Jump to content

Judas Priest


JUDAS

Recommended Posts

Ne znam, meni je Beyond the Realms of Death jedna od najboljih pesama Priest-a uopšte, ne samo među baladama. A Last Rose of Summer mi je suviše sladunjava, ima mnogo boljih balada od nje: Dream Deceiber, Before the Dawn, Fever, Night Comes Down, Out in the Cold, Living Bad Dreams (kvari je, doduše, Halfordovo previsoko pevanje, koje leži bržim pesmama, ali baladi ne) i, naravno, Angel, na koju ću da otkinem na koncertu.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Koliko si platio CD?

30 evra. Nije mi zao. :)

 

Preslusao sam i drugi CD... Otprilike sam ga takvog i zamisljao, jednako dobrog koliko i prvi CD. Sest pesama, sve sasvim solidne. Exiled je dobra stvar, veoma jednostavna i brzo ulazi u uho, ali ju je pokvario spor akusticni deo u sredini, mnogo bi mi vise legao neki snazan gitarski solo. Alone takodje ima taj problem sto nema solazu, ali je isto dobra stvar. Halfordu svaka cast, na ovoj pesmi je posebno zablistao, pogotovo u refrenu. Nije to kao u mladosti, ali eto, dobro je za te godine. :) Visions sam znao od ranije, neko je postavio link pre par meseci, i odlicna je pesma, mada mi je ova duza verzija malo cudna zbog onog sporijeg dela posle solaze, al' ajde. New Beginnings je dobra balada, posebno mi se dopada refren, ali je uz Revelations (da, eto, rekao sam) i Death najslabija na albumu. I kao takva je veoma zadovoljavajuca. Naslovnu numeru ne treba komentarisati, remek delo, svako je dao sve od sebe i pokazao se u najboljem svetlu. Future of mankind je savrsen kraj i po meni najbolja pesma na albumu bez sumnje. Uvod, predrefren, refren, solaze, i napokon narativni deo na francuskom od koga se uvek najezim. Savrsenstvo.

 

Intro komadi, ponovo, uglavnom OK, mada neki kao i na prvom CD-u nisu morali da idu zasebno.

 

Moram da preslusam album u celini, oba diska, nekoliko puta, da bih izneo opsti utisak i zakljucak. Ali za sada sam veoma, veoma zadovoljan albumom. Stvarno tako mislim. Angelystor, nije mi niko nista platio, majke mi. :)

 

Ziveli jos jedared. :rockdevil:

Edited by Totamealand

Share this post


Link to post
Share on other sites

da li vec postoji bootleg sa ove turneje?

 

Ja sam za sada skinuo iz Finske, prvi koncert, i to dva razlichita snimka :) i sa Sweden Rock festivala, ne znam da li ima josh neki..

 

Heh ja ladno mislio vi mislite na LROS od Virgin Steela...moja greshka... :redface:

 

:) Nikako, nikada ja ne bih pohvalio neku pesmu sa tog VS albuma. Jedini album VSa koji nikako ne varim..i koji ne znam napamet :)

 

Alone takodje ima taj problem sto nema solazu, ali je isto dobra stvar.

 

Kako bre "Alone" nema solazu? Da li ti uopshte slushash Prieste ili samo prevodish neke recenzije koje nalazish na netu?

Share this post


Link to post
Share on other sites

Moje mishljenje je da bi mogli da stave bolju set listu, ipak su prvi put kod nas, mogli bi zato da odsviraju: Beyond The Realms Of Death, The Ripper, Victim Of Changes, Riding On The Wind, Diamonds And Rust, Hellrider, Desert Plains, Living After Midnight, Turbo Lover, Touch Of Evil...Ali ajde...

Share this post


Link to post
Share on other sites

Koliko puta mora da vam se kaze da bendove mostly boli kurac da sada za svakog posebno sastavljaju listu? Ja koje sve zelim Priest pesme da chujem live, pa morao bih minimum 3 puta da ih gledam i svaki put da bude razlichita setlista.

 

Ako vam ne odgovara shto ce da sviraju "Sinner", "Dissident Agressor", "Eat Me Alive", "Between The Hammer And The Anvil" i sl. pesme koje inache bash i nisu pikali chesto u zadnjih 15ak i vishe godina, vash jebeni problem.

 

E da, a shto se tiche "Victim Of Changes" chitao sam, sad vec poodavno, intervju sa Tiptonom gde je rekao da mu se ta pesma popela na kurac koliko je vec dugo sviraju na turnejama i da bi rado odmorio jednu (barem) i ubacio umesto nje neshto drugo, ozbiljan sam.

Edited by Angelystor

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ja sam za sada skinuo iz Finske, prvi koncert, i to dva razlichita snimka :) i sa Sweden Rock festivala, ne znam da li ima josh neki..

 

 

Meni je ipak glupo da slusham bootleg pred sam koncert...ovako ne znam shta da ochekujem i kako ce koja stvar da zvuchi...

 

:) Nikako, nikada ja ne bih pohvalio neku pesmu sa tog VS albuma. Jedini album VSa koji nikako ne varim..i koji ne znam napamet :)

 

 

Nemoj tako ima na tom albumu i dobrih momenata, pored LROS npr. Love Is Pain, I Dress In Black i tako...

 

Nek' sviraju sta im volja...samo da ne smaraju mnogo sa novim albumom,ubicu se od muke.

 

 

Pa taj rad otprilike, mada dobro svirace samo 2 pesme sa novog izgleda...

Share this post


Link to post
Share on other sites

Respect za PK i DoF, izuzetno uticajni heavy albumi, ali bre brate ima Priest tol'ko boljih albuma od AoR..

 

http://www.roadrunnerrecords.com/blabbermo...ewsitemID=99421

 

novi spot...do pola sam uspeo da gledam.. Zasto "War"?! Toliko boljih pesama ima za spot.."Conquest" bi bila extra..

ajoj, pa baš je sranje ova animacija, danas se rade mnogo realniji trejleri za igre...

 

Share this post


Link to post
Share on other sites

Meni je ipak glupo da slusham bootleg pred sam koncert...ovako ne znam shta da ochekujem i kako ce koja stvar da zvuchi...

 

Pa znash kako, ne znam shta oni sad mogu specijalno da izvuku, pa da neshto drastichno menjaju pesmu u odnosu na studio, a i treba chuti u kakvoj je formi bend i te munje. A Halford bash i nije u nekoj..na "Painkiller" zvuchi chudno, najblaze recheno.

 

Ako ti onih deset sekundi racunas kao solazu... I posle onaj bezveze akusticni deo...

 

Pa je l' to solo ili nije solo? :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Nabavila sam "Nostradamus",svidja mi se mada moram priznati da mi nisu sve pesme "legle" na prvo slusanje.Ali,odusevljena sam,dopada mi se sto je album koncepcijski,vuce malo na Maiden-e...

 

eto,i jedva cekam koncert. :rockdevil:

Edited by ^Crna_Dama^

Share this post


Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...