preslushah do kraja, i uopshte mi se ne svide, a drugi put ga preslushah na silu i jedva jebeno izdrzah...prosto da ne poverujesh da je ovo Judas Priest, bend koji je nekada pravio mnogo dobar heavy metal, ali eto omatorili su pa moze im se i oprostiti...znachi daj boze da ne promene onu setlistu i ne ture vishe pesama sa novog albuma....na kojem inache ima eto 2 eventualno 3 pesme koje neshto valjaju...e da, i zaista ne znam pod koji zanr bih turio ovaj album, jer ovo nije ni h od hevija...al to naravno nije ni bitno, eto samo moje neko glasno razmishljanje...

 

Heavy metal se ne svodi samo na oldschool heavy.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Super album...............

Nostradamus, Revelations, Prophecy i Persecution razbijaju, a od balada Alone i Peace (ako Alone moze da se svrsta u balade).................

inace super album al je Painkiller bolji naravno..........................

Ipak ce Painkiller ostati njihov najbolji album ikada.............................

Share this post


Link to post
Share on other sites

sjajan je album, revolucionaran sto se tice jp opusa, ne moze se porediti ni sa jednim do sada. zanimljivo je sto su ubacili klavijature... ali moram priznati da mi jos uvek nije "legao"... kanda je previse melanholican? ne mogu da se otmem utisku da je u pitanju oprostajni album...

od svega sto je jp do sada "izbacio", najradije slusam "live insurrection". taj live me obara s'nogu energijom i kvalitetom... sa albuma "nostradamus", favoriti "persecution" i "alone". :da:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ја једва чекам да га опет преслушам!

Нисам се овако осећао још од 90-е, кад сам први пут чуо "Ride the Lightning" - да морам да се спремим за слушање.

Невероватан осећај!

Као да опет имам 12 година!

Како волим јебени метал!

:rockdevil: :rockdevil: :rockdevil:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ja sam oduševljen ovim albumom i isto ne mogu da se otmem utisku da je oproštajni album. Najviše me lože pesme: Revelations, Pestilence and Plague (odlično se uklapa refren na italijanskom), Persecution, Exiled (ovakve refrene obožavam), Alone, Visions i Nostradamus.

Share this post


Link to post
Share on other sites

pa da, znaci ti si nabrojao 8 (dugackih) pesama... znaci album je vrhunski...

mozda nekome smeta duzina i zamorno mu je. Taj neka uzme 10ak pesama i eto odlicnog albuma.

Od mene ocena 9/10. Jedino je zao sto covek ne moze vise na koncertima da peva tako dobro al jbg.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Preslusah jednom album, i na prvo slusanje utisak mi je pozitivan.

Jebiga, od matorih Priesta sam ocekivao jos jedan album klasicne Heavy svirke, mislio sam da ce se epicnost odnositi samo na textove ali ovako nesto ambiciozno nisam bas predvideo.

Lepo je videti da u tim godinama imaju jos zelje i snage za experimentima (sto je bitno - uspelim). In your face, A matter of lfe and death & Gods of war! haha

Ostaje jos da slusam i da vidim koliko ce uci u ushesa, ali navedene cinjenice koje izazivaju postovanje ostaju.

Share this post


Link to post
Share on other sites

ja neverujem, posle jedno 10ak slusanja ovaj album dobija 10/10 od mene. Remek delo.

Nikada nisam bio preterani ljubitelj Judasa ali ovaj album me je odusevio, ima svega na njemu, i sto je vaznije, sve je odlicno.

Odlicni uvodi u pesme, solaze, akusticni delovi i balade perfektne, zarazni rifovi, refreni koji se lako pamte i pevaju na koncertima. Nema sta vise da se ocekuje od metal albuma. Plus nas likovi castili sa 100minuta na albumu :)

 

E sad ostaje mi samo zal sto sviraju samo jednu pesmu sa ovog albuma na turneji, jeste da imaju odlicne stvari iz proslosti, ali voleo bih da cujem sigurno 5-6 stvari sa Nostradamusa.

I voleo bi da mi neko pokloni ovo

11juni2008priest016ue6.jpg

 

Share this post


Link to post
Share on other sites

ja neverujem, posle jedno 10ak slusanja ovaj album dobija 10/10 od mene. Remek delo.

Nikada nisam bio preterani ljubitelj Judasa ali ovaj album me je odusevio,

Ја нисам никакав љубитељ овог бенда нити уопште намеравам да постанем али ово је добра музика, што јес - јес.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...