Jump to content

Judas Priest


JUDAS

Recommended Posts

to sto su napravili nije neki album,ali je jako dobro odradjen u muzickom smislu,dobra produkcija,lepo odsvirano,ali ipak nije to TO...slazem se da se ljudi vremenom menjaju,ali FUCK OFF svi koji kazu da je zadnji album odlican :evotigana::rockdevil:

Ako si nam rekao. Jesmo govna sto nam se svidja poslednji album.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ako si nam rekao. Jesmo govna sto nam se svidja poslednji album.

 

 

Da se razumemo:album jeste ok,ali to je sve.toliko toga su uradili u svojoj proslosti(dalekoj i bliskoj)da ovo poslednje jednostavno ne reflektuje onaj pravi stav Judas-a.Ja njih obozavam jos kao klinac i sve sam preslusao i svidja mi se takav razvojni put i muzike i Halford-a kao pevaca,i njih kao muzicare samo je ipak ovaj zadnji ostao uskracen za tu zestinu koje su oni ponosni vlasnik od,skoro,samog pocetka...

 

Vratice nam se sledecim albumom mozda ipak zesci(ipak imaju oni i godina)dotle cemo da uzivamo u ovome sto imamo(jbg mozda nekad i uzivo,ako nas opet ne ispale)

 

All well in... :twisted:

 

Alucard Earl of Black

 

Ma ko tebe šta pita.

 

 

Inace prvih desetak sekundi u numeri "Nostrdamus" su ukrali od Ace Lukasa(ostatak je odlican jer je jedina pesma koja lici na njih).Ostajem pri svom!!!!!!!!!!!!! :evotigana::rockdevil:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Zapravo refren war-a je ukraden od bend Thor. Pesma "Devastation Of Musculation". Ako neko ne veruje evo

. Poslusajte uvodni riff iliti refren. I onda refren War-a.

 

Ali to nije poenta. Album nije najsavrseniji, daleko bilo. Ali nije ni smece. Npr Turbo je po meni njihov najgori album. A Rocka Rolla-u bih zabranio u svim drzavama.

 

A da to sto imaju samo jednu heavy metal pesmu to ne znaci da je los album. Painkiller se razlikuje mnogo od British Steel-a. I to je normalno. Oni se menjaju. Menjaju im se producenti, koji se uvek mesaju. A i Tipton je malko poremecen ;). Jednostavno ne svidja ti se album i to je ok. Ali ovakve gluposti:

FUCK OFF svi koji kazu da je zadnji album odlican
...

 

Dalje, da li ce oni ikada vise snimiti neki album ... pa pitanje je. Pazi Rob-u je glas otisao u kurac. Vise ne moze da vristi kao pre, a Tipton ce to da forsira. Sigurno. Tako da ja sumnjam u izlazak novog albuma. Sumnjam i u ovaj Halford IV. Kontam da je Z vec uradio ceo album. I da su Bobby i kompanija vec sve snimili. Jedino ako cekaju Rob-a. Ali bas ga dugo cekaju.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Zapravo refren war-a je ukraden od bend Thor. Pesma "Devastation Of Musculation". Ako neko ne veruje evo
. Poslusajte uvodni riff iliti refren. I onda refren War-a.

 

Ali to nije poenta. Album nije najsavrseniji, daleko bilo. Ali nije ni smece. Npr Turbo je po meni njihov najgori album. A Rocka Rolla-u bih zabranio u svim drzavama.

 

A da to sto imaju samo jednu heavy metal pesmu to ne znaci da je los album. Painkiller se razlikuje mnogo od British Steel-a. I to je normalno. Oni se menjaju. Menjaju im se producenti, koji se uvek mesaju. A i Tipton je malko poremecen ;) . Jednostavno ne svidja ti se album i to je ok. Ali ovakve gluposti:

...

 

Dalje, da li ce oni ikada vise snimiti neki album ... pa pitanje je. Pazi Rob-u je glas otisao u kurac. Vise ne moze da vristi kao pre, a Tipton ce to da forsira. Sigurno. Tako da ja sumnjam u izlazak novog albuma. Sumnjam i u ovaj Halford IV. Kontam da je Z vec uradio ceo album. I da su Bobby i kompanija vec sve snimili. Jedino ako cekaju Rob-a. Ali bas ga dugo cekaju.

 

 

Dobro,mozda preterah sa tim "FUCK OFF" ali sam stvarno ocekivao ,mozda, i previse...

Mislim da mu glas jeste promenjen ali ne u tolikoj meri da ne moze vise da vristi,jednostavno ima godina (u pi..u materinu).u pojedinim numerama se i dalje cuje da moze da izvuce neverovatne deonice.I dalje ga mnogo vise volim i cenim od Bruce-a u kojeg sam se nekada kunuo,koji nece sebi da dozvoli da peva kao pre,a Rob se i dalje trudi!!!Zato ce Judas Priest osati bogovi Haevy-a zauvek!!!!!Sta ce se dogoditi videcemo ,nadam se,uskoro... :meshuggah:

 

 

All respect to all fans

 

Alucard Earl of Black

 

All well in... :twisted:

Share this post


Link to post
Share on other sites

More, na poslednjoj turneji se trudio Bruce itekako... Halford se muči, a mogli bi da sviraju u nižem štimu, kao što su sa Ripper-om.

 

 

Bruce svakako jeste odradio live nastup odlicno,samo sto na albumima sve lepo zvuci ali nista specijalno sto bi ga isticalo kao ranije...mozda je izlisno i komentarisati njih dvojicu jer su oni svoj deo istorije uradili kad je trebalo,sad bi trebali neki mladji bendovi da nastave tradiciju,samo sto nisam skoro cuo nesto u pravom Heavy fazonu sto bi moglo da se ,makar,uporedi.Nadam se da ce i Maiden-i i Judas-i doci jos jednom(ili bar jednom) pa da vidimo live svojim ocima kako rade stari majstori ili kako bi bar trebalo da se radi...

All well in... :twisted:

 

Alucard Earl of Black

Share this post


Link to post
Share on other sites

eh mudra sovo, svaka tebi cast na godinama i sto pratis priest duze nego mi

ali to sto ih ti pratis i volis ne znaci da treba da moras da volis a priori sve njihovo

 

-> kao prvo opste je poznato da im ne ide bas najbolje jer su matori kao biblije i zato sto je halford propao... mnogo je propao... meni je mnogo zao zbog toga jer sam ga jedini put u zivotu video u veoma, veoma... veoma losem i jadnom stanju

 

ali da ne zelim da te kritikujem ili da se svadjam... daleko bilo, dobro zelim malo da te kritikujem, ali ne zelim da se svadjam...

mada mozemo i da se svadjamo, nismo odavno... :pivopije: ali procitaj ovo dole

 

cak se i slazem sa tobom da je novi album dobar, EDIT: sasvim dobar album

 

fora je u tome sto jednostavno od priesta ocekijem pravi, stari, prljavi heavy metal ili rock, koji sam od sebe pretvori shaku u mano cornuto i jednostavno zvuci mocno, a ako hocu da slusam filmsku muziku (uporedi sa dobrim delom pesme "war" ili bilo kojim filerom koji su stavili), mogu samo da ukljucim Klassik Radio Hamburg i da cujem mnogo bolje stvari, da se ne lazemo, volim da slisam i filmsku

 

jesu oni odradili i novu plocu profesionalno i kvalitetno sto se tice zvuka, ali ne stoji im ni doom trip sa pesme Death iako ni to ne zvuchi lose

 

naravno imaju i pesme koje su prilicno heavy...

 

i drago mi je bilo kad sam chuo album, da ma koliko oni pokusavali da naprave nesto drugo, da im je rock n roll jos uvek u krvi i da ne mogu da odstupe od njega ma koliko hteli, i to se vidi...

Edited by The Trooper

Share this post


Link to post
Share on other sites

eh mudra sovo, svaka tebi cast na godinama i sto pratis priest duze nego mi

ali to sto ih ti pratis i volis ne znaci da treba da moras da volis a priori sve njihovo

 

-> kao prvo opste je poznato da im ne ide bas najbolje jer su matori kao biblije i zato sto je halford propao... mnogo je propao... meni je mnogo zao zbog toga jer sam ga jedini put u zivotu video u veoma, veoma... veoma losem i jadnom stanju

 

ali da ne zelim da te kritikujem ili da se svadjam... daleko bilo, dobro zelim malo da te kritikujem, ali ne zelim da se svadjam...

mada mozemo i da se svadjamo, nismo odavno... :pivopije: ali procitaj ovo dole

 

cak se i slazem sa tobom da je novi album dobar, EDIT: sasvim dobar album

 

fora je u tome sto jednostavno od priesta ocekijem pravi, stari, prljavi heavy metal ili rock, koji sam od sebe pretvori shaku u mano cornuto i jednostavno zvuci mocno, a ako hocu da slusam filmsku muziku (uporedi sa dobrim delom pesme "war" ili bilo kojim filerom koji su stavili), mogu samo da ukljucim Klassik Radio Hamburg i da cujem mnogo bolje stvari, da se ne lazemo, volim da slisam i filmsku

 

jesu oni odradili i novu plocu profesionalno i kvalitetno sto se tice zvuka, ali ne stoji im ni doom trip sa pesme Death iako ni to ne zvuchi lose

 

naravno imaju i pesme koje su prilicno heavy...

 

i drago mi je bilo kad sam chuo album, da ma koliko oni pokusavali da naprave nesto drugo, da im je rock n roll jos uvek u krvi i da ne mogu da odstupe od njega ma koliko hteli, i to se vidi...

 

 

 

 

Svaka cast,majstore!!! :rockdevil:

 

All well...

 

Alucard Earl of Black

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ja se slazem sa Trooper-om, cak sta vise i sa Alucard-om ( previse mange prijatelju :):pivopije: ). Ali meni je vec pun kurac bajkerskih bendova, ako hocu da slusam bajkerski rock'n'roll sa heavy uticajima pusticu Chrome Divison, koji to radi mnogo bolje od priesta ( sad, ne sa proslim albumima, ali u poredjenju sa zadnja 2, definitivno ). Meni se svidja so su ubacili promene, i cak sta vise pesma "prophecy" mi je najslabija ( pesmu war sam davno izbrisao iz svoje glave, posto smatram da je smece, a i spot isto tako ). Ali opet je ok, slusljiva je. Dok mi je npr Death fantasticna, i future i nostradamus i alone i sve ostale. I ja preskacem one intro-e. Mislim poslusao sam ceo album prvi put od pocetka do kraja, od tada svaki intro preskacem, posto me licno zabole kurac za Nostradamusa, hocu da slusam Judas Priest.

 

I da apsolutno se slazem sa spustanjem stima. Mislim Z je smislio pola Crucible-a u Drop B-u. I Halford je odlicno otpevao. Kontam da Tiptona nece ubiti da uzme sedmozicanu gitaru u ruke.

Share this post


Link to post
Share on other sites

A Rocka Rolla-u bih zabranio u svim drzavama.

Rocka rolla je mnogo ubav album. Pogotovo poslednje 4 pesme: Never satisfied, Run of the mill, Dying to meet you i Caviar and meths, pravi raj.

 

Meni su na Nostradamusu najjače stvari, kad smo već kod toga: Future of mankind, The Prophecy, Visions, New beginings, Nostradamus, Conquest, Alone, i Pestilence and plague.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Po meni je Turbo jedan od njihovih najboljih albuma. Bolji mi je 3put od Painkillera. Kad bi morao da biram između ZZ Top i Pantere, izabrao bih ipak ZZ Top

Pa super, ali zasto svi kontaju da im je Painkiller najbolji album? ( Ne odnosi se na tebe )

Meni je Defenders Of The Faith najbolji. Ali turbo i Rocka rolla najgori. Jebes ti album na kom su 2 pesme slusljive.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Screaming i Defenders su mi potpuno u istom rangu kvaliteta i nikad nisam mogao da se odlučim koji mi je bolji od ta dva. Znaci na prvom mestu su mi Screaming i Defenders pa onda svi ostali. Da se pitaju članovi benda oni bi verovatno izabrali British Steel a opet većina fanova najviše voli Paikiller jer je najžešći. Činjenica je da dosta ljudi sluša samo Painkiller i automatski ga proglašavaju za najbolji album što je sasvim razumljivo jer ako je neko veliki fan power, thrash i death metala neće sigurno slušati Turbo i logično je da će mu se najviše svideti album koji najviše 'prži'. A što se tiče slušljivosti pesama, šta da ti kažem brate, meni su na Turbo sve pesme slušljive i baš sam ih sve skontao. Ukusi su različiti.

 

 

 

Ovo su isečci nekih reviewa sa metal-archives:

 

"Many “fans” of Judas Priest would want you to believe that this is the band’s worst album. They might say that this is where the mighty gods of heavy metal sold out to appeal to the masses. It’s not that these accusations are completely unfounded, but they cause many people to ignore this underrated album, which really deserves more respect than it gets. ....."

 

"Most people say this is Judas Priest's worst album, but I totally disagree. However, when I first heard this album, I thought it was too commercial and I didn't like the synthesizers. However, when I gave the album more listens, I kinda began to like it. ..."

 

"I consider this one of of Judas Priest greatest albums, yup you heard me. Sure, it may not be one of their most heaviest or most aggressive releases, and it sure as hell is no Painkiller or Stained Class, or even a Defenders Of The Faith, but it's defiantly one of their most catchiest album, and it's fun as hell to listen to. This album is not for everyone, especially if you're not a fan of glam/80s metal, but if you absolutely love the genre (like I do), than this album surely has something to offer for you. ..."

 

 

Share this post


Link to post
Share on other sites

pa pametno je reko čovek na kraju krajeva, ima turbo jakis pesama:

turbo lover

parental guidance

private property

rock you all around the world

 

evo to su pesme koje meni najviše leže sa tog albuma, iako ne bih mogao da slušam turbo svaki dan

 

što je tačno, tačno je: album je vrlo komercijalan, čak su ga reklamirali i na televiziji

Share this post


Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...