Jump to content

Judas Priest


JUDAS

Recommended Posts

isto kao ona slayer pesme sto je izasla prosle nedelje :haha:

 

I ona Metallica sto je izasla pre mesec dana,jel tako?

Sto je naravno i nomalno,jer su ipak to stari bendovi koji su sada losi i vise ne trebaju svirati.

Ajd sada idi na neku Godjira Mastodon temu i drkaj.

 

Dobra je stvar.Nista specijalno,ali je dobra.

  • Upvote 1
  • Downvote 2

Share this post


Link to post
Share on other sites

http://www.hittheflo...-album-details/

 

Judas Priest have revealed details about their upcoming 17th studio album ‘Redeemer of Souls‘, due July 14th in the UK. The band released the title track last week, which is available for streaming below, and have just released the album’s track list, including the titles of five bonus tracks.

The album will be the band’s first since guitarist KK Downing left the band in 2011, leaving bassist Ian Hill as the band’s only remaining founding member.

Tracklist

1. Dragonaut

2. Redeemer Of Souls

3. Halls Of Valhalla

4. Sword Of Damocles

5. March Of The Damned

6. Down In Flames

7. Hell & Back

8. Cold Blooded

9. Metalizer

10. Crossfire

11. Secrets Of The Dead

12. Battle Cry

13. Beginning Of The End

Bonus tracks

1. Snakebite

2. Tears Of Blood

3. Creatures

4. Bring It On

5. Never Forget

Edited by Divlji Tigar

Share this post


Link to post
Share on other sites

U pravu je Laza, sve tri navedene pesme su u najmanju ruku slabe. Jebiga tako jeste.

 

Jebiga,nije tako.Meni su Metallica i Slayer pesme do jaja,odlicne.Judas nije do jaja,moglo je i bolje,ali je sasvim dobra pesma.I ajde sada ti dokazi da si ti u pravu a ja nisam.

 

nisu slabe ako muziku jedino konzumiras iz iscedjene, osusene sise nostalgije kao lemi.

 

Ja muziku konzumiram u mp3 formatu na zvucnicima od 40 eura.A ne iz sise nostalgije.Sto znaci da muziku procenjujem po onome kakva je,a ne po onome od kada je i koliko je bend koji je svira star ili retro.Za razliku od tebe.Sto dalje govori da su tvoji pogledi na muziku mnogo uzi od mojih.

Takodje,nisam bas primetio da ja idem na Mastodon i Godjira teme i govorim koliko su neparno na e zici smece,a ti malo malo pa dolazis seruckati ovde.

  • Upvote 1
  • Downvote 2

Share this post


Link to post
Share on other sites

  • 2 weeks later...

Po meni najbolji album Judas Priest je British Steel .To što je homoseksualac da se kulturnije izrazim , boli me briga al čovijek stvarno dobro pjeva a grupa je uz Iron Maiden i Dio pionir Metal scene uopšte ...Da nam dugo , dugo živi Judas Priest i Rob Halford...

  • Upvote 1
  • Downvote 2

Share this post


Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...