Jump to content

Judas Priest


JUDAS

Recommended Posts

moze li neko da mi pomogne da nadjem remasterovane judas albume iz 2012? ja sam nasao jedan torrent ali je na zalost umro

 

https://torrentz.eu/...df1379369a73e5d

 

Ti remasteri su prevara. Zvuk je isti kao i na originalima, nema razlike. Jedino ako juris one bonus pesme, a i njih mozes da nadjes nezavisno od tih remastera.

  • Upvote 1

Share this post


Link to post
Share on other sites

ja sam citao da ne valjaju judasi iz 2001 a iz 2012 su kao dobri. Znaci to sam citao, nisam slusao, tj imam diskografiju njihovu al ne znam koja su izdanja. A mejdene imam sve iz 1998 remastere do fear of the darka, mislim da ostale nisu ni remasterovali? Ima li negde pozdano da se vidi to sve koliko puta je izdat koji abum i da li je remasterovan, jer na vikipediji ne pise bas sve?

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ima li negde pozdano da se vidi to sve koliko puta je izdat koji abum i da li je remasterovan, jer na vikipediji ne pise bas sve?

 

Probaj na Metal Archives-u, rekao bih da su i kod takvih informacija dosta pouzdani, vec neko vrijeme kad udjes na stranicu o pojedinacnom albumu postoji tab "Other versions" i tu bi trebalo da nadjes podatke o svim izdanjima i reizdanjima odredjenog albuma.

  • Upvote 1

Share this post


Link to post
Share on other sites

  • 1 month later...

IMG_5780_zpsurg7vtsi.jpg

 

Ovako, zadnji put sam gledao Prieste prije dvije godine i rekoh daj da ih vidim jos jednom prije neko umre u cvijetu starosti...inspiracija mi je dosla samo mjesec dana ranije kada sam vidio Motörhead,cica Lemi je jos ziv i hvala Bogu za to ali...

 

Priest su bili stvarno dobri cak je i Halford bio odlican,Painkiller je otpjevan vrlo dobro za kraj,sa novog albuma cak 4 pjesme,iznenadjenje u set-listi Turbo Lover,

Specijalni gosti bili UFO,trebam li reci da sam se otkacio do jaja ko onaj Borin "gastarbajter",

Oko 6-7 hiljada ,na zalost nekih 5-10% posjetilaca nisu imali veze ko je Judas Priest,hipsteri i Event publika sa kratkom kosicom i gelom u istoj koji posjecuju sve sto misle da se ne smije propustiti, procenat ovakvih "fanova" kod Maiden-a je oko 90% kod Motorhead-a na zalost vec 40%

Vec su najavili na ljeto par festivala...

Share this post


Link to post
Share on other sites

  • 2 months later...
  • 2 weeks later...

Jeste, oduševljen. Dobar je bio i oduševljen, i... Ljubazan je bio.

 

Izvuče Halford onaj scream na nivou Beograda prošle godine, vrh. :rockdevil: Sam snimak izgleda onako, mislim da video izdanja poslednjih godina izgledaju sve manje i manje impresivno, kadriranje i montiranje je na nekom fan made nivou. Ima li još neko taj utisak? :wacko:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Smešno mu je što post vuče na kakav romski dijalekat :D

 

A, to... zaslepljen bogovima, nisam ni obraćo' pažnju, odma' pomislih da Jare ima nešto protiv Prista :violent:

 

Kadriranje ok, nije loše, moglo bi malo dinamičnije, ali sam zvuk odličan, dobro malo sterilnije to zvuči kao i na mnogim dvd snimcima u poslednje vreme(kreator, testament...), jbg rekoh već, kod tako veličanstvenih bendova niti jedan snimak ne može 100% dočarati njihovu energiju i moć!

Share this post


Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...