Jump to content

Judas Priest


JUDAS

Recommended Posts

vala pravo zboriš

nemam pojma zašto su uopšte dovodili nazad halforda, jeste da su slbumi sa riperom bili loši, ali tu se on ništa nije pitao, inače painkiller je otpevao uživo bez problema, dok bi se halford raspao... ipak live meltdown je bio pre 11 godina

Share this post


Link to post
Share on other sites

  • 1 month later...
vala pravo zboriš

nemam pojma zašto su uopšte dovodili nazad halforda, jeste da su slbumi sa riperom bili loši, ali tu se on ništa nije pitao, inače painkiller je otpevao uživo bez problema, dok bi se halford raspao... ipak live meltdown je bio pre 11 godina

 

Pesme sa Ripperom su svirane u nižem tonalitetu.

Share this post


Link to post
Share on other sites

vala pravo zboriš

nemam pojma zašto su uopšte dovodili nazad halforda, jeste da su slbumi sa riperom bili loši, ali tu se on ništa nije pitao, inače painkiller je otpevao uživo bez problema, dok bi se halford raspao... ipak live meltdown je bio pre 11 godina

 

Mislim da nije stvar u tome ko bi se raspao a ko ne, nego duša sa kojom je svaki stih otpevan..za pravog pevača nije dovoljna samo tehnika!!!!!!! 

 

 

A Riper je samo bleda Halfordova kopija! :)

 

 

Share this post


Link to post
Share on other sites

Jeste kurac. Da si malo slusao Beyond Fear ili Ripperov solo album, primetio bi da on uopste ne forsira da zvuci kao Halford.

 

Nisam nešto luda za Riperom, pa ga i ne slušam. Što se tiče njegovog pokušaja da se infiltrira u Priest, i zameni Halforda, mislim da je to čist promašaj..doduše, on im je bio samo privremena varijanta. Tehničar koji je odradio svoj deo posla.

 

 

Share this post


Link to post
Share on other sites

Nisam nešto luda za Riperom, pa ga i ne slušam. Što se tiče njegovog pokušaja da se infiltrira u Priest, i zameni Halforda, mislim da je to čist promašaj..doduše, on im je bio samo privremena varijanta. Tehničar koji je odradio svoj deo posla.
Ja ne da nisam luda za njim,nego ne mogu da ga smislim.Prvo Judasi,onda Iced Earth.Cccccc!

Share this post


Link to post
Share on other sites

Mislim da nije stvar u tome ko bi se raspao a ko ne, nego duša sa kojom je svaki stih otpevan..za pravog pevača nije dovoljna samo tehnika!!!!!!!

 

 

A Riper je samo bleda Halfordova kopija! :)

Riper uopste nije pokusao da kopira Halforda. A Halford je prso i nema sanse da se meri sa riperom.

Mi smo se zezali na BYH 2008, kad je svirao Judas Priest: da treba da pozovu Ripera posle jedno druge-trece pesme, posto je on tada bio tu i pevao za Ingvija :D

 

Nisam nešto luda za Riperom, pa ga i ne slušam. Što se tiče njegovog pokušaja da se infiltrira u Priest, i zameni Halforda, mislim da je to čist promašaj..doduše, on im je bio samo privremena varijanta. Tehničar koji je odradio svoj deo posla.

Promasaj, mozda komercijalni, ali to nije riperova krivica... on je u sustini samo radiio za bend.

Edited by The Trooper

Share this post


Link to post
Share on other sites

British heavy metal legends JUDAS PRIESTmag-glass_10x10.gif will release a live album this summer consisting of eleven tracks — all previously unreleased in a live version. The CD is due out in July 2009 and will be entitled "A Touch Of Evil - Live". All of the tracks were recorded throughout the band's world tours in 2005 and 2008.

 

More information will be made available soon..

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ne znam sta ce im to uopste, vrlo nezanimljiv naziv albuma, malo pesama + mogu da zamislim kako ce Halford zvucati... Bolje da naprave turneju sa orkestrom gde ce svirati ceo Nostradamus i sa nje da snime CD+DVD.

Edited by Night Prowler...

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ma idi bezi...smorili su za medalju sa tim albumom,i sada jos treba da smaraju i sa live verzijom istog.

Ovaj live takodjer nema neku poentu...sem ako rade novi album,pa da prekinu diskografsku tisinu to izlaska istog.

U svakom slucaju,nadam se skorom izlasku novog albuma.I to Judas Priest albuma,na kome ce biti heavy metal pesme od 3.5-4 minuta,a ne one 100 minutne smaracine ala Rhapsody.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ne moram ponovo da objašnjavam zašto je Nostradamus jako kvalitetan album, kakav se retko sreće. Što se tiče pesama od 3,5-4 minuta, takvih je bilo i više nego dovoljno u celom opusu Judasa, pa je bio red da tako veliki bend napravi i nešto novo i drugačije. Ako mi se slušaju takve pesme u novijoj produkciji, takvih ima koliko hoću kod niza bendova koji stvaraju pod uticajem Judasa. Judasovski heavy metal, dakle, i dalje postoji, a kao što vidimo i evoluira i u stanju je da uvek ponudi i nešto zanimljivo, što do sada nismo čuli.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...