Jump to content

Judas Priest


JUDAS

Recommended Posts

quote:

Prvi poslao Apeiron:

Eh, eh.

Po meni je "Panikiller" No 1.

 

Mada mi naslovna pesma daleko bolje zvuci u izvodjenju ANGRA-e...

 

Mislis zbog bubnjica na pocetku!? icon_wink.gif

 

Inace to im je definitivno najbolji album i najsvetliji u poznoj istoriji Heavy-a!

Inace album odise Heavy-om, al' ne moze se reci da se nemesa sa Power-om i Progressive-om!

 

icon_smile.gificon_biggrin.gificon_smile.gificon_sad.gificon_mad.gif

Share this post


Link to post
Share on other sites

Jedan lik je posle 7 puta uzastopno odslusanog 'Sin after sin' albuma izvrsio samoubistvo.

 

Inace sto se tice njihovih pevaca, Rob je najbolji! Onog glupog Rippera ne mogu da gledam. Bedni napaljenko. Sto se tice toga da je Halford peder, to je za muziku krajnje nebitno. A jos manje me 'pogadja' to sto je Jevrej. Znate moj stav o Jevrejima...

 

icon_eek.gif

Share this post


Link to post
Share on other sites

  • 3 weeks later...
  • 4 weeks later...
  • 2 weeks later...

quote:

Prvi poslao Karlo:

Jedan lik je posle 7 puta uzastopno odslusanog 'Sin after sin' albuma izvrsio samoubistvo.

 

Inace sto se tice njihovih pevaca, Rob je najbolji! Onog glupog Rippera ne mogu da gledam. Bedni napaljenko. Sto se tice toga da je Halford peder, to je za muziku krajnje nebitno. A jos manje me 'pogadja' to sto je Jevrej. Znate moj stav o Jevrejima...

 

icon_eek.gif

 

Cojek je u pravu. Ripper je odvratan, ali je zatoo Halford zakon. Covjek je bog. Uostalom svi su albumi savrseni sem Demolitiona koji nije nista posebno(Ima samo par dobrih pjesmica), a od starih albuma Ram it down, Screaming for vengance, British steel, Killing mashine, Sin after sin i Vrhunac u muzici PAINKILLER!!!!!!!!!!!!!! Jugulator je dobar samo je nedoradjen, izgleda kao da su stali u sred posla i tako ga izdali.

PAINKILLER RULZ !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! A TOUCH OF EVIL IS THE BEST SONG EVER !!!!!!!!!!!!!!! icon_smile.gificon_biggrin.gificon_wink.gificon_cool.gif

Share this post


Link to post
Share on other sites

Sto se tice JP sve najbolje. Po meni su najbolji band na planeti i zato zasluzuji poseban tretman. Painkiller je vrhunac u muzici i na njemu nema pjesme koja nevalja. Inace metalmeltdown je jedna vrhunska pjesma samo zavisi od nacina na koji se slusa.

AC/dc:

Halford je strava zbog glasa ali je zato ***** ... "Hocu da probam nestoi drugacije" Ko ga ***e...

Painkiller je najbolji album, a pesma A touch of evil rules!!!! Jedino sranje na albumu je Metal meltdown...

 

Poslusaj Metalmeltdown uzivo ali pokusaj da nadjes sa Halfordom pa ces vidjeti da je pjesma fenomenalna. Jos bih tipreporucio A touch of evil, Painkiller i All guns blazing takodje uzivo sa Halfordom. icon_wink.gif

Share this post


Link to post
Share on other sites

quote:

ehey ljudi pa zar niko ne gotivi demolition??? nisam valjda jedini kojem se svidja album???

sta je sam Machine Man, One On One, Bloodsucker, Jekyl and Hyde, Metal Messiah???

Nisi jedini.I meni se svidja Demolition.

Inace ne vidim razlog zbog koga bi se razocaravali sto je Rob peder?Kakve to veze ima.To je ista licnost.Potpuno nevazno.

Share this post


Link to post
Share on other sites

"Jedino sranje na albumu je Metal meltdown... "

icon_confused.gificon_confused.gificon_confused.gif

po meni je to jedna od najboljih pesama priest-a... poslusaj ti to jos jednom...

Sta reci jos za Painkiller- the best album ever! Svaka pesma je savrsena!

Jel slusao neko Tribute to priest... kako su Mercyful fate obradili "the ripper", j*** kevu

Share this post


Link to post
Share on other sites

  • 2 weeks later...
  • 3 months later...

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...