Jump to content

Judas Priest


JUDAS

Recommended Posts

Ako si gledao Halfordove nastupe od prošlog leta sa njegovim bendom, video si da se uopšte ne muči. Njegov stil falsetiranja je takav da mu omogućava da peva i propalim glasom, a da i dalje zvuči besno. Bilo bi lepo da dođu, stvarno, da jednom ne moraš da daješ pare za put u inostranstvo za nešto što valja. Vadi ih Whitesnake, samo zbog njih i popularnosti koju uživaju kod nas verujem u održavanje ovog koncerta.

Pince jeste on kult i bog ali ono sto sam ja cuo je mucenje :S

i drago mi je sto cu ih gledati uzivo pa makar bilo ovako

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ja bih voleo da opale One Shot at Glory. To je valjda jedina pesma sa Painkiller-a koja nije izvođena uživo.

 

Мени је то омиљена од њих,каква би перверзија била да то свирају... :rockdevil:

 

samo cu reci pisaj!

 

ПИИИШАААЈ!!! :rockdevil::rockdevil::rockdevil:

 

Само да не свирају ове сморове са последњег албума...

  • Upvote 1
  • Downvote 1

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ja bih voleo ove pesme da sviraju:

realno: Victim Of Changes, The Ripper, Diamonds & Rust (Acoustic), Beyond The Realms Of Death (za kraj koncerta), Breaking The Law, Living After Midnight, Electric Eye, You've Got Another Thing Comin', Turbo Lover, Painkiller.

Znam, znam, sve najkomercijalnije pesme sam naveo, ali jbg, hocu da cujem najvece hitove kada ih vec vise nikada necu videti uzivo.

 

nerealno:

Exciter (ovo Halford ne moze vise da peva)

Before The Dawn (ne verujem da su je ikad svirali uzivo, meni najbolja Priest balada)

Blood Red Skies (ovo nema sanse)

Leather Rebel (ovo nije dugo svirano uzivo, a mislim da bi trebalo jer maltene nema vristanja, za Halforda verovatno najlaksa pesma za pevanje sa Painkillera)

Metal Meltdown (ne verujem da Halford moze da ovo otpeva uzivo)

Hellrider (ne verujem da ce svirati pesme sa albuma posle Painkillera)

bilo sta sa Nostradamusa, po mogucstvu naslovna, Persecution ili Future Of Mankind kao poslednja.

 

Ima jos pesama, ali neke bolje da ne sviraju jer Halford ne moze da ih otpeva pa ih nisam naveo (uglavnom sve ostale sa Painkillera).

Share this post


Link to post
Share on other sites

nerealno:

Exciter (ovo Halford ne moze vise da peva)

Before The Dawn (ne verujem da su je ikad svirali uzivo, meni najbolja Priest balada)

Blood Red Skies (ovo nema sanse)

Leather Rebel (ovo nije dugo svirano uzivo, a mislim da bi trebalo jer maltene nema vristanja, za Halforda verovatno najlaksa pesma za pevanje sa Painkillera)

Metal Meltdown (ne verujem da Halford moze da ovo otpeva uzivo)

Hellrider (ne verujem da ce svirati pesme sa albuma posle Painkillera)

bilo sta sa Nostradamusa, po mogucstvu naslovna, Persecution ili Future Of Mankind kao poslednja.

 

Ima jos pesama, ali neke bolje da ne sviraju jer Halford ne moze da ih otpeva pa ih nisam naveo (uglavnom sve ostale sa Painkillera).

 

Exciter će verovatno biti. Nije to teško za pevanje, na rokačini tog tipa može da skiči koliko hoće. Blood Red Skies već ne bi mogao, to je lagana pesma i mora se idealno otpevati. Metal Meltdown pruža puno mogućnosti za improvizaciju. Sa Painkiller-a će svakako biti par pesama, kao i na prošloj turneji - ako je u stanju da otpeva Painkiller, a jeste, može i bilo koju drugu sa albuma. Za Leather Rebel se slažem da je najlakša, to i ja mogu da pevam.

 

Ja bih naravno voleo da ne izostanu Beyond the Realms of Death (iako je ne poslednjih godina ne peva u originalu, meni se više sviđa ovaj novi fazon) i The Sentinel (nije bila na prošloj turneji), a voleo bih da čujem i neku od starih obrada (ne mora Diamonds and Rust, prijalo bi mi da čujem Better By You, Better Than Me).

Share this post


Link to post
Share on other sites

Beyond the Realms of Death mi iz nekog razloga nikada nije bila među omiljenim pesmama, na tom albumu ima par jačih stvari. :rockdevil: Ja prosto ne bih mogao da izdvojim nijednu pesmu koju bih hteo da čujem, zato što mi je stvarno svejedno, verujem da ne mogu da omanu sa set listom za oproštajnu turneju. Možda samo par manje poznatih pesama da ubace, čisto da se tr00 fanovi obraduju. :zeleni:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ja bih voleo ove pesme da sviraju:

realno: Victim Of Changes, The Ripper, Diamonds & Rust (Acoustic), Beyond The Realms Of Death, Breaking The Law, Living After Midnight, Electric Eye, You've Got Another Thing Comin', Turbo Lover, Painkiller.

 

Sve su to svirali u Pesti 2004 i Sentinel takodje, neko je spomenuo. Ako bude takva lista sa par rariteta tipa Stained Class ili Love Bites ja i moj drug(kum) Tihi jebemo Halforda u dupe za cast. I ako moze Riding on the Wind, Out in the Cold, Saints in Hell i Hard as Iron. Puno trazim arrrgghhh

 

Nesto sam zajebo to sto pisem: sve su to svirali je ustvari moj text.Sorry malo se popilo.

Judas Priest is Back aha?

Edited by heavyervin

Share this post


Link to post
Share on other sites

Sa Painkillera svakako naslovna nije najteza za pevanje, Halford je peva samo jer mora i ne zvuci bas najbolje. A Touch Of Evil i onaj prelaz iz strofe u Metal Meltdown su mnogo tezi. Stoga Metal Meltdown sigurno nece biti. One Shot At Glory druga strofa kad visoko peva, nema sanse.

 

Ja bih voleo da cujem VoC, Realms, Diamonds And Rust akusticnu...

Share this post


Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...