Jump to content

Judas Priest


JUDAS

Recommended Posts

  • 3 weeks later...

Koliko bi bilo po tvojoj proceni?Mozda ne bi bilo 15000 ali napunili bi Halu Sportova,to je oko 10 000!

 

Uuuuuu.... 10 do 15 iljadarki, sto se ti rasbacujesh ciframa

 

Na koncertu u Ljubljani 1991 publika +redari i panduri ukljuchujuci i 2 babasere oko 2000 dusha :mrgreen:

Istina kasnije na istoj turneji u zapadnoj Evropi su punili hale od 10-15 hiljada i rasturili biggrin.gifa: biggrin.gifa: biggrin.gifa:

Danas je situacija s njima mnogo skromna, sviraju u manjim halama od 2-4 hiljade.Ljetnje festivale ne rachunamo, jel pola publike pojma nema ko nastupa pa su tako Priest-i na Bang Your Head-u svirali pred oko 30 hiljada.

Bilo bi dobro da dodju pa kako bilo, radi pionira smile.gifsmile.gifsmile.gif

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ma daj covece znas li ti sta je Rob Halford za Gilana...reci cu ti....bog

Jeste stvarno je bilo dobro i to mnogo (procitaj moj review na temi o koncertu)...ali Priesti su za njih bog i batina...cak i sa Ripperom...koji inace razbija uzivo...gledao sam ih na Demolition turneji u Budimpesti i zvucali su mnogo bolje nego Purple...a da ne pricam samo o pesmama

Share this post


Link to post
Share on other sites

Halford je uz Dickinsona najbolji Metal pevac,BOG,ali je GAY :x !

Ipak ne bi bilo toliko ljudi na Judas-ima,ne verujem da bi bila onako pozitivna atmosfera kao juce!Ipak ne mogu jos nista da pricam,medjutim kad bi poceo Night Crawler mogao bih odmah da se ubijem :wink:

Share this post


Link to post
Share on other sites

BOG,ali je GAY

 

smile.gif

 

Pa naravno da nebi bilo toliko ljudi...ipak moji roditelji nebi isli na Priest bas kao ni pola seljaka koji su samo isli na koncert da bi culi Smoke on the Water ili zato da bi bili u "zizi"...get my point

 

Ljudi koji bi isli na koncert Priest-a isli bi ikljucivo zato sto ih vole a ne cisto radi reda kao pola ljudi sa Purple-a...a atmosfera bi bila sigurno bolja jer su metalci glasniji od rockera :wink:

Share this post


Link to post
Share on other sites

nemozete uspoređivat judase i purple,sto se tice toga da ljudi idu na purple radi reda mislim da je to točno,ljudi sad na priste idu zato sto ih vole i zato sto pristi jos zare i pale ali prije 25god. su purplei zarili i palili sad su oni jako stari jos su izgubili blackmoora itd...

 

ipak hevijaneri zive da idu na koncerte a rockeri vecinom idu radi reda tj. da se mogu hvalit(to govorim iz osobnog iskustva)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Mislim da bi mogli Priesti da napune Halu Sportova,kad je mogao (jbeni) Soulfly,mogu i takve legende kao sto je Judas Priest ! A i bolje je da bude 25 000 ljudi pa neka medju njima ima 20 % pravih Fanova,nego 500 ljudi kao na Hellhammer-u pa da kao black-eri pricamo kako je bolje da dolaze samo pravi Fanovi,ne klinci,pozeri...

Share this post


Link to post
Share on other sites

Halford je uz Dickinsona najbolji Metal pevac,BOG,ali je GAY :x !

Ipak ne bi bilo toliko ljudi na Judas-ima,ne verujem da bi bila onako pozitivna atmosfera kao juce!Ipak ne mogu jos nista da pricam,medjutim kad bi poceo Night Crawler mogao bih odmah da se ubijem :wink:

pa sta ako je covek gay boze moj ali je BOG i za Gilana ili kako se on zove A BOGAMI I ZA Dickinsona

Share this post


Link to post
Share on other sites

  • 2 weeks later...

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...