Jump to content

Judas Priest


JUDAS

Recommended Posts

Ma gde Guardiani razblažili pesmu, jel' si normalan, poslušaj kako Hansijev glas zvuči u njoj, jede živu decu, ono 5 Halforda ne bi moglo da odradi onako moćno.

Ne bih da zvucim zlonamerno ili arogantno iz postovanja prema vasim godinama, gospodine prince, ali ako tako mislis idi se ubij.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Postujem ja svacije misljenje kada to isto misljenje ima smisla i bar trunku inteligencije da podrzi to misljenje. Jedno bi bilo da je rekao "cuj brate, meni je ta pesma 5 puta bolja od originalne verzije" sasvim drugo je ono sto je rekao. Tako da na Ego post ja odgovaram sa jos vecim Ego postom.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Nije mi ta verzija bolja od originalne. Komentarisao sam isključivo vokal. Okreni, obrni, neporecivo je da Hansi ima daleko moćniji vokal ne samo od Halforda, već i od boljih metal pevača.

neprejebiv

cak bi se usudio da kazem da ima zavidan raspon glasa koji bi trebalo proveriti

Share this post


Link to post
Share on other sites

 

Evo malo da vidite kako je zvučao moj bivši Judas Priest Tribute bend. Nažalost kratko smo trajali. Nismo još stigli ni da damo ime bendu a kamoli da održimo neku svirku. Inače pesma je The Ripper a vokal je Bane Avramović (Sarcomman, Masque Of Betrayal). Izvinjavam se zbog lošijeg snimka, snimano je nekim primitivnijim oblikom telefona.

 

Share this post


Link to post
Share on other sites

Nego jebes tu raspravu sa ljudima koji misle suprotno. Judas nas i ove godine obliaze ... http://judaspriest.com/tour/default.asp

 

To znamo, prošle godine ne bi ni bili u kombinaciji, da nisu uklopljeni u festival, koji se nije održao. No, mene trenutno zanima hoće li svratiti u Mađarsku, Bugarsku ili Rumuniju, gde ih već možemo uloviti.

 

Evo malo da vidite kako je zvučao moj bivši Judas Priest Tribute bend. Nažalost kratko smo trajali. Nismo još stigli ni da damo ime bendu a kamoli da održimo neku svirku. Inače pesma je The Ripper a vokal je Bane Avramović (Sarcomman, Masque Of Betrayal). Izvinjavam se zbog lošijeg snimka, snimano je nekim primitivnijim oblikom telefona.

 

 

Pa ono, super što ste radili tu pesmu. Imaš još neki snimak?

Share this post


Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...