Jump to content

Judas Priest


JUDAS

Recommended Posts

  • 2 weeks later...
  • 1 month later...
  • 2 weeks later...

Туга... :( Но, не будимо песимисти. Доћи ће већ, надам се. И не желим веровати да овде нема довољно људи који би дошли на њихов концерт. Заиста, ако Присти не могу напунити Ташмајдан, онда стварно треба да се забринемо.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Туга... :( Но, не будимо песимисти. Доћи ће већ, надам се. И не желим веровати да овде нема довољно људи који би дошли на њихов концерт. Заиста, ако Присти не могу напунити Ташмајдан, онда стварно треба да се забринемо.

 

Ja se iskreno nadam da su otkazali zbog bolesti Tiptona, a ne zbog malo prodatih karata :icon_ne:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Pa izgleda da se poklopilo, trebalo bi da je tačno to oko bolesti, no u svakom slučaju, ako se dobro sećam priče, da je koncert održan, bilo bi oko 2500 ljudi, možda 3000, cenim da je bilo par stotina njih koji su hteli da kupe karte pred sam koncert...

Share this post


Link to post
Share on other sites

  • 4 weeks later...
  • 1 month later...

Uh, evo sad cu da se raspisem...

 

Judas Priest su moji omiljeni heavy metal bend i prvo koji sam poceo da slusam iz tog zanra i iz metala uopste. Obozavam Halfordov glas, snagu pesama, Tiptonove solaze.

 

Citao sam raspravu o Nostradamusu na prethodnih par strana. Meni ne samo da se album svidja, vec mi je to omiljeni album JP-a uopste. Exiled mi je omiljena JP pesma. Leather Rebel je to fenomenalno objasnio kako album docarava Nostradamusov zivot i Halford je otpevao ceo album s mnogo emocija. Cujem da pricate kako mu je glas pukao, sto nije tacno u potpunosti. Ne moze da vristi vise uopste, ali njegov srednji registar iliti normalan glas je mnogo napredovao poslednjih godina. Uvod pesme Nostradamus sigurno ne bi mogao onako da izvuce pre 20-ak godina. I ona live akusticna verzija Diamonds And Rust mi je mnogo bolja od Ripperova (koga ne mrzim, da se zna, jeste on sjajan pevac).

Ubedljivo najslabija faza benda mi je British Steel album i njemu slicni. BS nije ni bleda senka onoga sto je Priest bio u 70-tim. Takodje su mi jaki albumi DoF, Painkiller (razume se) i Angel Of Retribution.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...